Módní přehlídka na farmě (4.11. - 10.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dementos.dementni, máš pravdu, tiež som si to všimla, patrí do zvieracích:)

    [​IMG]
     
    evainfo, ezzra a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A není to jedno? Stejně je "oblíbenej". Kdo by jej v tom haraburdí hledal!o_O Dokud něco neudělaj s nebem,tak celkem k ničemu. Takovejch podobnejch řad je tam spousta.:oops:
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak hotovo, jdu se podivat i na ty neonky, co jsem vlastne ziskal :)
    No ono misto jednoho zelenyho policka nad stonkem melo byt tak 5 kolem nej ruznych barev... a zrusit nesmyslny kategorie co jsou ted ale mit ty barevny zalozky... jak snadne...
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ako pre koho
     
  5. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak já skončila...mám vše hotovo jen nemám banány na šlechtění...dlouho jsem to nehrála tak proto...tak řádek mít nebudu:(
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Danka722
    [​IMG] Škoda,že nejdou poslat.Klidně bych ti je daroval!:cry:
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11
    beriem, podmienka, slot k tomuxD;)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dobrá! Ale v tom případě ještě přibalím pár nepostradatelných bonusů!:eek:
    [​IMG] [​IMG] xD
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11
    dosť sa narobím, orvárať obrázky na novej karte, ale videla som, so slotom beriem;)
    ináč, s tým presúvaním riadkov ja problém, zatiaľ, nemám, nemáte to, náhodou, tým, že presunieš riadok v inej kategórii, a až potom nesedí?, neviem, nevyznám sa, ale mne riadky, čo odklikávam cielene, ručne, sa nehýbu..
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Normální pozice tohohle řádku je 12.Tenhle řádek opravdu sklízím ručně.Tak má cenu otom diskutovat,když RT nato zvysoka kašle?!?:p
    K akci: Komu se nelíbí neonový stáje,za chvíli je OaD,tak mi je můžete poslat!:)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Nebud skrblik, nech taky neco ostatnim.... tez se hlasim (kdo nad neonkami ohrnuje nos, ja mam mista v liste dost) :p:D
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Farmářka_X,
    hodně mi vadí chování jedince,kdyby se takto chovali všichni ke všem,tak to tady můžete zabalit,nebudu ho tedy tolerovat a budu na něj upozorňovat ať už se jedná o mě nebo o někoho jiného,ty vidíš špičkování a já zase urážení,to je vše.;)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/20
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG][​IMG]
    jejda, zabudla som k akcii
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Taky se mi radky, ktere si v ramci kategorie presunu rucne, nikdy nehybou.
    [​IMG]
    Pred timto radkem mam stabilne 3 dalsi na plus 1 zeleninu a 2 radky na plus 1 kvetiny. Vsechny ostatni nove ziskane se mi radi na konec kategorie a zustavaji na stejnem miste, dokud je rucne nepresunu na jine misto.
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak posílání produktů jste už probrali a posouvání řádků na stonku taktéž. Teď byste mohli už zkusit diskutovat o akci. Děkuji ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. kotule

    kotule Pilný autor

    Akce hotová :D
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja nieco k akcii :) Nakoniec som uvarila dobru rybaciu polievku a zase som sa posunula dalej no aj tak som sa zastavila tesne pred stonkom cssssssssss No co uz este nieje koniec a niekde uz vyskrabem SK do dalsieho BB o))))) Niektori maju uz fajron a niektori ako ja sa este len musia doplazt na vrchol ,tak nech sa dari este mame dost casu :)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taktéž hotovo, o pár minut mi nevyšlo poslední šlechtění plazů do BB, ale nevadí, požadované hadice jsem měla.
    No, na to, že jsem zapínala komp někdy kolem půl deváté, jsem maximálně spokojená :)
    Držím pěsti bojujícím s nedostatkem SK nebo požadovaných šlechtěnců, ať se zadaří, však času je na akci hafo ;)
     
  19. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Trochu jsem si pohrál a získal přesně 105+105+105+105 odznaků. Stálo mě to nějakých 740 SK. Nejvíce se dařilo ptačím vedlejšákům.
    Nebylo to špatné. Jdu somrovat zase nějaké ty SK pro příště.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Kolem 21:30 hotovo.
    Šlechtila jsem ještě dál, občas mi to příjemně přeskočilo.
     
    evainfo, sovicka64 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.