Letní soutěž 2015 (4.6. - 3.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ahojky farmaříci:) Nechci to zakřiknout, ale že by nastalo blýskání na lepší časy?...tím myslím, že dostaneme něco zadarmo aniž bychom museli sahat do peněženek. Zatím chválím a doufám, že mi chválení vydrží po delší dobu:)
     
  2. JAMI246

    JAMI246 Zelenáč fóra

    Velká chvála , to bych nečekal, letní kalendář vše zdarma a řada na stonku.
     
  3. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Moc nechvalte,těch věcí k nadávání je pořád víc než ke chválení,ale samozřejmě mě kalendář taky těší,tak musím taky pochválit:)
     
  4. Aflen

    Aflen Zelenáč fóra

    Ahojky všichni! Mám jen malý nevýznamný dotaz - umožní použití módu dovolené vybrat zmeškané dárky? Díky za odpověď!
     
    evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Skvělé zpestření hry :). Už se moc těším a zároveň jsem zvědavý jaké dárečky se budou vylouskávat z ořechů ;).
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    krasny slnieckovy den...aspon Blava 33 st....no a ja chvalim,ten kalendar letny..lepsie ako s klincom do oka...aspon nas vsetkych donutia sa kazdy den prihlasit na farmu a nestratia referencie..heh..a ci budu s tych kokosov 2SK,2SH,zuza ci voda je mi to fukt...co je doma to se pocita panovexDxD...a na spestrenie palec hore...neberte to tak vazne,,ved nejde o zivot..uzivajte si radsej pohladenie krasnych zlatych lucov slnka...;)
     
  7. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Je to super ,po čase akcia na akú čakáme už dlhšie
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Aflen,
    bohužel dárky se musí vybrat ten den, pro který platí. Zpětně nejde koupit otevření ani za floreny.
     
    evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Takze jediny co je potreba ohlidat je to, aby stroje a bonusy % byly pred sklizni, no a pak nevynechat ani den...
     
  10. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Nazdárek kolegové farmáříííííííí.
    Jsem velmi mile překvapena a potěšena. Dovolenou v tomto období nemám, takže pohoda.
     
  11. herecka56

    herecka56 Pisálek fóra

    milé prekvapenie; nie len Vianoce sú obdobím prekvapení:D;)
     
  12. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    milé překvapení,asi všichni hráči mají radost a budou hrát s větší chutí,móóóóóc chválím RT,i za husičky pochvala,jednou se dalo něco nového koupit za krejcary,vítala bych to častěji,díky a hezkou hru všem.
     
  13. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Tak to som veľmi rada.Patrí Vám jedno veľkéeeeeeeee ĎAKUJEME :D:D:D:D:D
     
  14. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Super! Už se moc těším. RT velká pochvala. Opravdu umí překvapit. Já počítala jen s letní výzdobou farmy. :-D
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Letní soutěž podle názvu to sice není,ale i tak hezké a příjemné zpestření hry.Každý dáreček potěší, i maličký.Jen si vemte,jak dlouho zraje obr strom,aby Vám dal 2 ponožky. Já se ráda nechám dárky překvapit,ale čekám Florenovník xD (Já vím,provokuju)
     
  16. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,hezkýý už se těším co tam bude;)
     
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pochvala. Teším sa. Snáď všetko prebehne tak ako má a že kokosky budú pekne dozreté.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Margziam,

    Bohužel takový obrázek nemáme k dispozici, tedy já osobně na něj myslím nikde nenarazil.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  19. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    :D:pjenom tolik k tomu: S U P E R :D
     
    carrin a mendalam2 tohle ocenili.
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Kalendář chválím jen doufám že si tím RT nežehlí staré nebo nedejbože nové průsery
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.