Letní soutěž 2015 (4.6. - 3.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    evulik011

    Ano, s tím souhlasím. Nicméně za celý měsíc tady nikdo nepředložil důkaz o tom, že by problémy s kokosy byly vinou RT.
    A pokud je vina na straně zbrklé hry farmáře nebo nekvalitního připojení, RT vinu nenese.
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evulik011 obávám se, že hlavní problém této Letní soutěže (a nejenom této) nejsou technické potíže ze strany RT, ale především fakt, že hráči se buď vůbec neobtěžují přečíst si popis akce nebo ho sice zběžně pročtou, ale nezamyslí se nad obsahem. Přitom by jim četba popisu akce zabrala určitě mnohem méně času než vypisování zbytečných otázek a stížností. Přitom hráč, který trefí na forum jako takové, zcela jistě trefí i na začátek diskuse, kde je pokaždé před akcí podrobný popis.
    Jo a jen pro zajímavost - zkus se podívat na některá zahraniční fora, jak tam vypadají popisy akcí. Někde jsou mnohem stručnější a admini a modíci hráče nerozmazlují podrobnými výpočty kolik čeho a proč je zapotřebí....jako tady u nás
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mně zdá ,že je čas zavolat Chocholouškovi! Pochopili to i Eskymáci v Grónsku,že je dávno po akci!o_O
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 neboj, ono to za chvíli přestane modíky bavit a diskusi zamknou - a bude klid...:music:. Ovšem jen do další akce - kdo pravidla chápat nechce, těžko ho přesvědčíš....
    A zase si přečteme komentáře typu: "chodím poctivě do práce, tak snad mám právo, aby mi RT ....* " *zbytek dosaď podle charakteru akce
     
    skalara.v, -wiolan- a Janké861 tohle ocenili.
  5. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Já som stonek tiež nezískala. Keby si čítala začiatok, vedela by si, že potiaže boli s orechom č.2, čo bolo aj nahlásené, aj opravené, ibaže nie u mňa, i keď som ho odklikla, i tak sa neotvoril, a aj som to opakovane nahlasovala. Ostatné orechy sa my dali otvoriť, aj obrázky mám pre istotu, lebo som si myslela, že my ten orech 2 opravia. Keby boli odmeny však za prihlásenie v ten deň do hry, tak by som stonek získala, lebo som tu až dosť často cez deň, a určite aj veľa hráčov, čo boli prihlásený, len ho pozabudli odkliknúť. Takže všetkým takým by som aspoň hlavnú odmenu dopriala.
    Zahraničné fóra nečítam, a od našich je to veľmi pekné, že sa snažia hráčom to čo najlepšie vysvetliť, a aj to že majú trpezlivosť s nami všetkými.
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.