Měsíční pohádka (18.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce vypadá dobře,jen škoda není stonek ty dekorace jsou fajn no nic půjdou za ostatníma do lišty.Chtělo by to zase nový stálý úkol.
     
    petaM2001, vilm4 a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj babina51,

    a proč do lišty já bych je umístil na novou plochu, tedy do Strašidelného domu.
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kočičí víly rád nakrmím, ale domů je rozhodně nechci.
    :D
    Spíš to vypadá jako sci-fi a ne děsivě.
    Nemyslím, že novinky se rozjedou bez potíží, ale není problém se na start postavit
    později.
    Jsem rád, že není další řádek na stonku a jak praví náš drahý pajda, narvu dekorky tam, kam mám
    (tedy jestli je získám).
    :D
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Tahle akce mi natesno neprijde. Pokud pouziju Zuzi super i ultra, tak mam za 2:36 hod. 12 ks ovoce x 5 stromu = 60 ovoce, coz jsou nakrmene 2,4 kocky.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Akce vypadá moc hezky, je to celkem zajímavá kombinace a i kočičí víly se mi líbí. Jen nevím, jestli se do toho pustím. V poslední době jsem byla spokojená, že hlavní odměny byly za počet nakrmených/hodů/vím já čeho a na náhodě záleželo jen takové to SH, SK, BZ, krejcary a tajemno.

    Návrat k tomu, že nový chlívek bude mít smolař jednou a šťastlivec třeba v půlce plnění už 2 mě hodně odrazuje. A taky se mi líbí ta dekorka a je získatelná jenom podle náhody a nezávisle na tom, kolik koček nakrmím.

    Ještě pouvažuju, zatím spíš jsem rozhodnutá akci neplnit. Předpokládám, že ten chlívek pak půjde získat i jinak, protože pokud by byl potřeba do další akce a někteří měli jeden a jiní třeba 5 jen a pouze podle náhodného čísla, tak bych stejně bojkotovala i následné akce s těmito chlívky.

    Edit: No nevím, ono to vypadá dobře, ale jestli nepůjdou na kapradí používat zelené kapky a spol, tak než rozpěstuju a napěstuju na mletí urychlovadla, je půlka akce pryč a potřebuju 19 otoček těch 5 stromů k nakrmení 45 koček... toto je potřeba ještě zahrnout do výpočtů a to jsem v ofi nenašla. Kruci, už blbnu, je to hřbitov a tam nejdou jen pohopole a JC. Beru zpět, jsem to popletla s akční plochou po Kubíkovi.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  6. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Bude to tedy hodně natěsno to zvládnout, ale akce mi za to stojí, nové dekorace vždycky rád uvítám :)

     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    super těšíme se
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pořád přemýšlím o tom jestli dělat akci a nebo si pěstovat jen tak pro sebe a na úkoly v družstvu.
    Odměny jsou takové nějaké že nevím jestli o ně mám zájem nebo nemám.
     
  9. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Ano, víme. Většinou 1 hodina víc, než 1/2 hodiny méně
     
    petaM2001, vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  10. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    teším sa kočacia vila je krásna
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak mě se údržba vyhne, budu už v práci a i v pondělí nastupuji se slepicemi xD. Zase o dva dny méně, ale se s tím ráda poperu, protože akcička vypadá roztomile :p. Jen mi tam chybí ten děsivý stoneček s hrůzostrašnými dekorkami a slizkými odměnami :( tak snad příště. Možná budu bojovat se sklizní Půlnočního dubu pro málo času, ale víkend to opět jistí :D

    Taky nám přibudou dvě nové plochy Strašidelný dům s Houbovým lesem a zajímalo by mě, jestli se dekorace ve strašidomku budou sklízet jen při děsivce, protože mám ve stoncích plno dekorek z Jackova obchůdku, ale je škoda je mít měsíc na zamčené ploše. Na stoncích mi dávají odměny. By to chtělo i náhradního kombajnistu, když se jeden točí na místě bych nahnala sklízet druhého xD no snad zůstane jen u dvou akcí a strašidla nám nevypnou farmičky:p. Rozhodně se těším až budu zítra o půlnoci strašit v kuchyni a sázet první půlnoční duby xD
     
