Módní přehlídka na farmě (20.8. - 26.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    tak mne treba ešte 1kabelku pre ovečku a 1569 popruhov pre kravku a zajačicu, padátok mám nazvyš,
    využil som iba bonus +1/1hod zo sezóny a +1/4hod z denného bonusu hneď na začiatku,
    KŠ bolo "štedré" ako obvykle, ale ani nebolo treba točiť, tak som ušetril pár PL ...
    :p
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak a mám to hotové,krásná akce a v klidu,takových by mohlo být více aspoň pro mě :) a ještě jsem přeplnil plodinami,děkuji všem za pomoc a rady :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak aj ja som sa konečne v črievičkách pretancoval na koniec móla,stonky stonkujú,náraďovník ako ináč-v lište.Kto ešte maká - nech sa darí!
     
  4. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Tak strom na nářadí vysazen. Potřebuji aku vrtačku.
     
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo :music:

    a jako správný nesledovač jsem ještě 1x zasela :D
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tony13257 - ahoj, vrtačky lze získat pouze při sklizni skladišť (arboretum, zvěřinec a výrobna). Také se objevuje v tombole s nářadím :)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky všem, tak já teprve teď získala druhý stonek. Už stonkuje;). Tímto akce pro mne končí. Z časových důvodů bych nestíhala sklízet. Nevadí, získání obou stonků byl můj cíl a ten se zadařil. Nářaďový strom mám již z minulosti, takže pro mne vše ok. Všem kdo se snaží akci dojít úplně do konce přeji mnoho štěstí. Pěkný večer
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Ahoj Skali, to byl vtip na xxl strom. Ahoj.
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tony13257 - a já se tak snažila :eek:xD
     
  10. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    To neva ale hezký pozdrav z Teplic.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec to bylo jeste pred pulnoci dokonceno, ono tech 400 kusu na zasazeni dalsi otocky bylo dost na kompletni splneni... bonus byl jen od Kubika a je videt, ze je to akorat... odmeny dobry, v souctu dva stonky ujdou, ty barevny chlivky ted nevyuziju ale kdo vi, treba az budu plnit trvaly akce tak to bude potreba :)
     
    Naposledy upraveno: 25/8/20
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak řádky mám, abgrejd stromu, co nikdy nepůjde na plochu, do sbírky taky, na humra a elektrárnu už to nevyšlo. Nevadí, dvoje červené humry mám z nějakých akcí a jednu solární elektrárnu taky z akce. Teda jednu červenou, obyčejné mám čtyři. Akorát jsem se naštvala na mladší farmě, tam mi na stromek chybělo třináct kytek xD
     
    Naposledy upraveno: 25/8/20
    matlafous123, michalka59 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahoj, akce běží do zítra, to bys mohla ještě něco ukořistit ;)
     
    matlafous123, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fakt? Tak já su úplnej mimoň, sem myslela, že to končí dnes ve dvě. Tak jdu zbourat pole s dlouhodobkama a zaset popruhy... To je tak, když si nic nepíšu. Už budu muset zase oprášit farmablbníček 8)

    EDIT: vím, že časomíra je v liště, ale když jsem myslela, tož jsem se nedívala. Já to říkám furt, že s tím myšlením jsem na tom bídně ;) Nedělá mi to dobře a ani farmě to neprospívá...
     
    Naposledy upraveno: 25/8/20
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - budiž ti útěchou, že nejsi sama. V neděli jsem byla také, nevím proč, přesvědčená, že je dneska konec. Makala jsem jako ďas, abych to mladší farmě stihla celé. Pak jsem mrkla do lišty pod hodinky a to byla úleva xD
     
  16. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Tak mám taky včera hotovo , ale neměla jsem čas psát . Chtěla jsem se zeptat , za co jsou ty body atd. co jsem 4x odklikla ?
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olčaML - ahoj, to jsme dostali za zbylé rybky z Aqua mánie ;)
     
    dasa1143 a elbedna tohle ocenili.
  18. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj takže ráno také komplet hotovo,pohodová akce...:inlove:
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) tiez som si myslela ze mam rano hotovo a nez som namlela tak som zasadila na dlhsie lebo som isla do roboty a ups ked som dodala kabelky tak som zistila ze to este nneni hotovo uff..... No nechala som to tak a ked som prisla z roboty tak som zasadila a snad uz bude hotovo :D Inak akcia na pohodu ,len ja mam fofr v realu a nestiham dako :D Pekny vecer prajem :)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak včera po 22 hod hotovo... dnes na pole nejdu, klukovi není nejlépe, malá vstala v 8 (chodím od 8 mi), takže to padlo. Do školy už ji budu muset budit...
    XXL nářaďovník je na ploše, líbí se mi, že je modrý a já modrou ráda... přece jen bych si ho nerada vyměnila (když by ho RT pustili), nebylo by to poprvé, že...:oops::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.