Letní soutěž 2015 (4.6. - 3.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak ačkoli jsem se řádně připravila, tak se mi vloudil na farmu šotek a tak dlouho jsem rušila a aktivovala automatiku, až jsem ve 14 hod zjistila, že mám obr stromy slizené... ale to neva, oni zase za nějakou dobu dozrají :)

    zatím 101soli, tak bacha, ať nemáme ledvinové kameny :) sůl je nebezpečná :)
     
    carrin a evainfo tohle ocenili.
  2. mmagda7070

    mmagda7070 Pisálek fóra

    potešila som sa super na každy den sa budem tešit:D:D:D:D:D
     
    evainfo a Květa54 tohle ocenili.
  3. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    na odměny kašlu :D čekám na poslední den :D.. a projistotu dávám upomínku do mobilu :D
     
  4. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Moc hezké, povedlo se vám překvapit hodně hráčů,velký dík celému týmu.
     
    evainfo a mendalam2 tohle ocenili.
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj Pajdo, děkuju za odpověď. Hledala jsem u strejdy Googla a něco už našla a schovala a až bude čas (a vše ostatní potřebné), budu zkoušet něco z toho udělat.. Zatím jsem našla veliký obrázek s dráty bez kokosů, menší obrázek s rozseknutými kokosy v horní řadě a samotný kokos rozseknutý - zevnitř (bez mlíka) a bez obrázku dárku uvnitř, jen čistý - PNG.
    To by se dalo použít.. :)

    Taky jsem dneska dostala z prvního kokosu 10x Zuzi, tak jsem ráda..
    Teď jenom, aby mi ty kokosy nepadaly na hlavu a abych "nedostala na kokos".. :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. mikesek76

    mikesek76 Pisálek fóra

    Bože, jak já miluju překvapení !!! Mám letní Vánoce - super :-D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Jelikož jsem přehlédla oznámení, tak milé překvapení.:);)
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    To je příjemné překvápko! Vánoce v létě!
    I 10x Zuzi hnojivo je příjemný dárek. :music:
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  9. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Bezva - velké díky :D.
     
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Juchůůů, to je jak balzám za to jak se tu poctivě lopotíme takovou dobu a chodíme spát s holinkama od bahna :music:
     
    carrin, Květa54 a šebejda tohle ocenili.
  11. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    vzhledem k tomu, že toto oznámení není zařazeno podle data, tak ho přehlédne víc hráčů, já jsem ho taky dlouho hledala.
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Krapet nestíhám v čase,práce,pak moc času teď zabírá na reál.zahradě...ale o víkendu bude odpočinek :)

    Prosím k čemu je akční plodina: ,,Mořské řasy" ? K této akci se asi nevztahuje,nikde jsem se nedočetla na první straně,poraďte pls,díky

    Edit: astrid888 moc díky
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    No doufám, že bude nějaká katalpa.........nějak se mi jich nedostává. Pochopitelně, že děkuji za dárky.
     
    carrin tohle ocenil(a).
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    micka63, Ria30. a Iwuska tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jesterka74
    Ahoj, podívej se do Světového dne oceánů.
    Kalendář je bezvadný...
     
    carrin tohle ocenil(a).
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Je 10 minut po půlnoci a dárek č. 2 nejde otevřít. Zkusím aktualizaci , popř. se odhlásit. Aha, ono to asi půjde až po 14. hodině ...teprve teď mi to docvaklo.
    xDxDxD

    [​IMG]

    Ale v ofi o tom není ani ťuk , a tak ze zvyku, že dárek půjde vyzvednout před
    skokem do kutlochu , jsem se hnala a do kokosu nabourala.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  17. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Typická nedotaženost. Je 0:40 a stále nejde otevřít druhý dárek.

    Začínám přemýšlet, že se na celou Farmeramu vykašlu. Radost ze hry se postupně vytratila a zůstalo jen další a další zklamání ...
     
    jaji, šamanka. a vinea05 tohle ocenili.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, musím souhlasit. Řešili jsme, jak se mají kokosy otvírat a po půlnoci měl jít kokos č. 2 normálně otevřít a nejde. Nahlášeno k opravě, ale jak píše Kulasec, je to typické nedotažení věcí do konce a někdy si říkám, zda jsou vůbec schopni něco udělat pořádně, aby přitom něco nerozbili.

    Všem díky za trpělivost, snad se kokosu č. 2 dočkáme ještě dnes
    danda
     
  19. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    uvidíme co dostaneme ZADARMO. Nechválím hned něco,co nevím jak dopadne. F91,B201.

    vaši chvála milí hráči trochu zklamu. mačkám kokos číslo "2",protože ja druhý den akce,ale kalendář mi říká,že není ještě čas. mám přijít až bude druhý DEN. tím pádem to nefunguje hned ze startu jak jsem předpokládal a vůbec mě to"NEPŘEKVAPILO".možná mačkám "3",nebo snad "4" ??? a co se týče dvojitých odměn,tak to jsou dekorace do stonku,který stejně neotevřu,protože kalendář má druhý den až zítra.dnes je pátek ale zítra je sobota. no a až bude sobota,tak zítra bude neděle.atd,atd....TAK buď jsem blbec já nebo kalendář.

    neblýská se na lepší časy.jen to tak vypadá.tato hra svůj lesk už ztratila.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/6/15
    jaji tohle ocenil(a).
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Já jen doufám, že když akce s kalendářem začala ve 14.00, tak se nebude "další den" počítat zase od 14.00..to by ale v tomto případě byl ještě den 1 (jak to mají hezky pojmenované) a my už skutečně skončíme u toho Chocholouše (pokud chudák nehraje taky farmu a není už postaven mimo pracovní povinnosti).
    Teď se mi vybavila scénka s Ivou Janžurovou, jak vysvětlovala Holzmannovi, že hrají v kině "Včera, dnes a zítra" a "V sobotu večer a V neděli ráno" nebo tak nějak (znají asi jen pamětníci)....:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.