Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím pěstuji, KŠ bylo uznalé a tak mám 2x100% a +1, tak jsem pustila něco málo ze zásoby SH. Potřebuji napěstovat co nejvíce do nedělního poledne, potom odjíždíme do jižních Čech s malou pondělní zastávkou u zubaře v Praze. Tak abych se už akcí nemusela moc zabývat. Jak tady čtu, minihrou se budu zabývat až přestanou problémy. Po minulých zkušenostech nejdříve v neděli večer. To by bylo abych to do středy nezvládla.
    Květináčů zatím 645 ks, snad to půjde i bez JC, vždy zapomenu je na plochu dát.
    Přeji všem mnoho štěstí ve hře a až to padá!!
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ano je tomu tak, v deskové hře je chyba a je nahlášena k opravě. Doporučujeme s hraním deskové hry počkat.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  4. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Padlo mi 200 procent do stodoly, což je super, ale skončí ráno pět minut před pátou. Že já tím kolem vůbec točila!
     
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já se na husu dostala i zahrála vadí mi že bud si vyberu kvízovou otázku nebo vstup k huse je to hloupé obě hry v jednom
     
  6. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Taky mi nefunguje vikingská minihra a já blbec to zkusila 2x..
    Tak zase smolík.....
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, sice se mi podařilo vytočit 200%, ale požitek mi pokazila samotná desková hra, v domění, že se už dostanu k huse, jsem si vyšlápla na puclíka a zůstala tam stát, dokud hra sama od sebe nespadla, když jsem se vrátila naštěstí zůstala rozehraná minihra, jenže se každou chvíli točí kytička a musím restartovat a to mně nebaví
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som este nehrala a ako tak citam tak si este pockam ;) Zatial budem pestovat,Ks dalo iba +1:cry: tak som hodila dake bonusy co mi vyskocili z bedni :):p No samozrejme vedlajsej som vytocila 100% ale ona nema tolko bonusov ani sh a vrtuliek ale zato ma Florenak ,ktory ku mne este nenasiel cestu :( No raz mozno pride aj ku mne :) Inak husu aj deskovky hram rada a tento vikend som doma,tak snad to dako zmaknem :)
    Prajem pekny vecer a hlavne vela stastia pri hadzani sekerkou ;)
     
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Taky jsem marně čekala kdy se spustí minihra a to mám 2 políčka.Co s tím
     
    Naposledy upraveno: 5/5/22
    burds, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, chyba u Vikingské minihry by již měla být opravena. Prosím proveďte odhlášení ze hry a nové přihlášení. Hráči, kteří přišli vinou této chyby o vstup do Vikingské minihry a tedy o ozubené mince, prosím kontaktujte herní podporu. Jako kompenzace vám bude připsána 6x ozubená mince.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    bačkora85, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  11. Pája100

    Pája100 Zelenáč fóra

    tak chyba opravena zatím nebyla. Vůbec mi nenaběhla.(3x ano a pak už ne) Zato jsem měla umleto 12 lístků, 1 jsem dostala z minihry a 3 lístky se mi ztratily. Za jednu deskovou hru si to vzalo 2 lístky.
    tak už mě to nebaví. 600 karet chtějí za jeden lístek a pak jsou 3 fuč. to je 1800 rostlin a 6 mincí. Taky chci kompenzaci , když to nejede tak jak má. A počítačem to není, jelikož mám 4 dny nový. :))
    Pája 100
     
  12. gleamg

    gleamg Zelenáč fóra

    Ahoj, tak vikingská mi stále nejde, navíc mi ani nejde odeslat info na podporu, se 6 ti ozubenými se rozloučím :-(
     
    -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak kontaktovala jsem podporu a vše bez problému vyřešeno (nemám s nimi nikdy problém!!!), zkusila jsem tedy znovu hrát.Do vikingské už jsem se dostala normálně, ale ten mlýnský produkt (šťastný balíček) mi to opět žere po dvou kusech. Jestli je potřeba na jednu hru 1200 ks akční kytky, tak opravdu končím, tohle je pro mě nehratelné.
     
    -Jara05-, SelkaJarus70 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  14. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Měla jsem namleto 10 balíčku +jeden který jsme dostali na začátku hry.Souhlasí,že po odehrání těchto mám jen 14 hvězdičkových mincí?Díky za odpověd..
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    takže neprečítala som si skor diskusiu a prišla som o dve minihry :(
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak to vypadá, že oprava neproběhla, tak jak měla. Prosím vyčkejte s hraním deskové hry. Děkuji.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já to říkal, že se ta sekyrka má poslat na Hambáč. Snad 99 % zdvojených her nefungovalo! A pořád tady s tím straší... Počkám si do pondělka.
    Mezitím bych rád dostal odpověď - opravdu to chce na jednu desku 2 x lístek? Páč jestli jo - tak zdravím RT a dávám si oraz.>:(
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Trepifajksl, na jeden segment je potřeba 1x Šťastný balíček. Nyní je ale chyba ve hře kde se odečte při vstupu na puzzle políčko (Vikingská minihra) 2x Šťastný balíček na jeden segment. Zatím tedy opravdu vyčkat s hraním deskové minihry.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Počkám, do té doby než se to vyřeší by mělo být domleto xD
    [​IMG] stejně chybí květináče...

    [​IMG]
     
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    GordonSargent: Nemáš náhodou spočítáno, kolik je cca třeba akčního kvítí na získání základního obrstromu na SH, a základního na Zuzi?
    Počítal jsem zběžně a jen odhadem (+vzal jsem v průměru své hody z minulých akcí) a vychází děsný hausnumero xD:cry:, a začínám si říkat, když to tak hezky "funguje", že radši akci rovnou odpískám, a raděj si napěstuju mraky žlutého hrachu a dojdu si pro zuzin strom v úkole :D, když mi na kole neštěstí vypadlo 2x 100%.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.