Měsíční pohádka (18.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Já jsem z toho všeho úplně zmatená. Nové plochy hned tak neotevřu, nemam ty svitící koule a kočičí víly - ty si taky hned nekoupim protože nemam svírací trávu - a tu hned tak nenapěstuju, protože pěstuju akční kapradí na hnojivo. Takže se teď rozmýšlím, jestli tu akci vůbec dělat, když dostanu kočičí domek, který si můžu koupit a dekorky, které nepotřebuju. Při krmení víl budu mít určo samý BZ jako vždy. No jdu si udělat kafe a popřemýšlet.
     
    petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tykadlo: opravdu ty dekorky nepotřebuješ? Já tedy ano a to do Strašidelného domu, který zeje prázdnotou. Ale ber to jako můj pohled na tuto akci, je to prostě otázka priorit každého z nás.
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    ahoj ve spolek :))
    tak jsem trochu pustila chlup u kola neštěstí
    ;)
    takže zítra hotovo????
    :D

    [​IMG]
    a to jsem měla dozrálou plochu s obr stromy na sh 40x 18 :)) hmm​
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  4. milteska

    milteska Expert fóra

    úúúúúúúúúúúú už mi z toho třeští hlava:pzasela jsem,zapomněla na stromy Vrby jsem koupila u Jacka 2-ted´mi zase asi pochybí ty třpytivky.......uvidíme,jak to půjde
     
    petaM2001, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    pajda361 - Abych řekla pravdu, tak je mi fakt jedno, že mi Strašidelný dům zeje prázdnotou, protože 1125 BZ z těch třech dekorací, z akce mě fakt nevytrhne i když je během jednoho měsíce párkrát při úplňku otočím. Pokud máme novou plochu na strašidelné dekorace, budeme jich mít zachvíli plnou lištu, jako na Baha. Musím však uznat, že jsou všechny tři fakt moc hezké. A líbí se mi i nový Měsíční svět, ale pro mě to bude stejně stále strašidelný hřbitov:)
     
    petaM2001, bursuk59 a aljanu tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tykadlo Podivej se na seznam pouzitelnych dekoraci a zjistis, ze se tam da dat dekoraci tolik, ze budes koukat ;)
    Nehlede na to, ze plocha desivych dekoraci zustava otevrena TRVALE (nejen pri desivce).
     
  7. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    škoda ze tam nejde voda hned bych ji tam dala
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) mě se to moc líbíxD jen bych si to uspořádala trochu jinak...1. bych dala měsíční pole, 2. houbový les, 3.strašidelný dům, ale časem nám to ani nepřijde :) hned tak to vše neotevřu:cry:práce bude opravdu hodně... ale co.. je to jen hra a zábava ;) všem přeji hezkou hru....
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pred akciou som chcel poschovávať chlieviky a stromy ale nedá sa to lebo to chce do úloh všetko a nie je toho málo.Už mám nejaké urobené tak to je + (plus).Ešte mi treba do ťažkej situácie doložiť 4 príšery a bude hotová:):).
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    no neviem ako vam ,,ale mne sa vobec nepaci,ze pre jednu kociciu vilu treba az 25ks polnocneho ovocia z dubu..nestacilo by 10???:p
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový podvečer, moc hezká grafika, skvělý vláček a to hejno netopýrů prostě nemá chybu, na můj vkus je to málo temné a stoupencem růžové barvy u Houbového lesa rozhodně nejsem, ale jiným se to může líbit. Jsem rád, že do Strašidelného domu budu moci uklidit všechny dekorky, které mi blokují místo na jiných plochách a uvolněné místo po nich obsadit dalšími dekorkami, takže vyšší přísun BZ/TBZ. Z akce a jejího zadání nejsem vůbec zmaten..... naopak, je to u výběru priorit a prioritou je nakrmit 45 kočičích víl. Čím se nakrmím? 1125 kousky půlnočního ovoce. Co k tomu potřebuji? 5 půlnočních dubů, které najdu v bedně pod ikonkou stromy. Protože potřebuji urychlit zrání tak na to je vhodné temné hnojivo - k tomu je zapotřebí 1 ks lahvičky se sprejem a 10 listů pavoučího kapradí. To je vše co potřebuji k této akci.
    A nyní troška matematiky: potřebuji 1125 kousků půlnočního ovoce ...... 5 půlnočních dubů vyprodukuje 60 kousků půlnočního ovoce každou sklizeň, to je 19 sklizní....... a pak jen záleží na tom, co použijí ke hnojení, zda:
    a) Zuzi ultra hnojivo + temné hnojivo - 2:36 hod. .. celkový čas 49 hodin 24 minut
    b) temné hnojivo - čas 4:00 hod .... celkový čas 76 hodin


    Vše ostatní je bonus k něčemu dalšímu.... úkoly Houbový les I. a Houbový les II. jsou dlouhodobé a tím pádem je na ně času dost. Něco mohu dodat hned, něco pozdějí .... u Houbového úkolu se k otevření další plochy Houbového lesa dostanu snáz.
    Je to jednoduché, jen si stanovit co plnit hned a co plnit později .... však nemusím mít všechno hned. U této akce na to mám 5 dnů, což je 120 hodin.... a zbytek klidně příště. Já byl vždycky běžec na delší tratě, sprint mi nikdy nešel. ;)xDxD
    Takže přeji všem hodně zdaru.
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    matlafous: Díky, já už to taky našla - ten strom jsem tam viděla hned, ale ten domek ne :p
     
    petaM2001, bursuk59 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Aj ty bežče :))) to já bůů hupsla hned do družstva a sypala a sypala :)
    až jsem přesypala... a nezbylo na novou vrbu... no ale jedna chudinka už stojí na ploše a plodí ;)
    i jedny víly nenažrané s sk se choulí v koutě...
    Takže cíl je jasný, alespoň jedno upnutí :))) nejlépe obě :D :D :D

    a když jsem vykostila fazoli, nestačím se divit co mám dekorek :D :D
    no ještě vyčkám až dozrají řádky,
    doscházím do dolů a pak zase pracně nahodím...
    a vyšperkuji všechny plochy bz a bbz plodící ;)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Semleto 25 ks hnojiva + 15 se ještě mele.Tak už jen 55 ks a bude hotovo.:sleepy: Kapradí 576 ks,to už bude stačit na celou akci.:)
    Jinak než otevřu novou plochu,tak budu mít fousy až po kolena!o_O Už i předchozí úkol se sliskejma příšerama je napováženou.:oops:
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak napěstováno bude, ještě vyrobit hnojivo a nezapomenout sklízet stromy :)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nové plodiny to celkem padá,tak melu dalších 10 ks hnojiva!:) Už jen 45 ks!!!
    Jinak stav svírající trávy 253 ks + oseta celá plocha.Jedu samozřejmě s nasysleným SH (aktuálně necelých 23.000 ks)
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Jj, to sysleni je na tve tlamicce znacne videt xD
     
  18. luigi44

    luigi44 Zelenáč fóra

    prosím vie mi niekto poradiť, ako sa dostať k žiariacej svetluške? :(
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    luigi44 Koupis v Jackove obchode.
     
    petaM2001, maribeja a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    matlafous123 Ty seš tedy také krasavice k pohledání!!;)xD:eek: S tou tlamou si nemáme co vyčítat!xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.