Město lásky (15.2. - 20.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja tohle ocenil(a).
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    V tulidomku mám nachystané správné druhy, zvěře na skladu také dost, tak to bude raz dva.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce půjdu, i když tulidomek je prázdný. Zrovna dnes na sv. Valentýna je to hanba. :pJo, zvířátka mají nejen suchý únor. 8) To je tak, když někdo zapomene číst rady a tipy. 8) Ale to bude šup šup a bude hotovo.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám plný domčúrik tiež s plazmy,cicavcami a trocha s členovcami.Budem musieť ešte členovcov došľachtiť.Lebo sa ich viac nezmestilo.SK mám dosť tak nebudem čakať či bude šľachtenie za 1 SK.
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já mám plný domek anakondy, tak ten úkol budu mít hotový hned, jinak si počkám jestli bude sleva na sk.
     
  6. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný den všem. Parádní stonek, šlechtit budu o víkendu, už se těším. Z tulidomku ať nám všem padají jenom báječní šlechtěnci.
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem v savcích nenašla šlechtění mývalů, asi tam omylem nejsou napsaní, jinak do téhle akce jdu a přeji všem hodně zdaru při šlechtění.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020, už jsou 8). Díky za postřeh.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    počkám si, ak bude akcia na šľachtenie za 1SK, potom vyšľachtím, superkrmiva mám dosť, teším sa aj na túto akciu :)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, u mých oblíbených chovatelských akcí nesmím chybět, těším se ;). Tulidomek sice zeje prázdnotou, ale nevadí ... SK je dostatek, zvířátek ve skladu také, tak není o čem přemýšlet :).
    Ať se vám všem daří ;)
     
  11. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    Ahoj-členovci-110.,savci-240.,plazi-110.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) stoneček je supr a taky si počkám na 1 SK a snad i BB :p
     
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Odznaků je celkem potřeba 460. Vzhledem k mému počtu SK: [​IMG] počkám jestli bude šlechtění za 1 SK a pak se rozhodnu. Zvířata tak nějak mám, nejhůř jsem na tom s mývaly. Dohromady bych to asi dala, ale zase nemusím mít vše. Takže na startovní čáře je zítra moje místo volné. Jestli si ho někdo chce zabrat, prosím, budu vám fandit. Já spíš o víkendu zajistím cílovou rovinku. 8)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Šlechtění je rychlovka, takže s chutí do toho :)
    P.S. také zkusím počkat na šlechtění za 1SK ;)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vládne tady obrovské nadšení.Tedy je zřejmé,že hráči asi nezkoumali,co-že se vlastně dodává do úkolů! Takhle vysoké šlechtěnce do úkolů rozhodně nemám a než bych je vyšlechtil,bych se ztoho řádně orosil,Takže pokud to zůstane,tak jak je,Nazdar bazar!!:wuerg:
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj kaolín11 ... vše jsem prozkoumala, tudíž vím, co se dodává do úkolů. Vysoké šlechtěnce mám ... naštěstí mi vypadli při dřívějším šlechtění ;). Tudíž u mě vše v pohodě ;). Ať se ti daří :)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je fakt zajímavý,že opravdu z těch šlechtěnců nemám ani jednoho.Ten jeden slon by ještě vyšlechtit šel,ale 3x motýl se 3x želva... nevím,nevím
    To by padlo kvanta SK a navíc s nejistým výsledkem!o_O
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    kaolín11 - když mám takové šlechtěnce, krom upířího mývala, i já, tak to nemůže být tak hrozné. Na šlechtění jsem se v podstatě zaměřila teprve před 2 měsíci a bez kupování SK. Spíš mi přijde, že když nemáš ani tyto šlechtěnce, tak jsi zatím moc nešlechtil a pak ti to přijde horší než to pak ve skutečnosti je. Fakt to není tak hrozný, jen se musí šlechtit když je BB, nejlépe za 1 SK a nejít přes čistou genetiku. Například u těch nejnižších se velmi vyplatí dát 3 základní + 1 vyšší. Při větším počtu šlechtění se to všechno vrátí a dokonce jednoznačně vyplatí. U dalšího vyššího šlechtěnce dám zase 3 nižší + 1 vyšší, a když se mi zdá že to dobře přeskakuje, dám 2 základní + 2 obšlechtěnce. Čím výš to jde je to přeskakování horší, tam už jedu víc na tu genetiku, ale oni ti vyšší taky občas skočí i z těch nejnižších, takže se při více šlechtěních nasbírají i třetí a čtvrtí šlechtěnci. Jen si počkat na to BB, mimo něj bych do toho nešla, a mít aktivovanou runu na stromě.

    Ještě edit: ono nezapomeň, že při BB se ti z jednoho šlechtění vrací minimálně 2 zvířata, takže jsi vlastně přišel maximálně o 2 zvířata cos tam vložil. Ale často dostanu jednoho vyššího šlechtěnce + 4 základní, nebo jednoho vyššího a jednoho nižšího, takže ti ta nižší zvířata přibývají dost rychle z každého řádku, není to že na 2 šlechtěnce ti ve stodole ubyde 8 zvířat.
     
    Naposledy upraveno: 14/2/24
  19. Honzík59

    Honzík59 Pisálek fóra

    Škoda,oblíbená akce pro mně skončila dřív,než začala.Nemám ani slona truhláře ani upířího mývala :(
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Souhlasím. 3ks vysokých šlechtěnců je moc. Stačil by od každého jeden :music: