Měsíční pohádka (18.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. luciper-picasso

    luciper-picasso Pisálek fóra

    asi jsem Don de...o nějak nechápu.:wuerg::sleepy::oops::eek:-.-Chcou moc věcí najednou
     
    k.vitek, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Děkuji za tuto akci :D
    asi mě připoutá na několik hodin k pc :D
    bo jsem sundala vše z fazole... parku i ostrova...
    a pátrám a pátrám po poschovávaných duchařských dekorací...
    no do večera mám o zábavu postaráno :D :D
     
  3. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Nějak mě to hlava nebere:sleepy::sleepy::sleepy:.
     
  4. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    No pocity jsou hodně smíšené, už se v tom ani prase nevyzná 8)8)8) ...nechávám tomu volný průběh. Ty nové herní plochy otevřeme tak na příští vánocexD A co už asi nikoho nepřekvapí: Několik novinek a akce a farma se z toho nemůže vzpamatovat a seká se :cry:
     
  5. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj tak napadáno 24 lahviček..vše nasazené,nové plochy se mi moc líbí,jsou nádherné,velký dík RT..
     
  6. stadole

    stadole Aktivní autor

    Děkuji za odpověď ohledně stomů......už jsem na to přišla.....pěknou hru všem...
     
    petaM2001, bursuk59 a vilm4 tohle ocenili.
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tuhle akci beru opět jako olympiádu.Už jsem se na těch plochách ztratila,naštěstí jsem se našla.Takže-zúčastním se,ale nevyhraju.Prostě si to budu užívat jako pohádku.Je to moc hezky zpracované,povedlo se.
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Vážně, nadechněte se a klid.
    Akce je jednoduchá, jen se do ní zamotalo mnoho dalších věcí bez srozumitelného vysvětlení a tak působí zmateně, takže:

    1/ víly žerou ovoce. Když ho sežerou, dají dárek. Ovoce roste na stromě, který každý z nás dostal - resp. dostal 5 ks. Musíte je zasadit na plochu a rostou 40 hodin v základu. Víla sežere 25 ks ovoce na jeden dárek, strom dá 10 (se zuzi 12). Čas lze zkrátit speciálním temným hnojivem
    2/ temné hnojivo se mele ve mlýně ze sprejů a kapradí. Takže potřebujete kapradí (10 ks dostanete, zybtek pěstovat - jako klasika akční kytky) a spreje (vyskakují ze strašidelných ploch)
    3/ kromě dárků od víly po každém nažrání se ještě sčítají nažrané víly a dostáváte dekorky, po 45 nažraných vílách dostanete doupě pro kočičí víly

    MIMO AKCI - plochy na poli jsou zamčené, krom pár. Odemknou se plněním úkolů v družstvu dodáváním strašidelných plodin, včetně nových - tedy trávy (dostl každý 10 ks) a listů vrby (zakoupit lze u Jacka) a kočičích víl (lze získat za nakrmení 45 koček v akci)

    Z TOHO VYPLÝVÁ: snaha odemknout plochy v tuto chvíli je zbytečná a marná, nemáte kočky a většinou ani vrbu. Neházejte prosto do úkolu plodiny, je to zybtečné, stejně na konec nedolezete

    ... tedy bez reálných peněz. za dvě kilíčka si můžete vrbu i čičivíly koupit v luxus koši. Což když si spočítám svůj čas je pro mně asi nejlevnější řešení.
    EDIT A VAROVÁNÍ::::: kočky a vrba jsou jen v luxusním koši za 230 - pozor, ten se ale neobjeví při prokliku z hry kvůli hnojivu, musíte přes hlášení nových akcí a košík - jinak vidíte jen ty čtyři základní a když jste blond, jste o 197 Kč chudší, protože vás fakt nenapadne, že ten největší obrovský vlastně není poslední a ten opravdu největší se nezobrazí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  9. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    No, ehm- ehm, úplná FantasyRama ty nové plochy :wuerg:
     
