Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) moze mi niekto povedat , co obsahuje Šťastný balíček ?
    uz je vecer a dako to neviem dohladat :)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sandrička, musíš si ho sama zabalit. 600x divoká karta a 35x šťastný květináč. Je to mlýnský produkt, vstupenka do minihry :)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ahoj, šťastný balíček je mlýnský produkt upload_2022-5-4_21-38-15.png
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali dakujem , unava si vybrala svoju dan ;)
    Y_n_O dakujem za vysvetlenie
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zdravím, projela jsem faq a nejsem schopná ho pobrat :oops: mozková kapacita jaksi nestačí :oops: Z odměn láká jen vrtulkový (tuším) obr strom... Bonusů mám jako kvítí (200% 5x, 100% 8x, 100% na kytky 6x, Jacka, asi 1400 PL, atd..
    leč čas nemám ... holt při dnešních cenách mám dvě práce (hlavní a brigádu) a nejspíš vezmu i třetí (druhou brigádu)....
    Nicméně pokud na to nezapomenu, tak se ho pokusím získat /tedy až poberu, jak toho docílit;)/
    Uvidíme, stejně to jsou jen obrázky:music:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková, Ty plníš úkoly v družstvu, tak asi budeš mít základ, teď Ti postačí u vikinské husy trefit a získat ozubené mince na upgrade, když je času málo. Ačkoliv další superstrom se vždycky hodí. Je to na Tobě, co stihneš :)
     
  7. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj farmárikovia,
    táto hra ak mám málo urýchľovačov, tak na riadok nedočiahnem.
    A hádzanie je aj vec náhody, tak si trochu oddýchnem.
    Mňa to nenadchlo, ale ostatným prajem veľa radosti :inlove:
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky vím že se zrovna začíná ale kde najdu "vše co se týká kvízových otázek"?
     
    moncicak7070 a ivetakuc tohle ocenili.
  9. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    tak mám zasazeno, zatím 201 květináčů. Přeji všem ať se daří.
    wallik68
    diskuse, vše co se týká kvízových otázek.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wallik68, hned v úvodním příspěvku tohoto vlákna je odkaz ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Desková hra a sekyry jsou pohodové hry,to mě baví.Uvidíme,kam se až dostanu.Co bude bude.Všem přeji dobrou trefu!:)
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Dobrý den, zkusila jsem hrát Ingrid . Vstoupila jsem na políčko s puzzlí , vybrala vše potřebné, zkusila odeslat a nic se nezobrazilo. Co dělám špatně.? Děkuji za pomoc;););)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bohužel od minula se zase nic nezlepšilo,takže mně čeká odehrát to v suprrychlým puffinu.:wuerg: Fakt už je to trapný.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Po první sklizni, před tím jsem měla Laskavec, zatím 454 květníků - nějaký by se mi hodil na zahradu :)
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Mamčo asi neděláš špatně nic.Já se do hry dostala vyhodilo mne to při posledním pokusu a už se tam taktéž nedostanju.Asi jako obnyčejně chyba ve hře a odměnu nedostaneme žádnou.Ach jo
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechci jen remcat,ale už druhý políčko s Ingrid mi nefungovalo.Prosím o prověření! Po najetí na pole mi to nespustilo minihru,políčko se jeví jako odehrané a normálně jsem deskovku dokončil. Tedy bez ozubených mincí!:wuerg: Asi bych tedy raději vyčkal!
     
  17. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Tak jsem neodolal a přišel se pochlubit,když jsem zkusil kolo,tak za 40PL dalo 3*100% a jednou+1.Jinak z laskavce 450 květináčů.
     
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Pripajam sa k tomu, co hlasi kaolin11.
    Tiez sa mi aspon 3 krat stalo, ze mi neotvori vikingovu hru a odfajkne policko. Cakanie nepomoze, mozem len ist dalej. Ci daco pripisalo za neodohranu hru neviem povedat.
    Hram vo Firefox.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Naštěstí jsem to štěstí neměl abych hrál husu, ale to je nápad za všechny prachy spojit dvě hry do jedné, už je zádrhel. Ona někdy pořádně nefunguje jedna hra (dle četných ohlasů)natož kombinace :(.
    Přes 500 květníků, zasazeno na malá pole, jsem šťastný jako ten květináč :).
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Připojuji se se stížností:
    Také jsem stála na poličku a do vikingské hry mě to nepřehodilo a o pokus jsem přišla. A navíc teda jsem měla 2 karty (mlýnský produkt) a odskákala jsem si jen jednu část hrací plochy a druhá karta v čudu. Nebo jsem něco přehlídla a některé plochy jsou za 2 divoké karty? To bychom se ale asi nikam nedostali. :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.