  12. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Také se hodně těším, snad budu stíhat. Jára
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, copak se to děje, prolomily se ledy? To brzy, protože v našich zeměpisných šířkách ještě žádné nebyly - ale dvě nové strašidelné plochy to vypadá na pokrok. Akce se mi jeví zajímavou a rozhodně do ní půjdu, škoda jen, že nekončí dalším strašidelným řádkem, ale věřím, že se dalších řádků dočkáme až nám z toho bude strašit ve věži. ;)xDxD
    Mno, když mám takto nahlášenou údržbu dopředu od 14:00 - 14:30, tak prostě budu v klidu, na křeče je čas i potom, kdyby to náhodou nešlo tak, jak jsem si představil. Jen jest mi podivno, proč se prostě neudělá plánovaná údržba v čase 12:00 - 15:00 a akce Měsíční pohádka se nerozběhne od 18.10.2017 - 15:00 a skončí 23.10.2017 v 15:00. Tohle překrývání prostě z principu není dobré, ono to může vyjít ( ale taky nemusí) a pak spousta splašených dotazů a zbytečně rozlité žluči a zlé krve - i když tu bych u děsivky trošku i předpokládal.
    Takže přibydou i nové úkoly v družstvu a snad se i děsivky trošku prodlouží (stačí o jeden den více). Počkáme, uvidíme jakým směrem se strašidelné plochy budou ubírat.
    Ovšem vejce bílého upíra - to je výzva, doufám, že v rámci vyrovnanosti se brzy objeví i vejce černého a žlutého upíra. xDxD. A o genderové vyváženosti raději pomlčím, jen pomyslete..... ale dost bylo legrace.
    Njn, hraběnko Matlafousová, ono se to snadno napíše 2,4 kočky..... ale v reálu něco nepředstavitelného, představ si dva Mikeše a jednoho Nácíčka ( ten byl asi za 0,4 Mikeše);)xDxD
    Tak mnoho zdaru a nebojte se...... možná příjde i černočerná tma.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Padám na zádel,to je krása ty kočičáci.Budu dělat že dělám a uvidím při mém štěstí jestli je dostanuo_O
     
  16. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Já teda proti vílám nic nemám, sem s nima, ale kdo se jich bojí??? xD Nebude už děsivá noc, kdy se klepeme strachy a na polích rostou kosti... :music: Měli vymyslet Drákulovu rakev nebo zombie domek, to by byla větší prča! ;) :p xD
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcia síce vyzerá pekne, ale chýba mi tam stonek. A myslím že práve to bude dôvodom prečo sa nezúčastním a čas radšej využijem na úlohy v hale. Tie mačacie víly sa ako vidím dajú bežne kúpiť aj v Jackovom obchode.

    Prepočítaval som to a ak som sa nepomýlil, je potreba 19 zberov tých piatich stromov, s tým že budú zakaždým pohnojené nočným hnojivom. A 19 zberov za 5 dní po 2,5 hodinách, no neviem či toho budem teraz schopný. A v odmenách naozaj nie je nič čo by ma nejak extra lákalo. Tým, ktorí do toho idú, držím palce. ;)
     
  18. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Je fakt, že nemusíme přestavovat farmu, tak do toho půjdeme a uvidíme co na nás vypadne.....Řádek by byl ještě lepší, ale nemůžeme chtít všechno....Docela se těším....
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Budem sa venovať iba mesačnej rozprávke.Som strašne zvedavý aké odmeny vyfasujem.Pokiaľ sa bude dať mačacie víly kŕmiť tak im budem dávať,len aby som mal dosť pre ne papanicexD;).Nejaké stromy na cintoríne postínam,nechám s každého po 2 ks.Chlieviky s príšerkami zatiaľ nechám.Do ukončenia úlohy mi ich treba 19 ks potom nechám po jednom a z desivými úlohami budem mať na nejaký čas pokoj kým nedajú nové:):).
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Když už tak hezky budou 3 strašiplochy, tak by šly 3 akce systémem 3 in 1, první na BAHA, druhá na Farmě a k tomu třetí na strašiplochách, aby se produkty navzájem doplňovaly, něco napěstovat, něco nechat napadat, do toho nějaká ta zvířátka k chovu. Otázkou ovšem je jestli by to vydržel stávající systém...... za vyzkoušení by to stálo. Úplně ideální by byl Samhain, kdy dochází k propojení světa mrtvých a světa živých...... jednou nechat Dušičky Dušičkama a Helloween Helloweenem a vrátit se k ještě starší tradici keltské. Líbil by se mi termín 30.10.2017 - 3.11.2017..... teď ještě aby se to líbilo RT. ;)xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.