  10. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    Strašidelná plocha je zábavná a povedená, líbí se mě moc.
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nové plochy se mi moc líbí. Spíš než Fantasy přípomínají tu úplňkovou jeskyni, či jak se to tam jmenovalo. Takže styl vcelku zachován, řekla bych ;)
    Otevření další plochy je ovšem v nedohlednu, jak už velmi trefně a jasně sesumírovala Levlef (díky :)), tak jsem zvědavá, kam dojdu. Z první sklizně (co jsem to tam vlastně měla? asi duchy) vypadlo 5 sprejů. Trochu zklamání, přiznávám. Ale zase na namletí první várky pro stromy to stačit bude.

    EDIT: Matlafous, je to tak, ale pro mě je to prašť jako bouchni, těch asi 200 příšerek dohromady nedám, zatím se jich ve stodole skví cca 15 :D
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Měla jsem na ploše osmihodinovky na pidi a 8 lahviček vypadlo:(No co nadělám, jdu teprve na to akční a nové plochy někdy možná otevřu.....Škoda té plochy na dekorky,nevlastním je a kupovat nebudu tak bude plocha dlouho prázdná...
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
    evainfo, bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef Chyba lavky, devce - na otevreni houboveho lesa II. nepotrebujes ani kocky ani vrbu :p Muzes ji otevrit ein, zwei ;)
     
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Levlef - no tak jsem samozřejmě ve snaze otevřít co nejdříve plochy naházel skoro všechno do úkolů a ty nedodělám ani za rok ( např. 1200 třpytivých koulí...) a k akci: než napěstuji první ovoce, tak je třetina času na ni pryč, zdá se, že bez koupení košů jsme v háji. :( Každopádně to tvoje shrnutí je zatím asi to nejdůležitější, co jsem tady za hodinu vyčetl, škoda, že nepřišlo dřív ;)

    a kde asi tak máme vzít ty slizký hnusný příšery, když ještě nemáme hotový předchozí úkol a všechny se strkaly do něj Bažina - ještě mně jich 40 chybí tam :( ...a 1200 třpytivých koulí si vyškrábnu odkud? ..........ty ajnzwajne :music:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/17
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001, Druid.Panoramix a malanek70 tohle ocenili.
  16. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Koupit se asi nedají, ty příšery a třpytivé koule, co? Myslím, koupit za krejcary ;)
     
    bursuk59, petaM2001 a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  17. alenal

    alenal Stálice fóra

    Animace je opravdu hezká, než dojdeme k nějakému konci, tak to bude trvat. Nevím jak komu, ale kombajnem sklidit normální pole je o nervy,
     
    bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @matlafous123 hm, on je i II aktivní .... zajímavý, nenapadlo mě jít samostatně do družstva, ale rovnou z hřbitova, jak se nabízí proklik - a obě se zobrazí jen kus, tedy jen les I

    takže jsem akorát naštvaná, 197 Kč v háji páč jsem musela dokoupit i ten za 230, jsem mohla koupit rovnou, kdyby píp píp píp bych byla sprostá bylo zobrazování nabídek normální a fér! A töhle je prostě unfair a tečka. ano, moje blbost, měla jsem si pořádně přečíst název, že nejde o luxusní, ale obrovský a začít se vlastními silami pídit po tom, kde luxusní splašit.
    No, víly v tom případě krmit nepotřebuju, čičidomek mám, vrbu mám, akce ukončena, nazdar RT a doufám, že vás moje dvě kila budou hřát u srdce, tfuj
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    malanek70 Ne, za krejcary se neda z desivky koupit nic.

    Levlef No, holka - co ti na to rict? Jo uz vim, priste nekoukej na kratky film a radsi misto toho cti ;)
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No jo, ale když se mi nepodaří splnit celou akci (což je pravděpodobné) a ani nebudu chtít koupit velekoš, tak to znamená, že už nikdy neotevřu část nové plochy. Protože koupit ty číči nemůžu a sama si je odchovat taky nebudu moci, když nebudu mít ten domeček. -.-
     
    evainfo, bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.