Letní soutěž 2015 (4.6. - 3.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak konečně hotovo stonek je super dík
     
  2. 1236548

    1236548 Zelenáč fóra

    parada, mam vsetky darceky, dakujem
     
    evainfo, anickamalirka a skalara.v tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mňa teda bobríci c++ nesklamali vyfasoval som ich zase a ďalej oranž.výrobňa mlieka,kotláreň žltá,moriaky žlté a textilný mlyn.Všetko letelo do lišty bude to dobré do šrotoviska.2 parfumérie mám čo mi doviezol vláčik.Pyskáča som nedostal ale nevadí.
     
  4. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Ahojky, já byla přihlášená každý den, ale jen jsem si zapomněla vyzvednout odměnu:(. Nepůjde si kokosy alespoň koupit?. Bože, jak mě to mrzí.
     
  5. tatulda49

    tatulda49 Pisálek fóra

    Mám dotaz prý je na foru anketa ohledně letní soutěže, kde se hlasuje jestli povolit otvírání kokosů za floreny, ale nevím kde ji hledat když neni zde?
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné dopoledne.

    Musím poděkovat za velice vydařenou akci v otevírání kokosáku. Odměny pestré, bohaté, pěkné a hlavně potřebné.
    Za mě 1*.

    Pěkný den.
    Madulka_cz
     
  7. emča061

    emča061 Pisálek fóra

    Hlasování je v "Uživatelský koutek - Diskusní koutek". Taky jsem jeden kokosák zapomněl otevřít, ale když to nepůjde, tak se svět nezboří.
     
  8. andrejkabaierova

    andrejkabaierova Zelenáč fóra

    Ahojky všem, jsem moc ráda za Letní soutěž a když jsem odtajnila posledních 5 tajných chlévů málem mi vypadly oči o_O
    získala jsem:
    Růžové včeličky :inlove:
    Parfumerii - moji první
    Červené kachny
    Oranžovou angorskou vlnu
    Žluté guáno

    Super bomba - všem to přeji taky ;)
     
  9. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    Myslím, že je to od RT nefér a velký podraz, když vymyslí akci, v době dovolených, kdy je povinnost, jít denně na farmu. Kdo tu možnost má, když je třeba v kempu pod stanem?? Není to domyšlené, pokud někdo chce, vrážet peníze do RT, tak mu má být umožněno, aby byla možnost, otevření kokosu si zaplatit.
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    V naší rodině jsou, co se TS týče, v módě žlutí pštrosi a psí boudy. A ANI JEDEN BOBR!
     
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  11. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Můj osobní názor je ten,že žádný dárek nestojí za investici FL do jeho získání - a pokud ho chcete získat jen kvůli otevření poslední "dárkové" krabice,taky není o co stát - ty stonky na fazoli už jsou trapný a s farmařením to zdaleka nemá noc společného (jistě: BZ,BBZ,Kr a jiné "výdobytky" dokáží leckoho nadchnout,ale který farmář tráví půl dne u "výherního" automatu místo toho,aby sklidil,zasel,obstaral dobytek...?)
     
  12. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    akce s kokosy se mi líbila mám radost z každého dárku. Díky RT za skvělé dárky :)
     
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Zdravím vespolek.....
    Za letní kalendářík jsem ráda, dobrý nápad....
    za odměny dávám jedničku s hvězdičkou...
    prima zpestření....
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, chtěla bych vědět co je v té velké bedně. Mám jeden neotevřený kokosák. Díky

    Nerejpáš, psala jsem a při odeslání jsem našla příspěvek nad sebou
     
    Naposledy upraveno: 3/7/15
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nechci rejpat, ale kdybys četla víš to už dávno :)
    Já jsem spokojený, díky.

    Edit: to je sice pravda, ale nic nemění na skutečnosti, že před psaním jsi nečetla, dozadu je xy příspěvků o tom co je v balíku
     
    Naposledy upraveno: 3/7/15
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  16. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Hezké ráno. S kokosovými tajemnými stájemi jsem moc spokojená:

    psí bouda oranžová - neměla jsem
    losí pódium - neměla jsem. Nemám ani losy, při OaD si je budu muset sehnat výměnou
    vraní úkryt oranžový - neměla jsem
    ovčín červený - jeden už mám, ale oranžové a červené chlévy vítám vždycky
    zlatí bobři - už jsem měla, ale líbí se mi, takže beru
     
  17. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak bohužel i mě se zadařilo 3x si kokosák nevyzvednout,jednou mi nešel internet a 2x sem bohužel zapomněla,ale i tak byli dárečky fajn a třeba zase někdy bude podobná akcička
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  18. Frantanec

    Frantanec Perspektivní autor

    proc neni zverejneno co je v tom poslednim darku?
     
  19. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    to je nádhera, z toho bych se složila, proto to, co jsem pod různým pojmenováním dostala zadarmo, tak přesto to nechám v liště, takhle se vynervovat fakt nemusím,a už vůbec nevěřím v nějaký zázrak, tak to mám bohuže pořád dokola už 4roky. Ale všem ty růžovky samozřejmě přeji, už dávno nezávidím
     
    -wiolan- a evainfo tohle ocenili.
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já měla žluté včely,dva červené kurníky.Ty se mi hodily.No a bobry.Jak jinak.Ale celkově se mi tahle akce líbila.Dostali jsme spousty pěkných dárků.Díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.