Módní přehlídka na farmě (20.8. - 26.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teda ta ovce je stejná, jako moje dcera, ta taky potřebuje kabelku i baťůžek v každé barvě, aby jí to ladilo s oblečením... No, ještě jedna a půl sklizně a posunu se dál :)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jde mi to nejak pomalu, domelu 12 kabelek a bude jeste 11 dodavek... no mohl jsem si pomoct i bodama ze sezony, ale asi to nebude treba, melo by to jit stihnout v pohode...
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vzbudila jsem se ve 4:30, sklidila, dodala a zjistila, ze na druhy radek si dneska jeste flakaci nesahnou, pac akcni vysla akorat na 27 odehranych her, coz me tedy lehce rozladilo, tak jsem ted sla pred dalsi sklizni polechtat KS na pate a takhle by se mi to libilo casteji - protocit 2 fialove a pak je dostat za zelene zpatky :D
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, superflákači nedosáhnou ani na ten první, když zase zachrá...zaspí sklizeň. ;)
    Kolo taky lístky občas vrací, ale nezvrací ty bonusy... :oops:
     
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Vzbudila jsem se 7:30, k farmě jsem se dostala 8:15, chce se mi spát, díky tomu,
    že jsem si 100% vytočila včera (snad první za 100 roků), ještě mi bonus vyšel na ranní sklizeň,
    a teď zase v klídku jedu dál.
    Hezkou hru
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, tři točení ze čtyřech skvělý se málokdy podaří :D
     
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    finito
     
    Helena1313, DANKA722 a burds tohle ocenili.
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    evoku57 Já to mám nějak podobně. Z deseti zatočení na kole štěstí mám jedenáct zatočení co nestojí ani za řeč. Myslím, že se to taky málokomu podaří.
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Bylo to docela fajn
     
  10. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Natali 1465 takže zelemninová party šla před rokem a já ani nevím proč jsem tuto akci nedělala protože sem nenašla ani nálepku v albumu a ani na stonku nič.Je to už rok nemáš neaké avizo do buducnu získat základ na nářadový strom. děkuji za info i zprávy.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1- ahoj, ohledně nářaďového stromu v základu mrkni na příspěvek od Doba (klik)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    A modelky maj po parade! Hodnotim (jako ve skole): 1. Nenašla jsem na akci chybu ;)
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    matlafous123, gratulujem, dnes sme obe stihli koleso šťastia, tiež, niečo po 8,00 mi padlo 200% do stodoly, keď mám všade dekorky, aspoň na prales po 3 dňoch sa hodil:D, malá otázočka, k ružovej výrobni mlieka, síce je nanič, ale nepostúpila si predtým? mne už prestali padať, ale do nejakého levelu sa mi stávalo alebo len "zdalo", že ružovka výrobňa padla po postupe..
    [​IMG]
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Jj, postoupila, takze se ti to spis nezdalo 8)
    Zeptala bych se jestli sis tu kravu taky pojmenovala, ale nebudu radsi provokovat, kdyz je tu konecne klid xD;)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    DANKA zdravím, já jsem nepostoupil, ale růžovou výrobnu mléka jsem si dnes také vytočil, (v 6,38 hod) asi nějaký omyl, protože růžovky na kole nevidím, jen kupóny, bonusy, ale ty se mi zdaleka vyhýbají.
    Level 221.
    Druhý řádek na stonku v provozu, kočka se už blýská, ještě tři bonusové modelky a bude hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/20
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také mám v pohodě hotovo.Akce dobrá.
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Komplet hotovo, na plochách tajemno k naštvání. Základ nářaďovníku mám, ale už je dlouho v liště. Z beden toho padá tolik, že bych si mohl otevřít několik hobbymarketů.
     
  18. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Hlásím hotovo,pohodová akce,jednou se na mě štěstí usmálo - vytočeno 100% na 24 hodin, SH jsem použila jen na rozpěstování.
    Základ nář. stromku mám.
    Všem pohodovou hru :D!
     
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak tajemno nezklamalo :wuerg:. A protože jsem tak nějak netušil, co dát na plochy, fouknul jsem tam i ten nářaďovník. Ať si chvilku užije, než zmizí při další akci v propadlišti lišty.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si spočítala, že potřebuju ještě 7403 popruhů na dodávky, kabelky, opasky (mám 2524) a 29 padátek (z potřebných 401 ks mám 372). Tak to snad dopěstuju, teď mi vehikl milostivě poskytl 2x +1, takže to pomohlo k tomu počtu, co mám a další sklizeň se ještě do těch šesti hodin vejde. Chjo, ale to strašně bolí, přemýšlet, počítat... a ještě hlavně nezaspat sklizeň :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.