Módní přehlídka na farmě (20.8. - 26.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Díky RT, za rychlé vyřešení problémů.
     
  2. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Namlel jsem 5 opasků a nemohu je udat. V úloze se objeví zaškrtnutý první úkol, ale není aktivní + ani když hru restartuji. Používám Edge s chromajzlím jádrem.
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon u této akce můžeš vždy dodávat pouze u zvířete, které má hvězdičku. Jakmile dodáš, tak se hvězdička přesune k dalšímu zvířeti a budeš moct dodávat jen u něj a takto pořád dokola.

    upload_2020-8-20_18-2-24.png
     
  4. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Dob Přesně tohle vidím. Hvězdička je u kočky, kočka je na molu a nejde to a nejde. Pole je stále fialové, u opasků je 5/5, ale + je neaktivní.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/20
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon pokud se snažíš dodat 5 opasků, tak to v tomto případě může být jedině bonusový úkol a do něj můžeš dodat až po splnění všech předchozích úkolů. :)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak snad dnes rozpěstuji, zrovna začínám. Ahoj všem ;):p
     
  7. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Dob Děkuji. Zřejmě se musí začít shora. Moje chyba. Člověk asi musí číst FAQ, což jsem neučinil :)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon není zač. Přečíst si FAQ u nového typu akce není špatný nápad. ;) Hlavní novinkou u této akce je, že prvních 7 modrých úkolů lze u každého zvířete splnit v libovolném pořadí a 8. bonusový úkol je možné splnit až jako poslední. A po splnění každého úkolu tě hra přesune na další zvíře.
     
    Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak mám opožděný start. Sice jsem byla včas na značkách, ale farmička začala stávkovat. Po aktivování mazlíkárny. Sice jsem přišla o hezkou kupičku BZ, ale kdybych v životě měla přijít jen o toto, tak by to bylo skvělé. Pak jsem musela ke kadeřnici. Tam jsem se jsem zkoušela připojit, ale nějak mi blbl puffin. Už jsem doma a rozpěstovávám. Bonusový kód jsem si zadala. Jen nezapomenout vybrat každodenní dárek. Jak se říká, pozdě, ale přece. Pěstování zdar.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Ciri13 ježíšmarjá jaký bonusový kód? :D
     
    evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  11. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj janaj,

    Ciri13 měl na mysli tento bonusový kod - KUK ;)
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  12. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Kód je fajn, ale neobjevila jsem, kam ho zadat.:(
     
    Fantasiro tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Alice261065

    bobusák.png ;)
     
  14. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Díky moc.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ve mlýně stojí v řadě po 22 produktech do akce ;), zítra dopoledne bude semleto a asi semelu zbytek potřebného do konce akce. Ještě to dopočítám, kolik chybí a bude vymalováno, pak čekat jen na rostlinku. Tak jestli dobře počítám, tak chybí posledních 10 opasků, ještě juknu tady ve vlákně, někdo to už počítal - raddre je na stejných číslech jako já, tak je to dobré.
    Dinginočko - pametám a tiež ma to bavilo
     
    Naposledy upraveno: 20/8/20
  16. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Jéééj, aká zlatá hra. Ako keď som bola malá, veľmi rada som "obliekala" papierové modelky /boli vtedy dostať také vystrihovačky z papiera / - kto si ich ešte pamätá ?
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Začínal som z dvojhodinovým meškaním a ako to tu čítam,tak som si ušetril pár nervových buniek.:) Padátok 310 a pestujem....
    Apropo-za tými problémami určite stojí tá krava!..v tej koženej bunde!Nestrpí konkurenciu na móle!;)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    houby, zrovna jsem uvažovala jestli už mám na její oufit.... mám ;):inlove:

    [​IMG]
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) ono to ide celkom fajne [​IMG]
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] Gordonka, nejaký doplnok Ti tam asi chýba;), ale už končím, celé to nedám, bonusy som si zvykla vytáčať v noci pred akciou, keď všetci spíte:p, jedna 100% padla, doobeda spravím prehliadku, potom pôjdem do aqamánie na ryby (a 12 perál)8), popritom porobím aj niečo užitočné..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.