Letovisko na kokosové pláži (5.8. - 11.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak to by šlo, další bubliny odemčeny
     
  2. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Skali Aha takhle to je,tak děkuji:).Tak zase někdy příště no,lépe snad budu číst;)
     
    babina51 a Skali tohle ocenili.
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Bylo to rychlé
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ho-ho-ho-hotovo! A rovnou hodnoceni (jako ve skole): 1
    Super rychlovka (stacilo sklidit plny tulidomek za 1 SK a prihodit necely dalsi), protihodnota nikoho nezruinuje, paradni odmeny vc. radku (konkretni a pro leckoho zatim nedosazitelne agamy a take lamy v oranzade se budou hodit) a hlavne oproti minule akci bedny s nastrahami ziskane s prstem v nose! ;)

    PS: Ani fakt, ze byl BB prakticky genetika mi tentokrat prilis nevadilo, jak jsem si chrochtala nad dalsi splnenou akci :D
     
    Naposledy upraveno: 5/8/20
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Akce hotová agama už čtvrtá 3 jsem měla.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotovo ani to nebolelo.Až na to že je BB tak vypadla iba samá genetika ako to býva u mňa zvykom;);).
     
  7. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Potřebuji ještě 30 lam - na trhu jsou po cca 60 000 za kus - času mám dost, přístřešků taky, stonek stonkuje, akce na pohodu.
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, takhle by to mělo vypadat. Akce za 10 minut komplet. Na trhu vydělaný balík a získána konkrétní stáj, která taky stojí balík 8).

    Navíc z těch dvou baráků, také něco vylezlo co stojí aspoň trochu za zmínku. Jeden mamut a jedno hasičské slonisko.


    Hezkou hru ...
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hotovo... z beden obyč nástrahy, 2 x marlín, 2 x perla, na další stonek už nasbíráno.
    Jdu dodělat ten dvorek a zahrádky.... no ještě toho je dost. pak opět nakrmit zvěřinec, náš a bráchy. ....
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nebýt Vás, tak ani nevím, že je stonek a bedny, tak rychle jsem akci dodělalaxD. To neva, už vše napraveno, hlavně, že jsem si užívala vnoučka
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Neumím počítat,chybí jeden odznak savce. Jinak hotovo.:p Šestá perla vypadla z humrů:)
    HOUBY SAVEC, RYBA. Tak znovu:(
     
    Naposledy upraveno: 5/8/20
  12. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Hotovo. Jako vždy rychlá a suprová akce:inlove:
     
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Taky by to bylo u mě rychlé, ale došlo superkrmivo, jsem nějak tajně doufala, že bude akce na nákup a nikde ji nevidím.....no jestli nebude akce na SK tak nebude stonek. Babyboom dobrý, ale o hladu se mi množit nebudou.
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce hotová a zítra můžu zase odjet na dovolenou,není nad spaní ve stanu a na vyčištění hlavy les.A mezi řečí,vypadla mi další perla,tak na stonek už chybí pouze jedna.
     
  15. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tak tohle bylo moc pěkný a rychlý, přibyl stonek i další dvě bedýnky s návnadami, takže za mne pochvala. Sice pro tuhle agamu ještě nemám krmivo a dlouho mít nebudu, ale to je drobná vada na kráse a přijatelná daň za to, že se člověku daří :)
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Taková rychlá akce a na tak dlouhou dobu.
    Co máte s tím vykřičníkem? Já tam vidím dudlík.
    Hlavně, že už je fuč.
    :DxD
     
  17. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Prima rychlá akce a hlavně s konkrétní odměnou...agamu jsem ještě neměla a tak u mě velká radost. Díky :)
     
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akce hotová.;)Agama se hodí.Měla jsem jen jednu.
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Opravdu pěkná akce!
    Podobné akce mně vyhovují, ale domnívám se, pokud by podobných akcí bylo více - to by bylo nářků od nudících se farmářů.
    Pěkné, prosluněné odpoledne přeji!
     
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    Super rychlovka, ty miluji, agama už chroustá(žádnou jsem neměla), řádek jsem rovněž sklidila, bo za chvíli dožvýkají lamy v chlívcích na farmě, na BB si poprvé nemůžu stěžovat, takže za mně rovněž 1*
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    teď si jdu zarybařit, celkem v poklidu, už mi chybí jen 3 perly a ty do doby, kdy budu moct stonek otevří snad dám, ten první mi nějaké to BZ dal
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.