Měsíční pohádka (18.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda planovat muzu co chci, ale bohuzel nebudu ve spravnych chvilich u sklizni, teda netusim kdy budu - takze to nejspis nebude tak ruzovy... nova plocha je jen zaklad, nez se probojuju na nejaky ty litaci vily, tak to potrva, no a ty fialovy prisery jsem nenahromadil ani na stary ukol...
    No, to je teda spatny zavadet mraky novych veci soucasne s docasnou akci, zadny cas na trochu napestovani, na to chce mit dost casu...
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    A kde je stonek? No vlastně je dobře, že není. Vůbec netuším jak a kdy se dostanu k Farmě. A co pohopole už půjdou použít aspoň na jedné z nových ploch?
     
  3. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Používání vulgarit. Prosím každý názor jde vyjádřit slušně. Pajda361
    to si jako z nás děláte ****** oprava hry zase když začíná akce.>:(>:(>:( to mi něco připomíná z minulých dní kdy jsem vyhazoval kombajny abych sklidil to co pak nešlo sklidit,protože se to sekalo a já chodil zvracet z důvodu dokonalosti hry.:wuerg::wuerg::wuerg: takže tentokrát to udělám naopak.žádný kombajn a ani nic jiného. co stihnu,stihnu a ten zbytek je mi fuk. čau pan Tau Týme dokonalých programátorů.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/17
    petaM2001, vilm4 a babina51 tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Katule008 Pohopole nejde dat na zadnou z ploch desivky.
     
    petaM2001, vilm4 a babina51 tohle ocenili.
  5. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Jsem líná to počítat, rozpěstuju, hodím stromy na plochu a budu se snažit dostat k nějakému tomu hnojivu. A pak se uvidí. Nová plodina, chlívek a strom taky lákají.
    Na rozdíl od ostatních mi nevadí, že není stonek. Máme celou novou plochu na dekorace, půjdou tam jen ty z děsivých akcí, tak ať není prázdná.
     
  6. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já se na novinky docela těším. Mám ráda nové věci, hlavně ty hezké, a tyhle vypadají luxusně. Těšení mi ale kazí pocit, že přidávání stále více věcí není dobrý směr. Takže jsem rozpolcena, stejně jako už několik posledních měsíců. Jsem ráda že tyhle pocity se mnou sdílí vícero lidí, jen škoda že se podle toho RT nezařídí.

    Akci nevím jestli budu hrotit, vždycky mi trvá než se s novými věcmi sžiju, a hned jet na výkon.... Uvidím až to začne, když budu mít pocit že to zvládnu, pustím se do toho, jinak si ten čas na hřbitově využiju po svým. 8)

    rossi1972
    - vím že nečteš příspěvky ostatních, tak je tenhle asi zbytečný, ale co kdyby náhodou.... Navrhuji změnu tvého avatara. Jsi tam u vody, v létě, na sluníčku. K takové atmosféře se pojí pohoda, klídek, tabáček. Jenže ty mateš tělem, nejdřív nás pěkně připravíš na tu pohodičku, a pak lup ho jednu za ucho (často za obě). Proto bych prosila vystupovat pod jednou identitou - ať avatar aspoň trochu odpovídá realitě textů, takže buď změna avatara nebo změna obsahu textů, ať je to pěkně v souladu. :music:
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, já mám po starostech. Jdu na noční, a tak hezky po 14 hodině zalehnu a je mi ukradeno, co bude údržba vyvádět! Ovšem, v 16,00 chci na farmu, tak ať to je hotovo, milé RT! Tahle akce se mi líbí a každé zdržení se počítá, při těch našponovaných časech u stromů. Já tedy v noci vstávat nebudu, to ani náhodou. Ale dnes v noci, pokud to půjde se mohu dvakrát přihlásit, bo to mám neplacené hodiny. Hm, to už bych teoreticky mohl sklízet bubustromy!
    A děsivka by mohla být aspoň na víkend - od pátku cca 18,00 h do neděle do 18,00 h. To by se pracovalo.
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    děsivka na víkend? ještě toho trochu ... o víkendu mám na práci jiný věci, než sedět u PC nebo mobilu, jen ať je hezky přes všední dny.

    a ta kočková víla nebo vílí kočka nebo co to je mi leze na nervy už od pohledu, nemůže jí RT přidat krvavé tesáky, tykadla, podlité oči nebo aspoň nějaký sliz?
     
