Letní soutěž 2015 (4.6. - 3.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. toibf

    toibf Rádoby autor

    Ahoj taky nemám jeden kokos otevřen, ale je to tím, že jsem se na farmu vůbec nedostala, 4 dítka na hlídání dají zabrat. Kdyby byla možnost otevřít za fl. uvítala bych jí, tímto děkuji těm, co se za nás přimlouvají.
     
    evainfo a kopretina.82 tohle ocenili.
  2. Nervozniveverka

    Nervozniveverka Zelenáč fóra

    Ahojky taky jsem ten úplně první kokos propásla,bylo by bezva když by se dal alespoň jeden otevřít za floreny,pokud jich má někdo neotevřených spoustu měl by smůlu,ale je nás zde mnoho kteří nemají pouze jeden a těm bych šanci s otevřením pomocí florenů dala.
     
  3. .roksy.

    .roksy. Rádoby autor

    Tak já jsem včera zapomněla otevřít... Na farmu jsem přišla až půl hoďky po půlnoci (byla jsem celej den v práci - tim myslim opravdu celej den), což mi štve, ale je to jen moje chyba. Hlavně že jsem si celej měsíc hlídala, abych měla všechny kokosy otevřený a dva dny před koncem zapomenu. To je fakt k vzteku. No, doufam, že mě to nebude moc mrzet, ale mam takový tušení, že asi bude... snad ani nechci vědět, co v těch prémiových dárcích bude :D
     
  4. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    V čem konkrétně vidíš "změny za chodu akce"?

    Tomu rozumím. Vykašlala jsi se na to a teď tě to štve. Oceňuji, že to říkáš. Spousta hráčů je na tom stejně, ale vinu hází na RT ...

    Proč to považuješ za trest? Jako dárce krve také nebudu považovat za trest, když kvůli nemoci vynechám jeden odběr a nedostanu kvůli tomu od pojišťovny odměnu za roční počet odběrů! (poukázku do lékárny)

    Takhle to ale funguje již od roku 2010. Po zahájení nové akce nebo po půlnoci je třeba udělat refresh stránky, aby se změna načetla. To bys jako zkušený hráč už měl znát ...
     
    Naposledy upraveno: 2/7/15
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  5. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Kulasec04

    V této akci zatím ne. To bylo obecné konstatování. Ale všichni víme, že to RT umí.
    Mně je opravdu jedno jestli ti, co nemají otevřený kokos dostanou během akce šanci na nápravu. Nevadí mi to, je to virtuální hra, nejde o realitu. Ale do určité míry se nedivím těm čtyřem, kteří se v anketě vyjádřili nesouhlasně.
    Je docela dobře možné, že se jim taky nehodilo být denně na farmě, ale protože chtěli dárky, přizpůsobili se pravidlům. Pokud se v poslední den pravidla změní a kokosy se otevřou znovu, i když za floreny, budou spokojeni ti, kteří měli s kokosy problém, ale na druhou stranu to možná naštve ty druhé, protože kdyby to bývali věděli, využili by tuto možnost taky a nemuseli například v časovém presu aspoň na chvíli skočit na farmu kvůli kokosům.
    Myslím, že ať se RT rozhodne jak chce, bude část lidí naštvaná.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Proč asi nejdou otevřít kokosy za FL:music: Nejspíše proto,že by obživlo spousta mrtvol!xD Přece jen, jsou tam ty zpropadený TS, které by šli při OaD snadno přeposlat!:eek: Už takhle maj bolení hlavy při jakékoliv miniakci na TS! To nám vždycky přibude nových hráčů!
    Jinak když si tak prohlížím celej kalendář,tak nic speciálního tam nevidím a věřím že poslední dárek nebude vijímkou! A že by dělali takový opičky jenom kvůli stonku se mně také nezdá!:eek:
     
    pajaable, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  7. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Sakra na zítra jsem fakt zvědavá. Docela jste mě zarazili tím, že v hlavním dárku může být něco jiného než stonek. Nějak mě nenapadlo, že by tam mohlo být ještě něco navíc.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Také jsem napnutá , co po půlnoci z balíčku vyjukne. Představte si ten šok....balíček
    se pomalu rozbaluje, nejdřív stužka , zlehounka , pak se začne rozbalovat ozdobný
    papír , pomaloučku se otevře krabice....chvíle napětí .... Florenovník :inlove::inlove::inlove:.
    Hezký sen, ale to se určitě nestane. xDxD
    Ani nebudu překvapená, když na mě vyjede info okno ...obdržel jsi 50x premium nástraha.
    xDxD
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Florenovník mi začíná připomínat jednu nejmenovanou historickou/biblickou postavu. Jednou se tu ukázal a od té doby každý doufá v jeho návrat.

