Letovisko na kokosové pláži (5.8. - 11.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    skus protocit kolesom a aj za grajciare mozes daco ziskat :)

    Inak aj ja uz mam HOTOVOOOO :) Konecne som ziskala agamu :)
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo :p
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dost náročná akce ... i takový borec jako já s ní měl fušku ... :p
     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Hotovo :( za čím se budu celý týden plahočit ??? ;)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    matlafous xD
    Vidle mi zreznou a do holínek pavouci zalezou :D
     
  8. kuklovar59

    kuklovar59 Zelenáč fóra

    hotovo
     
    babina51 a evainfo tohle ocenili.
  9. babina51

    babina51 Baron fóra

    To byla zase jedna z těch krátkých akcí.Jednu agamu jsem měla z tajemných 28 stájí z akcí a druhou dnes.Za mně pohoda.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - ahoj, v rama obchodě jsi byla ? Není toho tam moc, ale třeba to pomůže ;)
     
    babina51 a evainfo tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vyšlechtěno, doplněno do akce, bublinky aktivované, bedny taky, teď ještě nakrmit kočku a můžu vyrazit směr ústav. Tedy do práce ;)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tři mazácká kolečka oběhuta. Takže komplet hotovo. Na rozdíl od předchozí akce mám všechny bubliny aktivované a bedýnky taky. Cena lam na trhu klesla. Ještě musím někam na plochu vyšoupnout tajemno. Mám na skladě stáje a stromky překvapení i z předchozí akce. Snad to nebude samá žlutá halucinace. Jsem ráda za agamu, kterou jsem dostala jako odměnu.
    Jo a kdo má problém s nedostatkem lam, tak doporučuji návštěvu ZOO Hodonín. Mají i tam jednoho mazlíka. Lze legálně krmit v místě zakoupenýma granulkama. Jsem si ji nedávno málem odvedla domů. ;)
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  14. jajka69

    jajka69 Zelenáč fóra

    Mám hotovo, jen se mi na řádku nezobrazila dekorace Plážová párty :(. Co je špatně?:sleepy:
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem na letovisku :) na tuto akcičku jsem se po práci těšila, zvířátka ukecávala, i když kokos nemají rádi, ale tentokrát byl stoneček rychle hotový, jen nové bubliny jdou v jiném čase a ty předešlé jsem si už srovnala :p
    U nachystaných tulidomků s 1 SK jsem měla duchy xD no celkem je teď farmička nějaká opožděná a hlavně, když spěchám.

    [​IMG]


    Šlechtila jsem i jiná zvířátka, přeskoky jako vždy nic moc, jen křečci se víc snažili, ale těch křečic z obyčejných tam bylo mnohem víc a ještě jedna zamilovaná rybička. Tak asi je nejlepší přestat a nepřecpávat zvířátka nezdravým SK xD :p


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]



     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, a nedala jsi tu dekoraci třeba do parku (nebo jinam) ?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak hotovo :)
     
    babina51, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  18. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, kde najdu ty lamy??? Hledám a nic, v chrámu jsem nic nenašla, poradíte
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já mám hotoho, zvěř mě dala na šlechtění a musím doplnit tak že až do pondělka je budu krmit :) jináč na baha jsem měl 400 chobotnic a zbylo 7 tak hop na plochu ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dencice - ahoj, v jakém chrámu ? Jestli myslíš v chovné ohradě (tulidomku), tak tam je nehledej - lamy se nešlechtí, jen se dodávají do úkolu jako protihodnota.
    Do této akce šlechtíme savce, ryby a členovce ;)
    (PS: Lama je zvíře z farmy, lamí přístřešky zakoupíš přes červený košík - symbol ovečky)
     
    babina51, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.