  9. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    hmmmm, není nad to začínat straši akci s padátkama, když mi tam od poslední děsivky zůstalo krvavé kapradí :p
     
    bursuk59, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak vam ani nevim, co jsem sklidila, jaky to byl fofr :D, ale lahvicek mam 12 ks.

    EDIT: Uz vim, nahrobni kameny :)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  11. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    jsem trošku mimo...kočičí vílu,temnou světlušku můžu koupit??na rozšíření houbového pole.
     
    bursuk59, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Z nejdelší (8h) plodiny (přesněji z 200 pidipolí + 2 stromů) vyskákalo 19 sprejů. Tentokrát vzhledem k délce růstu těch obřích strašidelných stromů po napěstování 90 ks akční plodiny 50 ks ihned semelu => 5 ks toho strašidelného hnojiva na stromy => ranní sklizeň [1] (ve spolupráci s UH) těchto stromů (pozuzených samozřejmě) vynese 5 x 12 = 60 plodů pro víly. Jestli dobře počítám, tak nakrmím 2 víly (pokud ovšem do té doby nezdechnou).
    Raději ani nezjišťuji, kolik toho budu muset napěstovat a zda lze vůbec bez nákupu nějakých speciálních košů akci udělat celou. Vzhledem k tomu, že mezi cenami není řada ve stonku, žíly mi to netrhá...

    EDIT:
    [1] do ranní sklizně se s 90% zkrácením stihnou 3 sklizně obřích stromů a nikoli jen jedna.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    já tomu vůbec nerozumím,pěkný maglajs,kde vezmu strašidelnou vrbu a když mám plnit úkoly v družstvu současně nemohu pěstovat akční,nějaké divné...
     
    bursuk59, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  14. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Jů, mi z dochů vyskočilo 20 sprejů. Konečně nemám nervy, že má několikanásobně padátek méně než ostatní :D.
     
  15. stadole

    stadole Aktivní autor

    Nejde mi zasadit strom.....půlnoční strom.....co dělám špatně...poradí mi někdo..../dává se na měs.pole nebo houb.les...ale nejde to.../Děkuji za radu....
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  16. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Js:wuerg:em z toho jelen
     
  17. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Dají se kočičí víly vypnout? Nemůžu za nimi sklízet pidipole...
     
    petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    klííííííd :)
    smuteční vrba lze koupit u Jacka.
    světluchy taky.
    tráva se dostala 10 ks
    akční se dostala 10 ks
    koho štvou víly, klikne na domek vedle Jacka a odklikne fajfku zobrazení, víly zmizí
    kdo nemá odemklé plochy, nemusí se snažit, na odemčení potřebuje čičivíly a ty možná získá v akci

    jsem vám říkala, jděte na houby :D
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Víly vypneš po kliknutí na jakýsi "vílí domeček" mezi Jackovým obchodem a Mlýnem a následném zrušení zaškrtnutí políčka vpravo dole pod obrázkem kočičí víly... (po najetí na toto políčko se objeví text "Klikni zde pro vypnutí / zapnutí postaviček na poli").
     
    evainfo, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Papulice: strašidelnou vrbu zakoupíš v Jackove obchodě, to ostatní je otázkou tvých priorit.

    Standole: a máš volné místo 2x2 tento strom je trochu vetší a nejde na pozici 1x1

    Pumpička: ano, víly se dají vypnout
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.