Letní senzační hry 2016 (12.8. - 18.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Ja som ešte hľadať nemusel. Park je ešte poloprázdny, tak "prechodné" dekorky hodím pekne nakrajíček a keď nabehne riadok, šup ich do nebíčka :)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já to mám jednoduché - dekorky nemám kam dát. To by musela dávat asi tak 2000TBZ, abych kvůli ní vyhodil tu stávající. Takže box byl a kvůli zbytku jsem hodil F5. Takže řádek už maká a maká a maká- ještě asi tak 117 hodin.
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce skončila, stonek naplněn je čas vyhlížet další akci :p.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Akce to byla dobrá a rychlá, takže parádní kombinace :). Nebyla ani nijak náročná na stodolu, stačilo dodat pár šlechtěnců, což jsem uvítal ;).

    Jsem zvědavý na další akce podobného typu, jestli budou podobné nebo zase vymyslí něco nového...
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    abc23 děkuji za radu. Normálně nové dekorky do parku nadávám, ale po přečtení tvého příspěvku jsem si vzpomněla, že jsem něco v parku měnila a po delším hledání, neboť ho mám plný, jsem chybějící dekorku opravdu našla. Ještě jednou moooc děkuji za radu.
     
  5. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Bezva to byla akcička,
    bezproblémová, rychlá, nenáročná.
    U mne spokojenost a těším se na další akcičky.


    [​IMG]
    Příjemnou zábavu všem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.