Letní soutěž 2015 (4.6. - 3.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    První den spokojenost a konečně za tolik práce trochu dárečků to potěší. Druhy den hurá na kokos a nic, snad to spraví, nebotˇ takhle narazit to bolí.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Je to blbé, zvláště pro ty, co musí třeba na odpolko a vrátí se až po půlnoci. Leda by šlo otevřít dárek z předchozího dne i dopoledne dne následujícího (do 14 hod) o_O
     
    carrin a jaji tohle ocenili.
  3. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ahoj, nejde mi sebrat kokos na dnešní den.......
     
  4. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Nejsem vůbec ráda, že kokos neotevřu . Už tak mě mrzí, že o pár kokosů příjdu - jedu na chalupu bez netu, nemohla jsem tedy začít ani oceány, a kokosy byla slabá náplast a nic....
     
    jaji tohle ocenil(a).
  5. gold-lara

    gold-lara Zelenáč fóra

    Ahoj, taky prosim o radu, nejde mi tez sebrat kokos, co se deje?
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásné ráno všem [​IMG]
    anvan, skalara
    v současné chvíli máte naprostou pravdu (vyzkoušeno na jiné farmě). Teď stále jde otevřít a vzít si dárek z kokosu č. 1. Pokud by to ale nebyla chyba, potom by akce měla končit až 4. července, jelikož na vybrání posledního kokosu dne 3.července by bylo jen 8 hodin a ne 24 hodin.
    Tak snad je to chyba a bude to opraveno. Takhle vlastně původně bylo nastaveno odesílání dárků, také šly další poslat až po 24 hodinách.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    chyba s otevírám kokosů je již nahlášena a do jejího vyřešení, je zbytečné zde psát, že kokos nejde otevřít.
     
    carrin a marcelina0007 tohle ocenili.
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    To je všechno pěkné Pajdíku, ale je pátek, venku kráááááásně a také odjíždím do prostoru bez Internetu a neseberu-li kokos teď, tak nejdříve v neděli večer. Trochu nedomyšleno....
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  9. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    jojo.. člověk není stroj
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ale zase jde otevřít včerejší kokos-vyzkoušeno-
     
  11. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Vždy při zavádění něčeho nového se objeví malý problém. Doufejme, že bude brzy odstraněn.
     
  12. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    dnes nejde vyzdvihnúť kokos č.2? :)
     
  13. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    ahoj proč mi nejde otevřít kokos č.2......to se mi otevře a zítra co je to za blbost?
     
  14. plumbum66

    plumbum66 Zelenáč fóra

    Nějak mi to nefunguje...akce běží od 1.6.?..přišla jsem na ni pozdě...vylouskl se mi jen jeden kokos,ten první a další se neotvírá..ani 2...ani 5....tak nevím jak postupovat...
     
  15. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Prvý orech som otvoril neskoro v noci,dalšie sa budu dať otvarať až o 24 hod.?
     
  16. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    akcia pekna ale mohli dat spätne kupenie za 2 fl.ako bolo v adventnom ja som napriklad už o stonku aj 2 darčeky ohladom prace prišla takže vrela Vdaka nie každy ma prazdniny takže nechvalim
     
  17. nezabudka92

    nezabudka92 Zelenáč fóra

    nejde mi otvorit kokosovy orech aj po novom prihlasenii :(
     
  18. Jaro62

    Jaro62 Pisálek fóra

    Ako klikám.tak klikám.ale kokosoví orech nemôžem otvoriť.Kde sa stala chyba ked tie orechy nejde otvoriť?????????
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    chyba s otevírám kokosů je již nahlášena a do jejího vyřešení, je zbytečné zde psát, že kokos nejde otevřít.
     
  20. Jaro62

    Jaro62 Pisálek fóra

    Mám ešte malú otázočku: Kokosové orechy spustili včera a dnes je už 5.júna.tak sa pýtam:Tie 3 orechy prepadnú.alebo sa budú dať otvoriť?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.