Letovisko na kokosové pláži (5.8. - 11.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Mám ráda tyto akce. Nemám ráda úmorné pěstování, jelikož to sotva kdy dokončím. Tohle bylo super, sice jsem pár hodin strávila šlechtěním, ale BB pomohl. Víc takových akciček!!! :inlove:
     
    babina51, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Též hotovo zbylo 917 lam ještě se podívám zda bych mohla konečně dokončit aspoň šlechtění kde jsem v družstvu na 10 úkolu pokusím se jinak 3 agama se hodí.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jedna otocka pand z doby 1SK a pak jedna velka na ty druhy dva odznaky a mala "dokoncovaci" a je hotova jak tato akce, tak i tri radky ve slechticich ukolech - jeden nejvyssi, dva druhy nejvyssi slechtenci... takze dobry a vidim ze ani tech lam fakt neubylo :)
     
  4. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Hotovo, konečně zase jedna pohodová akcička, k tomu první agama, bude čas na pěstování do družstva.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, z tajemné agamy se narodila surikata, moje první :). Za vyhranou agamu jsem taky rád, ale že je ošklivá brr, půjde do zvěřince.
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    papájaXXL,tomelXXL,zebry,manta,žluté stáje a jiné historické vykopávky to lišty.Ani jedna novinka stáje ani stromu.Jinak akce hotová za hodinu,díky za agamu.
     
    evainfo, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce hotová. Čekal jsem na jednu sklizeň lam
     
    evainfo, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, též mám hotovo. Tyto šlechtící akce mám ráda. Pěkný den všem :).
     
    evainfo, babina51 a sovicka64 tohle ocenili.
  9. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    prečo nemôžem dať do poslednej úlohy lamy?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka42 - ahoj, a máš dostatek lam (44 ks) ? Pokud ano, zkus restartovat hru (odhlásit se a znovu přihlásit) :)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  11. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Miluju šlechtící akce,super to bylo.
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akciu som včera dokončila . Škoda len že stonka dáva tropické BS. Minula som všetko SK a ešte mi bolo málo a tak som využila groše. Mám 330 lám ešte zopár stoviek dochovám isto bude šľachtenie lám.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. adleda

    adleda Pisálek fóra

    Po dlouhé předlouhé době konečně hotovo! S předstihem a v klidu...díky ;)A to jsem tu jen 1x denně.
     
    -migos-, evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nádhera, konečně jedna z akcí Aquamanie, která mi nezpůsobila větší potíže a šla v pohodě splnit. Včera večer jsem se vrátila z dovči, dnes dopoledne jsem vybrala tulidomek naplněný ještě za 1 SK, znova pošlechtila pro doplnění odznaků... no a hotovo :)
    Já snad ještě začnu mít šlechticí akce ráda :p
     
    matlafous123, -migos- a Peto121 tohle ocenili.
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    kde můžu sehnat žraloka ke šlechtění? díky za radu :)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    předevčírem hotovo
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - ahoj, žraloka chováme na Baharamě. Aby sis mohla koupit nádrže pro žraloky (nebo žraloky na trhu), je nutno si aktivovat sochu Nádrž pro žraloky ve 2. místnosti starověkého opičího chrámu za zl. banány.
    Abys mohla žraloky i šlechtit, musíš aktivovat další sochu - Chov žraloků - v 5. místnosti starověkého opičího chrámu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.