Módní přehlídka na farmě (4.11. - 10.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já snad zítra to udělám, chybí mě zvěř, tak že vše co mám je na farmě a baha :oops: neonky bych chtěl i když tu píšete že nic moc ale promne to je zlatý dul, já jináč je nezískám jen v akci tak že se stím peru co to jde aby byli :cry:i když je to po jednou ale jednou bude víc a pak se aj zvěř bude dělat lépe :)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som sa doplazila akorat k stonku a dalej uz to nedam aj ked sa pototo :D SK doslo :((( No nevadi,neonky som ziskala niekde inde :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, tak kdyby ti nějaká jiná neonka chyběla, za pár dnů je O&D, pošli poštu, třeba mám skladem. A gratuluji k řádku a uděluji soukromý řád zlatého kafehrnečku za pilnost a snahu :)
     
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    taj já dodělala řádek a mam i jednu neonovou stáj, ale na další bohužel už nemám SK, ale i tak jsem spokojená:)
     
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný večer stonek hotový a to je to co jsem v téhle akci chtěl.
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Hurá sláva mám neonky :) to je radosti když žádný nemám v liště jen ty to ;) tak snad zase někdy nějaký získám ale šlechtění mě moc nede :mad:
    [​IMG]
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    smoulinek123: gratuluji .... :inlove:, při OaD písní, nějakou neonku, co ti chybí třeba ji budu mít ;)
    Tak jsem akci splnila raz dva, a o víkendovém BB pokoušela štěstěnu a povedla se mi vyšlechtit =kráva mléčného koktejlu=, většinovou genetika, sem tam přeskok... chybí mi tak jedno prase (spořící prasátko) a polévka bude hotová...potom půjdou na řadu stopy v písku. Pak všechny chovatelské.....
     
  8. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Tak stonek a neonky jsou doma :) , ale sklad krmiv je skoro prázdný:sleepy:.
     
    -Jara05-, ldivacka a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.