Letní senzační hry 2016 (12.8. - 18.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Akce hezká, vytáhla jsem kravíny, nemám ani jednu krávu vyšlechtěnou a celkem mi mých 300krav na 60 000 protihodnoty nestačí:(:D
    Husí mám jenom 40 ale tam vrazím šlechtěnce
     
  2. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Nechápu proč jsou všichni tak ohromeni hodnotou dodávaných zvířat a nechtějí akci plnit ani v osobním úkolu.
    Doben na první stránce napsal porovnání s loňskou akcí(Dychtiví bobři), kde se dodávalo 7,5x více. Já jen dodám, že se těch 74 miliardo_O protihodnoty zvládlo. Budu se divit, jestli druhý den nebude globální úkol splněný. Minule se první den dodalo za 10 miliard.


    edit: Nemyslím to zle, ani jako kritiku těch, co akci nepojedou. Jen přidávám čísla, aby bylo vidět, že splnění globálu je dost dobře možné.
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jejdanánky, když čtu o globálním úkolu, celý se naježím. To zas bude napadání, ten dal
    tolik, ten málo a ten nic. To zas tam všichni nacpou své zásoby a pak budou brečet,
    že to udělali.
    :D
    Do toho já nejdu. Šlechtěnečky nedám ani za nic i když jsou jen namalovaní.
    Husy se chystám šlechtit, ale na barevná zavazadla, kdepak do společného úkolu.
    :D
    A není to náhodou každého věc, jestli do úkolu jde nebo ne?
    :D
    Jen mě tak ještě napadlo, že je asi rozdíl plnit úkol zvířaty s protihodnotou 45
    nebo 420.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Třeba proto že nechci tento úkol jet celkově, nemám šlechtěnce, kapišto? A zvířata abych měla prázdno nedám, musela bych zase 2 roky pracně chovat, při dnešních akcích toho moc neuděláš aniž nevybouráš. Je to čistě každého věc, splň a máš svědomí čisté. Hezkou hru
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nevím, jestli teď neplácnu nějakou hloupost, ale mě přijde, že u všech se vyplatí šlechtit jen na první stupeň. Protihodnota těch dalších není nikdy 4xprotihodnota těch o 1 stupeň nižších. Tedy pokud někdo nemá štěstí na přeskoky, pak je to jiné.

    Měla bych dotaz - v popisu globálního úkolu se mluví jen o "zvířatech". Znamená to jakákoliv zvířata anebo jen ta 4 z osobního úkolu?
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    kiki půjdou dodávat jen ta 4 zvířata z osobního úkolu.
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mňa to nejako neláka dávať zvieratká do globálu.Za prvé:keď ich chcem mať musím sadiť aby som mal pre všetky zvieratká do krmiva a potom zase mlieť.A za druhé nechcem si vyprázdniť stodolu.Musím počítať aj na zadné vrátka ak ich bude treba.
     
    Lyzarka, Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    doben: Díky :)
     
    doben tohle ocenil(a).
  9. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Nevím, uvidím, ve stodole mám málo. Pro jistotu všechny potřebné chlévy co mám už přežvykují a poskakují, to pro tu možnost, že by to stačilo a když né -budou prodáni a tak užiteční :)))
     
    dana9494, Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  10. alunk

    alunk Aktivní autor

    Do akce nepůjdu :D
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já do akce jdu jen škoda že je až zítra od 18,00:p(v ofiku a v diskuzi jiné časy prosím opravit ať víme na čem jsme)

    á pardon spletl jsem si akci a baby bomexD
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Tak se mi na trhu podařilo sehnat tu husu strážkyni, takže už mám šlechtěnce na všechny osobní úkoly. Zatím to vypadá, že budu po dobu akce jen kupovat krmení a prodávat husy 5x dráž. :p Zatím jsem na zvířatech vydělal 3 000 000.
     
  13. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Až na ty husy mám ve stodole všeho dost.
    Hezkou hru všem.
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Do akcie idem, osobné úlohy mi prídu ľahké, keď tak niečo ešte došľachtím. Avšak baby-boom využijem hlavne na šľachtenie pánd, tie majú veľkú protihodnotu tak sa budú hodiť do nových skladových úloh. :)
     
  15. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Zdravím všechny farmáře moc sice toho teď ještě nemam ale co mam a stihnu tak se pokusím dodat takže co stihnu tak stihnu mam teď dovču a nejsem momentálně doma takže jak se dostanu sem tak udělám co půjde. Takže přeji i ostatním všem krásnou a klidnou hru.
     
  16. irja2010

    irja2010 Pisálek fóra

    Ahojky - kolik musím mít hus? díky
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    mnoooooo ... anžto jsem líná koukat do stodoly, tak počkám až se akce spustí a ukážou se mi hodnoty co všechno mám. Pak popřemýšlím, jestli jsem ochotná se toho zbavit, nebo to za těžký prachy prodat na trhu :))))
     
    dana9494 a rampusak tohle ocenili.
  18. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    1334 základních hus,nebo šlechtěnce ...celkem v hodnotě 60000
     
    dana9494 a Květa54 tohle ocenili.
  19. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Nebudu prskat, nadávat - ale hodně zvířat jsem si odevzdala do úkolu ve družstvu - takže jednoduše -
    kde nic není, ani smrt nebere, mám smůlu. :wuerg:
     
  20. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    do akce pujdu šlechtit nebudu nemam dost SK tak jsem šlechtěnce nakoupila sic mě to dost stálo ale to neva ja ty melouny získam zas zpět :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.