Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dává bílou nevinnost, ale určitě bys to našla v odpovědích na kvízové otázky.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    zasadila som posledny krat a ked krpky zaspia, tak sa idem pustit do hry. dufam, ze to stihnem :) snad sa mi podari jeden strom za vedomostne body. idem len alicu a malo by mi stacit este 11 hier. listkov mam teraz 12 tak snad aspon ten jeden strom bude :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ze získaných TS ( i z minula) na mě vykouklo Okapi8) Mé první!:)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslední hry odehrány a odměny vybrány. TS jsem na plochu nedala - nejsou lidi. Teplo mě zmáhá. :p
    Děkuji všem, kteří dávali správné odpovědi na kvízové otázky. Odpovědi velmi pomohly. 8)
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vyprodáno jest!
    [​IMG]

    [​IMG]

    Již tak obstojný park obrovských stromů se podařilo významně rozšířit.

    [​IMG]
    Takové akce se mi líbí...:D
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,řádek je,krásná akce,sekera mě docela šla,já su spokojen a hlavně už mám stromečky,tohle byl muj učel dostat to za každu cenu a povedlo se a mooc děkuji za správné odpovědi bez nich bych byl nahrán jak pila co sa mlátju do palica.
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    nakonec jsem získala 2 obr stromky:music:vázne nákup v obchodě,už nakupuji přes 2 hod,nejraději bych s tím flákla někam do kouta,to není hra ale šnek>:(
     
    Apachie1 a burds tohle ocenili.
  8. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak nevím jestli mám pokračovat. Strašně dlouho se načítají otázky a u házení sekery se to seká a musím i někdy restartovat hru.
     
  9. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    neviem pocitat. zas.:cry: chyba mi 44 bodov do stromu. uz nic nestihnem vypestovat ani keby neviem co bolo. ta co uz. snad mi dajaky strom vypadne z niekade inokade :)
    idem si po pikolky aspon. ked uz nic ine tak aj vili pramen potesi xDxDxD
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ani 355 her nestačilo na vykoupení celého obchodu. :D

    majove_hry.png
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Tak tentokrát velká spokojenost.Z piccolek další florenovník.Z těch zbývajících 2 nic moc ale ten florenovník je fajn.-
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak jsem za 2 min. 22 hod. zvládla dozískat Vědomostní body na obr-strom, tak jsem koupila obr-strom... a holt jsem 2 piccolo bedny nechala osudu a nevyzvedla je 8)
    Asi jsem si v závěru řekla, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše :inlove:
     
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Stihla jsem akorát stonek a dekorace jsem nevyzvedla, měla jsem zato, že ano..Akw bylo to hodně zpomalené.tak snad půjdou získat při O a D...ozubené mince jsem obcházela, při miniher se mi to sekalo, hrají v Chrome a prohlížeč vyčištěn... všem, co získali stromy a to, co chtěli, gratuluji a prima hru
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odtajnila jsem všech jedenáct Piccolo beden, které byly v liště. Za mne spokojenost - 2x Ingridin student, 2x Věčný lov pokladů, Pogo show, Plácni červa, Geniální multitasking, Tanec v listí, Květinové melodie, Festival světla, Tečkovaný deštník.

    EDIT: panda1183674, mám navíc Fajnový stánek s květinami, tak se pak přihlas, až půjde poslat. Ohledně miniher jsem měla v GCH problémy pokaždé, proto teď hraju v prohlížeči, ale minihry v klientovi. Tam se nic neseká a hraje se dobře.
     
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak já šla po stromech,mám ten super obrovský strom.Piccolo bedny sem zazdila.Vysadila jsem ty starší a z nich vypadlo:
    festival světla,postřikovací umění(už 3),tečkovaný deštník,jackův dárek,křeččí past,tanec v listí.Vysadila ještě 2 a zatím stačí.
    Za mě spokojenost.
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce skončila a já se těšila, že opět mám 3 pikolky a že snad se konečně něco poštěstí. Ale už jsem fakt nakrknutá hodně - ze 3 beden vypadnul 2x Ingridin student a 1 kytice. Když uvážím, kolik jsem vyplácala SH, kolik párty lístků, jen abych to stihla - že se na to nevy...bodnu.
    A z tajemnic lišta.
     
  17. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    děkuji moc, bohužel na klienta nemám potřebný operační systém, ale mám přislíben novější...
    Y_n_O - děkuji moc, přihlásím se....
    Prima hru všem
     
  18. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak sa mi podarilo vyzobnúť aj druhú piccolku(o 21:59). Ďakujem šikovníkom za ťahák, bez neho by som to nedal. A ďakujem aj za tip na piccolku z hracieho poľa.
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ahojte,
    Dob, nestačilo ani 422 hier na celý obchodxD;)..
     
    Naposledy upraveno: 12/5/22
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722 tipoval jsem, že kolem 425 her už by stačit mohlo. :D Hrála jsi hlavně desku s myší nebo jsi je střídala?
     
    DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.