Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No já myslela, že získám aspoň 1 obr-strom... tak ty Ozubené mince, to je scifi. Prostě neumím házet -.- je to taková náhoda... a zas mám "blbé karty".
    Ještě uvidím, jestli se mi podaří získat nějakých 60 vědomostních bodů... to bych mohla ještě tam získat obr-strom. Jestli ne, vyzvednu si 2 piccolo bedny.
    Větev už mám. Aspoň tak 8)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    k.vitek musis sa na husu postazovat a potom sa snazi xDxDxD tak ja uz mam aj strom s vrtulkami a este posilky a floreny snad dam do konca akcie :) Hlavne odmeny som uz vsetky vyzobala ;)
    Dobru noc Vam prajem :)
     
    Helena1313, bačkora85 a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Tak asi sa to velmi rozkriklo, ja som zacala hrat minihry az teraz a veru ziadna Picolka uz u Mikyho pod zelenymi listkami nie je....:cry::cry::cry:
     
    Helena1313, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    Ahoj všichni, někdo tady psal, že se dají sehnat v družstvu v úkolech obr stromy. Zapomněla jsem v kterých úkolech a nemohu to najít.
    Poradí mě někdo?????V této akci na ně nedosáhnu :cry: :)
     
    Helena1313, moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jaroušek49, Zanícený zahradník (od lvl 207), Pracovití motýli (od lvl 201), a Hubatý hrách (od lvl 204). Při "troše" štěstí můžou vypadnout z Bedny s podivuhodnými stromy (získává se za postup od lvl 200).

    EDIT: duna.duna1, taky jsem si myslela, že není. Ale měla jsem osm beden, jednu jsem koupila za vědomostní body a v liště je jich deset. Takže tam byla, jen jsem si jí nevšimla. Nebo se nezobrazila. Můj PC děda ani mé připojení nejsou zrovna z těch nejvychytanějších ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/5/22
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Už to zase nejde :cry::mad:
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, já jsem se tedy odhlásila, abych to zkusila, a přihlásila jsem se znovu do prohlížeče (GCH) i do klienta...
     
    Apachie1, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Stonka je už aktivovaná. Obrie stromy mám už dávnejšie a Piccolo debnu som dala len jednu, bolo tam Show Pogo. Zíde sa ale potom som si vybrala radšej stromy a výbehy.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Finíto. Druhá Piccolka za vědomostní body zakoupená, ještě jsem jednou zasela s SH, aby mi to vyšlo na nějakou dekoraci do O&D, pak pudu chrnět, na chvilu, v poledne musím na trajfl a na značky do procesu :)
    Moc děkuju všem, kdo dávali správné odpovědi do vlákna s kvízovými otázkami a děkuju moc Helsy a beruška-86 za přehledné seznamy :inlove:
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Mise splněna, Zuzistrom jsem nakonec získala a tím pro mne akce končí. Vzala jsem vše co jsem chtěla a i dekorky mám všechny 2x (nepočítám ty ve stonku) tak kdyby někdo potřeboval, při OaD se domluvíme. Pikolek se sešlo v liště 8 a už trůní na ploše.
     
  11. jerja

    jerja Zelenáč fóra

    Y_n_O díky moc ,jseš supr:)xD Jaroušek49
     
    Helena1313 a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také už se na farmách blížím ke konci akce. Měla jsem to, vzhledem k tomu, že nejsem doma, trochu komplikovanější, ale získala jsem vše co potřebuji. Jenom obrstromy mě nelákaly a jsem tomu ráda, to bych tentokráte nezvládla.
    Minihry byly v pohodě, pouze vybírání odměn potřebovalo opravdu silné nervy. Je mně jasné, že můj staroušek NB, to špatně zvládal. Doma na PC, by to určitě byla brnkačka.
    Přeji všem krásný den, my za chvíli vyrážíme na cyklovýlet a odpoledne snad bude akce v klidu dokončena.
    Moc děkuji všem za doplněné kvízové otázky, občas jsem nakoukla, díky, díky moc!!!:):):)
     
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo ,byl to ale mazec abych mohla vyzvednout tři obrstromy v základě. Picbedny taky doma a ještě zbylo na drobnosti.
    Akce stála za to pustit pár tisíc SH. Pokud bude někdo potřebovat dekorky do stonku můžu dát. Ale tentokrát je asi stihli opravdu všichni.
    Všem krásný slunečný den.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja ešte 1 x zasadím a končím.Z obchodu som zobral vrtuľkový a SH stromy,floreny a ešte niečo vyberiem.Škoda že už nemám čo za hviezdičkové mince vybrať.Nevyšlo na piccolky,ale nevadí tie by sa minuli a stromy mi zostanú nastálo.Bez bonusov to išlo pomaly,ale som aj za to rád čo som kúpil;);).
     
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak, už taky hotovo :), dnes jsem získala jeden obr strom na SH, sice jen základ, ale stačí. Mám i obě Picoolky . Jsem spokojená. Kdo bude potřebovat dekorace, při OaD, napište, ráda je daruji, mám je 3x. :)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jsem ve Walesu, signál téměř žádný, takže sklizeň 2x denně na hotelu. Bonusy se mi taky vyhnuly, tak jsem nestihla poslední dekorku Novorozenný Dublon. Prosím, kdo má navíc stříbrňáky, aby mi ji koupil a já se při OD přihlásím. Odměna jistá :p. Děkuji
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak můj ukol splněn obr strom na SH základ je doma takže vše oki
     
  18. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    ašada1
    Mám ji pro tebe koupenou,jen se prosím přihlas ráda ti ji pošlu.
    Pěkný den
     
  19. Plea

    Plea Pilný autor

    hojky, nepamatujete si ještě někdo na ty přidružené bonusy na jednotlivých polích? Mně se u myši v první části pod hvězdičkou objevil milion BZtek, u kozy v první části pod parfémem skrytý výběh a někde byly ještě tajemné stromky, ale to jsem si zapomněla poznačit..
     
  20. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Prosím čo dáva hracia skrinka Balerínka. Ďakujem za radu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.