Lov pokladů (16.5. - 22.5.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Lov pokladů ::..

    [​IMG]
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá na to.........
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vypadá to, že dám pauzu ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli to u dobře rozumím,tak nejprve je potřeba napěstovat akční plodinu a sebrat padátka.Poté poskládat nejlepší dekorace.
    Na 20 úkolů bude potřeba:
    kotvádo: 23.700 ks
    vodítko: 1.325 ks
    Tak snad je to dobře. Zbytek se zjistí až za pochodu!:)
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ještě popřemýšlím, ale asi vynechám, dekorace akorát do lišty a stonek o ničem.
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neřekl bych,že poslední 4 dekorace jsou do lišty! 125x LV a 10% ke sklizni ziskových předmětů!:)
     
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Jenže já bych je musela dát na ostrov pokladů, tam mám druhou mazkikárnu a na baha body neřeším.


    EDIT Vlastně teď jsem se podívala do mazlikárny a tam bych mohla něco vyměnit tak uvidím.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,tak to máš ještě dobrý.Já už čtvrtou mazlíkárnu otevřel na slunečním vrchu!:wuerg: https://1iq.cz/img/Bs7RC/42PFk.png
    a to sem se tomu bránil co to šlo!:cry:
    K akci: už se moc těším.Oproti minulé akci to bude relax!xD
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, do akce se pustím i když stonek pro mě taky o ničem, ale ty dekorky na % se mi líbí, jen kam je pořád dávat, za chvíli nám zas přibydou další tajtrlíci z KŠ a místa je furt stejně, už i tak musím mít některé v liště a přitom bych je ráda měla na ploše, kdyby bylo místo, opět se budu opakovat - chce to další plochu!
    Tak snad si u této akce trochu spravíme náladu, hezkou hru všem a ať se daří :)
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin To já mám plnou lištu ještě dekorací, ale co dávají málo % ty na plochu nedávám.
     
  11. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    stonek o ničem....a prosím ziskové předmety jsou prosím co? to jako 10% i z dekorek? nemyslí mi to ,díky
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDxD Tak jestli u toho nezačnu koktat nebo kvokat (už tady bylo) a lahvované vodítko mě přivede k cíli bude to fajn. Normální zpráva v láhvi nebo je tam něco tajného?:D třeba vodítko na psa, to bych bral;)
    Edit: pepino1972: dají ti zisk? dají, mrkni do FAQ ziskové předměty třeba, dej si do vyhledávače.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/24
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pepino1972 - ahoj, to jsou dekorace a mazlíčci :)
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tuhle akci vynechávám, neb bych jí stejně za 3 dny nestihla, několik dní nebudu mít přístup na farmu, jinak kdo do akce jde, přeji hodně štěstí.
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu, nevynechám, ale asi tak nějak langsam ;). Řádek na stonečku mě také moc neoslovil, ale zase každá odměna dobrá a řádek by u mě neměl chybět do sbírky :). Dekorace ty jsou fajn, nějaké místo pro ně určitě najdu ;). A na klasickou pěstovačku se už opravdu těším :D.
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří ;).

    A samozřejmě děkuji kaolín11 za výpočty ;)
    Hezkou středu všem :)
     
  16. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahojte Farmáři,do akce se pustím uvidím jak to půjde,mockrát děkuji za výpočty, přeji všem farmářům at se vám daří:):):)
     
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojte! Taky se pustím do akce. Rostliny,padátka-to je jasné a další prozkoumám za pochodu.
    Díky za výpočty a hodně zdaru všem! ;)
     
  18. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Pěkné odpoledne všem, těšila jsem se na klasickou pěstovačku, ale tady to vypadá, že budu muse skládat nějaké dekorky, nebo nemusím? Napěstuji akční (děkuji za počty), pochytám padátka, vezmu tajemničku a stonek a pak se uvidí. Ať se daří, přeji.
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Asi vynechám.Je mi pod psa tak se budu raději léčit
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mňo, potřebnosti jsem spočítal stejně, co Kaolín. Takže tím je to jisté. Za 1,3 hodinu sklidím seno(když si vzpomenu) a poté hodím na plochu šafrán, ne a ne chytit lásku k SH.
    Plochu bych bral také, ale je jasné, že by to zase na nějakou dobu rozhodilo systém hry. Mi by se líbilo, kdybychom mohli prodat dekorky, které pak stejně zmizí po využití. Nebo je použít do volných řádků. Většina těch dřívějších dekorek má minimální zisk, takže se nám v liště válí a prudí.
    Takže zítra všichni na startu - alespoň si odpočineme po stávající akci!!!!!!!!!!:p