Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem pokusně do mlýna zadala mletí akčního balíčku. Tak rychlá jsem byla na klávesnici snad jen za doby ICQ a hromadných konverzací, tak rychle jsem to zrušila. Málo všeho mám ;) Mno, zítra mám volno, cosik napěstuju, pak se pokusím znovu navštívit mlýn. Když to bude vrzat až dřít, na plochu půjdou výrobny, mají svůj den, a pak tam nastřamlám nějaké chlívky... Deskovka aj s husou mi budou šumák.
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já zatím takto : [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Ještě Zuzin strom bych chtěla, ale je málo květináčů. KŠ nic nenadělilo tak vypomáhá Jack :). Odpoledne nasadím něco delšího, neboť po letech jedu na koncert do velkoměsta Prahy a na farmu nebude prostor. Tak snad nějaký květník do rána přibyde.
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Okrem dekoriek a stonky som zatiaľ nevybral nič.Uvidím na ktoré odmeny mi to tie ozubené kolečká a otázniky budú stačiť to sa dozviem pred koncom akcie.Tak už nemám na navýšenie úrody žiadny bonus a koleso tiež nevydalo.Teraz už idem iba z vodou a bobkami.Ešte k tomu chýbajú kvetináče ktoré budem musieť získať dlhodobkami.
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Super-obřík je doma :D, cca 27 sekeroher mi chybí k zuzi-stromu. To pude! Ale radši nebudu počítat, kolik kytek to je k napěstování :wuerg:.
     
  5. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    stěby: odhadem jsem to počítal první den akce, a s mými dosavadními výsledky sekerovrhání v předchozích akcích mi to vyšlo na cca 80 000 akčního, a cca na 4666 padátek xD:wuerg:. Ještě jsem se poptával jiných, doufal jsem že má někdo lepší výpočet :D. A to jen na zisk obříku na zelený, a na zuzi.... .
    Zatím "jedu" jen s MJS a vodou. Bonusy z kola štěstí jsem využil na žlutý hrách. Místo farmaření na monitoru, hážu brambory do země v reálu :D
    Velká gratulace všem rychlíkům :)
     
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    je nejaka šanca ziskat aj pikola aj mamutir stromy aj XL mamutie stromy?mne sa zda že to maximalne pojde na tie zakladne mamutie stromy
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Napěstováno by bylo, teď ještě dohnat padátka pomocí vyšlechtěné pažitky a JC. Na bonusy k akční jsem použil cca 500 PL z beden a mou bandu Jacků, které si šetřím pro tyto příležitosti. ;)

    upload_2022-5-7_10-4-42.png
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek funguje, vybrala jsem 2 pikolky a tím skončím ;), už budu mít poslední sklizeň večer a pokračovat budu jen na vedl. farmě
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    řádek rovněž hotov,jedu dál,co udělám to bude.Na obr stromky nedosáhnu.
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky já zatím jenom pěstuji jde to docela pomalu mám zatím 18000 akčních, padátek taky moc není tak uvidím kam se doplazím. Přeji všem krásnou hru a moc děkuji všem co vkládají správné odpovědi na kvízové otázky.
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, řádek stonkuje. Sázím dál, pomalu a jistě už jen s vodou a hnojivem. Kam dojdu, dojdu. Nějaké odměny už bych mohla vybrat, ale ještě počkám kolik stihnu do konce posbírat žetonů atd a ke konci akce začnu vybírat odměny. Takže ještě uvidím, co co vyzobu :). Všem hrajícím přeji úspěšné farmaření ;):).
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja makam doma aj tu :oops: no neviem ci sa dopracujem k dakemu obrstromku, Ks bolo sice stedre ale kvetinace chybaju a zatial som odohrala iba zopar hier,ani stonek este nemam :wuerg: Dako to dopadne,no doma uz mam skoro hotovo aj na zajtra navarene ;):p Hry co som hrala tak mi padli celkom dobre otazky a tam kde som si nebola ista alebo nevedela tak som isla kuk tahak v ktorom som vzdy nasla spravnu odpoved :) Dakujem vsetkym co sa podielali na tahaku :inlove:
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    radyn.m - Jj, počítat umím taky ;) a vyšla mi podobná hausnumera jako tobě. To byla spíš řečnická otázka :D. Když už jsem se na lov obrstromků dal, je mi jedno, jestli napěstuju akční kytky bambilión nebo dva. Zásob SH a dalších serepetiček mám dost, ale v+ětšinou se nikam neženu. Jen mě občas popadne touha dokázat si, že nějakou akci dojedu ke kýženému výsledku. V tomto případě stromky a ještě mi asi zbyde i na piccolo. Tenhle typ akcí, kdy přesně vím, co za námahu získám a můžu si to i vybrat, je mi tisíckrát milejší než haldy nepotřebného tajemna, které nám RT většinou do odměn sype :inlove: :p.

    P.S.: k Zuzi stromku max 14 sekeroher. Já už budu, dědečku xDxDxD!
     
  14. BigClick

    BigClick Expert fóra

    [​IMG]
    A nadherne prekvapko u Mikeho bolo, takze horuco odporucam vyzdvihnut si 2x volné zatočení.
    (Necitala som diskusiu, mozno sa o tom uz pisalo.)
     
  15. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    fakt velku pochvalu udelujem tomu, kto vymyslel rychle vyrobny prave teraz. teraz, ked treba padatka... to sa ako mame rozhodnut, ci chceme dokoncit akciu alebo ci chceme produkty? tlieskam, fakt...
    idem si po padatka, buram vyrobny.
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Toto som tu nezachytila a kde to najdem hmm... porad starej babe xD dakujem:inlove:

    BigClick Dakujem :inlove:Ja som to hladala v odmenach xDxDxD
    hned som sa tam bola kuk a vyplatilo sa :music: este ze chodim sem inak by som tam nestupila :cry: To sa bude dobre spinkat ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/22
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    sovicka64, tu to najdes:
    [​IMG]
    Mikeova deska - 2.část
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Základ by byl, řádek jsem koupila, dokonce i jednu dekoraci v něm už mám. Z vědomostních bodů mám zatím na půl Piccolky, u husy nevím, tam to bude špatenka, rači jsem se na stav ozubených mincí nedívala. Ale to pude, pomalu, ale jistě. Kdybych dnešek neproflákala s návštěvou a věnovala se omalovánkám, mohla jsem mít víc. Furt nemám ten obraceč času, abych stihla všechno, no :D
     
  19. sheps

    sheps Zelenáč fóra

    může mi někdo poradit?
    když jdu na deskové hry, tak mi obrazovka zčerná a celá hra mi vypadne
     
  20. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Mám asi hloupý dotaz, když získám XL obr stromek, je to i se základem nebo jen up grade?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.