Módní přehlídka na farmě (20.8. - 26.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    První stonek naskočil ani nevím jak (dodal jsem co jsem mohl) :), růžové obláčky mě nenadchly (graficky) jsou oplácané módními výstřelky a dekorace se v nich ztrácejí, ale daly se uplatnit lištovky a to je fajn.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k mému potřebnému pravidelnému přístupu, spíš nepřístupu, k netu a ke hře, jsem na tom asi dobře, mám s modelínama třináct odchozených mol. Vypadá to, že nebudu muset moc počítat a fčecko stihnu :) Na pohopole se budu spoléhat častěji a častěji, jen nasyslit kapky a vrtule...
     
  3. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    nějak nechápu proč nemohu plnit úkoly postupně u jednoho zvířete, proč mi plnění přeskakuje z jednoho na druhého, kdybych chtěla plnit jen jedno zvíře, tak to prostě nejde, nebo se mýlím, přijde mi to strašně chaotické a bez nějakého řádu, bohužel,

    ahoj babina 51
    jenže ne každému se zadaří vytočit 100%, bohužel
     
    Naposledy upraveno: 22/8/20
    Veselka, jana151049 a babina51 tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hroudov: řád to má, pěkně postupně se jednotlivé modelky předvádějí a ne pořád jedna ;) dodáš té, u které je hvězdička atd.

    Dej si 2 příspěvky do jednoho.
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    akce dokončena v pohodě a překvapivě brzo, sice se mi u vícero akcí podařilo vytočit 100% na pole, ale nikdy jsem už po 24.hod. neměla napěstované akčí, zůstala jsem viset na padátkách, chybělo mi 173 ks, stačila by otočka skleníkového šafránu, ale pak jsem si řekla, že je škoda plýtvat SH, když mám před sebou ještě 4dny, zasela pohanku, kterou jedinou jsem ráno nesklidila, před chvíli jsem to zjistila a akci tedy zdárně dokončila. Hodnotím ji za 1, grafika užásná, nenáročná na čas i finance, bez nutnosti jakéhokoliv nákupu a pro ty co neískaly bonus z KŠ věřte, že to je splnitelné taktéž, jen budete pěstovat delší dobu, mám totiž o 5let mladší farmu, kterou jsem dotovala za celou dobu jen 1x a to omylem, kdy jsem si nešimla, že nejsem na správné farmě, nemá žádný obr strom ani florenovník, tentokrát na KŠ nepadl žádný bonus a jsem na 60% plnění
    [​IMG]
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - ahoj, taky stojím na padátkách. Takže až dozraje akční, šoupnu na pole dlouhodobku (vyšlechtěnou pohanku). Pak zas akční kytku, bude-li ještě potřeba ;)
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  7. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Akce je super. Jediné co mi opět hodně vadí, je že nálepka je opět povinnou součástí hry. Kdy už konečně bude nálepka pouze volitelná, pro lidi co ji chtějí a pro ty co tenhle nesmysl nezajímá? Ale kromě nesmyslné nálepky není co vytknout.
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    vůdce2: pokud se memýlím byla nálepka volitelná v nedávné akci a to zakoupením za vyhrané mince a dokonce 3x (3 postavy) viz deskové hry.
    Nálepka je vzpomínka na akci. Chápu, že máš jiný vkus a ne sběratelský a co bys místo ní chtěl? Třeba se přání uchytí ;)

    Ovce je pěkně rozmařilá, 12 kabelek musí mít (a ještě bonusové), to ta ušatá jen 5.
     
    Naposledy upraveno: 22/8/20
  9. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak mi nějak zázračně padlo asi z 10 PL 2x +200 % do stodoly... dneska s tím teda pohnu, dojedu snad akční a pak už jen párkrát dlouhodobky na padátka :)
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky za fajn, povedenou, milou akci, bylo to zase něco trošku jiného a to se cení. Bavily mě všechny holky modelky včetně krávy se svými alá kouzelnickými čísly, jen ty modely mohly být trošku svěžější :p:D Dodávání taky fajn, že si každý může u jednotlivé modelky rozplánovat podle sebe, v jakém pořadí co vyčenžuje, jedině snad odměny ze stonku bych si představovala jiné ;)
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já jedu jen MJS+voda a někdy hodím hnuj a mám přes 11 000 plodin a 1200 padátek,myslím si že do úterý když se nic nestane mám splněno ale nebudu předbíhat ;) doplním vše najednou at mám přehled o_O
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - dodávat jde opravdu jen modelce, u které je hvězdička. Ale pořadí, co jí zrovna dodáš si můžeš zvolit sama. Jakmile u modelky jednu dodávku splníš, hodí tě to k další modelce. A tak pořád dokola. A nakonec se zpřístupní ty poslední bonusové dodávky.
     
    raddre tohle ocenil(a).
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ok dík
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Pitrýsek47 Máš pravdu. Minulou akci jsem vychválil co šlo, právě proto, že byly nálepky volitelné. Pochopitelně, že nemám ani jednu a jsem za to rád. Jen poukazuji na to, že takto volitelná by měla být každá akce. Opravdu nemám zájem hromadit nesmyslné nálepky, ale na druhou stranu, chápu, že jsou hráči kteří by bez nálepky ani neusnuly. Právě proto by měla být možnost volby. A ptáš se čím tento nesmysl nahradit? Vzhledem k tomu, že pro mě nemá vůbec žádnou cenu, tak třeba točení, 25 jednotek hnoje, 10 jednotek superkrmiva, 15 jednotek superhnojiva, je to úplně jedno, všechno má větší cenu.
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Mrška ovce si dupla kopýtkem a ne a ne opustit molo,dokud ji 12 kabelek neopatřím.Takže sháním materiál kde se dá,aby už konečně scénu uvolnila :D

    Co se týká nálepek,nejsem jejich nadšený sběratel,ale absolutně mi nevadí,stejně po získání zapadnou do alba mezi ostatní,není s nimi žádná práce s přesouváním,většinou ani nevím jak vypadá ..až teď jsem zjistila,jak jsou pěkně rozdělené dle měsíce získání ;)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No pokud se hodnotí akce podle toho, jestli je nálepka volitelná.... osobně je vždy vybírám hned po stonku, až pak to ostatní. Je to takové potvrzení , že už mám hotovo. Berka, co měsíce, i roky jdou v nálepkách dohledat;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/8/20
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, nálepky jsou pěkně rozdělené a co teprve různá pozadí, která se dají do albumu vložit a do listů jednotlivé nálepky jako dekorace, dá se vytvořit piknik, velik.i vánoční atmosféra, oslavy, koupání atd. měnit podle nálady. Dají se zvětšit.
    Je pravda, že si s nimi vyhrají spíše děti, je to pro ně super skládačka.
    Úplný nesmysl to tedy není, smysl pro někoho mají, no a volitelnost nebo ne je na RT, ale pokud se dekorace nekupují tak je volba problematická.

    Edit: popelka akce Zeleninová párty viz příspěvek č.13 od kaolín tuším str.1 a možná získat zase půjde viz Dob
     
    Naposledy upraveno: 22/8/20
  18. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý večer zajíma mne v které akci byl základní nářadovy strom.
     
  19. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pěkné nedělní ráno přeji, akce řádně dokončena, farma v běžném režimu - co více si přát? Snad jen, aby to léto ještě chvíli vydrželo.

    Mějte se fajn a ať se daří!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.