    Prosím neberte to jako výsměch, či znevažování čehokoliv, ale tak nějako mně neustálé povzdechy po florenovníku nahodili toto srovnání.
     
  10. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Taky mě překvapilo, že si někteří myslí, že v premium balíčku bude něco jiného než stonek, ale je pravda, že když se pořádně podívám tak je tam dole vlastně ještě jeden balíček. No tak uvidíme po půlnoci. Už se hrozně těším a po pravdě mě nezklame vůbec nic i kdyby tam bylo SK tak to bude fajn. Nástraha by byla skvělá jakýkoliv počet ale ze všeho nejvíc by mě potěšil ptakopysk :inlove:(no ten to určitě nebude, ale nevadí).
     
  11. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Pajda, v judaismu je to jinak. Ten oný ještě nepřišel, protože si ho nezasloužíme.
    Hele, o půlnoci si tu dáme sraz, kolik nás vydrželo takhle dlouho vzůru, jo?
     
  12. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj dododo53 - no řekla bych, že úderem půlnoci tu budou všichni kterým se podařilo otevřít všechny kokosy ;)

    Přeji nám všem fajn hru.
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já zkusím nebýt přehnaně naivní, ani těšící se na zázrak, takže kokos, malý dárek a velký vidím na ...něco jako tajemné kytky na farmu, 10 hvězd a stonek. Víc neočekávám a do půlnoci tady ani nebudu čumákovat, takže uvidím ráno, co bude, či nebude :)
    Kokosy mám všechny a doufám, že to tak zůstane :p
     
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Já bych ten velký dárek viděla například na pět tajemných stájí a pět tajemných stromů dle vlastního výběru.
    Což je technicky blbost, protože pak by nebyly ty stáje a stromy tajemné.
    Sakra, co si s tím lámu hlavu! Milý RT, naděl mi tam jednoho pitomýho ptakopyska a jednu malvici oskeruši a všechno špatné je odpuštěno!;)
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já budu dneska snít o tom tajemném florenovníku. Ten by mně udělal opravdovou radost neb ač už jsem v tu dobu hrála, tak se na mě štěstí neusmálo ani v tajemných sazenicích ani na kole štěstí. Na druhou stranu tady ctím RT, že dodržel, že bude ve hře krátce, že to bude tedy strom jedinečný, vzácný, nikdy nepůjde měnit ...... [​IMG]
     
  16. reno122

    reno122 Pisálek fóra

    [​IMG]
    Po polnoci nás čakajú tri darčeky,jeden lepší ako druhý.Málo ktorí majú všetko odkliknuté,myslím že taká
    štvrtina z nás.Ja tiež možno zajtra zabudnem alebo nebudem môcť odkliknúť posledný kokos.
    Nie za floreny ale RT by mohlo dať bonusový kod na otvorenie jedneho lubovolného kokosa.​
     
    Naposledy upraveno: 2/7/15
    DANKA722 a pajaable tohle ocenili.
  17. besineček

    besineček Pisálek fóra

    No trošku se obávám, že ten třetí největší dárek má být právě řádek ve stonku - co 12:00 hod 10.000 BBZ ..... aspoň tak tomu oznámení na začátku diskuze rozumím já :p. Takže dárky 2 - kokos + překvapení z balíčku na konci řádku ;). Já bych taky mooooooc "počebovala" na památku florenovníček :p .....
     
  18. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ahojte.
    Bol som na dovolenka a nemohol som otvoriť kokosy,nebude sa to dať už žiadnym spôsobom otvoriť?
     
  19. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Nenince - je mi líto, že tě musím zklamat, ale bohužel není možné otvírat kokosy zpětně.

    Přesto ti přeji fajn hru.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kdyby to byl fakt florenovník (xD:cry:xD), dala by se nechuť povolit alesoň jeden oříšek, dost pochopit, ale jestli tam bude zase nějaká blbina z výprodeje, tak si jdu koupit novej počítač, neb tento starej už nebude funkční, Prokousnutá klávesnice, montor, disk.....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.