Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dakujem za vlakno o kvizovych otazkach :) aj ked ma potrapila Mňau baba :D :D kadabra jedna :D :D
     
  2. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Ach jo, já blbka jsem si prvně otevřela magický stonek :( ( asi v ten moment se mi zatemnil mozek :cry:) a teď nestihnu získat všechny dekorace.
    Nevíte, jestli by šly někdy dokoupit? Tak mi je ten stonek na nic, ach jo.
     
    evainfo, -Jara05- a ivetakuc tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Rosomák, to je dobře, že máš řádek, pokud půjdou při OD dekorace posílat, seženeš je. Dají se za mince koupit opakovaně (3x). A nic jiného než řádek a dekorace koupit nejde.
     
  4. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Pitrýsek47
    Děkuji :D
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Řádek, pro který jsem šla, mám ve stonku a jedna piccola je v inventáři a možná budu pokračovat dál pro druhou, ale už normálně pomalu..
    Některé věci jsou vybrány, jako je.. různé: floreny, SK, BZ, bedny s bonusy, PL, šťastný balíček

    Hodně štěstí všem ;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    14087 ahoj, další piccolu můžeš mít přímo ze hry u Mika(pod zelenými lístky), foto sem dala činčilka, já bych vás takhle nerozmazloval, příspěvek má i BikClik, ten je "utajený", hledejte, na dotaz hráčky také foto.
    Možná si někdo ani vyskočené bedny nevšiml a má ji v liště.
    Edit: opraveno zvíře
     
    Naposledy upraveno: 10/5/22
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Pitrýsek47 - opravdu u kamzíka? Nebo tam je taky? Já ji vyzvedl (Piccolo bednu) pod zelenými lístky u Mika 2.segment (až ten úplně vpravo)

    [​IMG]
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pitrýsek47-- Máš pravdu zrovna já jsem si té pikoly nevšimla ani v liště to nepoznám, když jich mám 30, jinak jsem si vybrala všechno co jsem chtěla, jenom jednu pikolku jsem tam nechala nějak mě to už přestalo bavit.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím špione máš pravdu, je to v kosmu:D, ale nebylo by špatné kdyby byla i jinde.
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Pěstuji už jen na hlavní louce, vyzvedla jsem si co jsem chtěla tak už můžu jet jen pomalu. Přeji krásnou hru.
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ano taky jsem raději omrkla obrázek a zašla do kosmu a byla tam :D

    [​IMG]
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já potřebuji ještě 20 vědomostních bodů abych si vyzvedla obří strom na SH
    ráda bych teda pokud nasbírám body
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Konečně se mi podařilo odehrát všechny hry.Zatím celkem 160 her.Vyzvednuty: superobrovský strom+ upgrade,zuzinobrovský strom,2xpiccolo,2x bedna s bonusy,nálepka,2x bedna s n.výběhy.Zbytek utratím večer. Z osmi nastřádaných beden piccolo mimo jiné: jack,postřikovací umění,pěstitel,nemrtvý poklad,kouzelný klobouk.....
    Řekl bych,celkem vydařená akce.Jen mě mrzí,že mi to v Edge kolabuje.
     
    Naposledy upraveno: 10/5/22
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mamuti strom a picolka je doma ;) 2 picolka potrebuje este 5 otaznikov :) No horsie je to s husou,uz mi zere nervy,neviem ci je slepa alebo nevidi :cry::mad::cry:ale trapim sa kedze chcem aj strom s vrtulkami :oops: uz len 40 ozubenych kolies.Akcnej som napestoala dako vela a teraz sa trapim s kvetinacmi :mad: No co uz pustila som este dake Sh ;) Este ze konci akcia az vecer o 22h.:) Vedlajsej museli stacit picolky ,floreny a posilky,ved ziskala florenak zase :)
     
    bačkora85, modro.ocko22 a Richards76 tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky máte problém s přihlášením? Nechápu, proč se tak děje mimo začátek akce...
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, jsem, z toho nějaká zmatená - nevím, jak skočit do konce? Poradí mi někdo?xDxDxD

    [​IMG]
    xDxDxDxDxDxD
     
    k.vitek a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ano,ani mne to nejde prihlásiť sa
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, nejde, nezbývá než vyčkat, problém je nahlášený ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/22
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Půl hodiny jsem to zkoušela jak v klientovi, tak v prohlížeči a nic, hlásilo to chybu. Nyní se přihlásit povedlo, ale běhají ovečky a nelze se dostat na žádnou z ploch, po načtení 100% se znovu načítají uběhané ovce.
    Jinak doteď akce fajn.

    P.S. Už to běhá jak má.
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Už to fachčí... Tentokrát šlo jen o malý výpadek, ke kterému dochází maximálně 1x (2x, 3x ... Nx) za 10 let... xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.