Mývalové na tahu (6.1. - 11.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Asi to spustím hned zítra, Sk je víc jak 10k a stejně nešlechtím nikdy víc než co je potřebné do akcí. O nějakých super výsledcích se mně může jenom zdát, tak to bude aspoň brzo hotové.
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci pojedu. Tulidomek již nějakou dobu naplněn (ještě z minulého roku - to je výdrž). SK mám taky dostatek. Nová zvířátka nemám. Takže není co řešit.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, datum upraveno, děkujeme ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a Jonsdorf tohle ocenili.
  4. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Dost pěkný, že můžu sehnat oba chlívky co mi chybí jsem opravdu nečekal. :inlove: Takže začnu naplněným domkem a pak se uvidí co dál (s obojživelníkama možná bude trochu problém, mloků mám 120 a žab jen 10, ale tak kdyžtak zaflákám plochy stájema a ono se něco třeba narodí. :)
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak tulidomek narvám z minula za 1 SK. Takže do toho jdu, snad to půjde dobře. Sice mám zítra nějaké povinnosti, pochůzky a také musím do práce, ale musím se s akcí snažit.:)
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Odměny super ,zkusím i na vedlejškách,po případě tam vydoluji nějaké SK z družstva,za mince nebo z beden;)
     
  7. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tak super, ti dva mi chybí k dokonalosti, při představě, že mi zmizí z bločku řádek CHYBÍ ,mě moc těší. Tulidomek narván po střechu, moc se těším a děkuji za krásnou akci.
    Všem krásný pohodový a zdravý rok 2022 a radost ze hry
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  8. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Prečo medzi obojživelníkmi nie ropucha aj ked sa nedá šľachtiť mala by tam byť alebo nie?
     
    raddre tohle ocenil(a).
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Drevulka pokud máš na mysli seznam z FAQ k akci, tak v něm jsou pouze zvířata, která patří do daných kategorií a lze je šlechtit, tudíž za ně můžeš získat odznaky.
     
    raddre tohle ocenil(a).
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Trosku to tu flakam od minuleho roku :( ale ked mi prepustili moju polovicku na vianoce z nemocnice tak aby som sa nenudila tak mu na cestu pribalili covid :cry: to aby som sa cez sviatky nenudila :mad:
    Tulidomek som nenaplnila no neva,pockam do vikendu a uvidime;) ak nedaju za 1sk tak to zmaknem aj tak :) Mne chyba iba dikobraz ale okal nepohrdne spolocnikom xD
    Nech sa Vam dari na farme aj v reali a hlavne vela zdravicka prajem :inlove: a nech Vas ta pliaga obchadza :)
     
  11. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    Dobré ráno, do akce půjdu jen kvůli řádku, protože stáj i výrobnu z odměn již mám, za mně bych spíš přivítala, když se to jmenuje Mývalové na tahu - že by byl v odměnách upgrade jejich výrobny masek, která je zatím holá jak prst.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, já jsem s akcí spokojen, s malounkatým ale... Chlévy z odměn jsem dosud viděl jen na obrázku. A to malé ale se týká mývalů. Hned jak jsem si přečetl název akce - doufal jsem, že dostanou mývalí chlévy oranžový nebo červený kabátek. No, žel , velké žel:cry:
    Mloky červené mám, další neuškodí. Ovšem mýválci zase utřeli nos. Takový šeredný puntík na jinak prima akci.:sleepy:
    Halt nemůžeme mít vše.:)
     
  13. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Dobrý den, kdy bude šlechtění za 1 SK?
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Dobrý den začala akce?Nic nevidím :eek:

    Dob
    Děkuji ti
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matýsek1991 až bude, tak se to dozvíš v oficiálním oznámení. ;)

    danielka0000 pokud hraješ v klientovi, tak jej úplně vypni a znova zapni.
     
    činčilka12 tohle ocenil(a).
  16. burds

    burds Titán fóra

    Hotovo.Takhle rychlé akce mám ráda
     
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    také hlásím hotovo, ani to nebolelo.
    Farmaření zdar! kája53
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce je hotová na obou farmách. Nejvíc se mně líbí šlechtění když si aktivuji řádky, přidám marmeládu a voňavky a je okamžitě hotové. Ani nevím zda tam bylo nějaké překvapení - nevadí.
    Když bude o víkendu šlechtění za 1 SK - tak tam určitě ještě něco ze základu udělám. Zvěře je i po dokončení akce dost a dost.
    Tak ať se daří - farmáři!!
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, také mám hotovo, konečně jsem to mohla splnit, obojživelníků mi přibylo dost, ostatním kdo ještě šlechtí, přeji ať se daří a hotovým veliká gratulace.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak aj ja mám hotovo.A zase ako obyčajne iba genetika občas o 1 stupeň vyššie:sleepy::sleepy:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.