Letní senzační hry 2016 (12.8. - 18.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Já měla to samé, měla jsem tedy asi dostat všechno, stonek jsem měla plný. Přesto jsem dostala jen boxování a ostatní prý nemám, jak je to možné? Tohle jsem asi nepochopila, dala jsem všechna zvířata, vlevo byly všechny odměny zakliknuté a přesto mám jen tohle?
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Levlef - aktualizuj hru - kategorie všechny nebo předmětové ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Nebojte se..už rozdávají..;)
    [​IMG]
    po připsání jsem musela aktualizovat..

    [​IMG]
    ..a už pracuje..
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  4. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    me pomohlo restartovat hru a stonek jsem nasla
    ale mozna to bude u kazdeho jinak a rozdava se postupne
     
  5. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Děkuju tak jsem hru znovu načetla a už mám všechno.:)
     
  6. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Pachmina - ehm, ano, piseme ze tabulky nam vyskocily, ale dekorky nejsou :)

    All: pomohl restart, dekorky jsou, stonek stonkuje, diky
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ježiš, než začnete naříkat, že něco nemáte, restartujte F5 nebo odhlásit a přihlásit.

    Teď mi došlo, jestli i na vrtačky nestačí F5 nebo odhlásit a přihlásit. Asi ne.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    Všetko je ako má byť, ďakujem;), a nabudúce by mohla stredne ťažká akcia dať zabrať väčšine hráčom aspoň na 24 hodín:oops: :D
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zkus restart, mě to pomohlo
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Mimochodem kdo nesplnil kompletně osobní úkol, nemá první dekorku. V globále bylo vše ostatní, kromě té první maličké dekorky "Boxování". Že by v tom byl ten fígl, proč byl ten globál tak rychlý? ;)


    EDIT: Budu se muset naučit lépe číst. Nějak mi ušlo, že kdo nesplní všechny osobní úkoly, nemá stonek :p Díky skalara.v
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, kdo nesplnil všechny osobní úkoly, tak nemá hlavně stonek ;)
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    No, no no, trocha sarkasmu ještě nikoho nezabila :) Musím trénovat hodnýho i zlýho policajta, když se tu za dva ;.)

    danda
     
  13. abc23

    abc23 Komisař fóra

    O jakým stonku mluvíte? :music:
    Jeden by málem zapomněl..
    ještěže vyskočilo okno, taky jsem splnila pouze na 100%
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pro ty co maji ve stodole nebo hned pochopili a nakoupili chlivky (kdyz ne rovnou zvirata) tak to byla dobra akce... stonek je pomalyho razeni, ale zato aspon nejsou prostoje (2 hodiny pro 10 hodinovej je 25% ale pro 120 hodinovej pod 2%), takze vyhovuje...
    Ale uvidime jak nam to zase osladi priste, vsak je znate :)
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Casey27: Jsem ráda, že mohu opraviti mistra: Já se dneska zdám tak hezká... West Side Story, překlad Jana Kvapilová(Werichová). Dávali to v Karlíně v hlavní roli s Karlem Fialou - no já jsem se válela smíchem.....
     
  16. smrdutýkojot

    smrdutýkojot Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Osobní úkoly jsem splnila, hru aktualizovala a dekorka "boxování" pořád nikde ?
    Proč nefunguje nic bez problémů ???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/8/16
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    -pechfógl-: Ahoj, doufám, že aspoň hudbu mám správně (když jsem nenapsal přesně text) , ikdyž nejsem Bernstein ,-D Každopádně v dané situaci nešlo o doslovný překlad, ale pointa byla v tom jak se má danda "uklidnit".... viz. snímek Kurs sebeovládání (Nicholson, Sandler)... kdo zná, pochopil.

    smrdutýkojot: Ahoj, co takhle se podívat do parků, nebo do jiného stonku.... jestli si tu dekorku nedala zatím tam? ,-) Přece jen je tu ta možnost a většinou tomu tak je, když se čeká na stonek a hráč ji zatím hodí jinam. Pak si tu stěžuje a ono je vše jinak ,-) Samozřejmě ti na účet nevidím, ale moc bych se tomu nedivil.... koukni se ,-)
     
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Tak som sa prihlásila asi pred 15 minútami a jasné, všetko som mala OK na 100%, výhonok už maká. Keď čítam príspevky, tak som bola ušetrená tých nervov a zdesení. Pekný večer.
     
  19. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobrý večer všem, já pořád nemám boxování a přihlášená už jsem byla několikrát a zkoušela i F5. Snad se do zítřka dočkám.
    Splněno jsem měla.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    zdenkaamirek10 myslím si stejná situace viz co psal Casey27 dva příspěvky hore
    Tu první dekorku boxování jsme totiž dostali za splnění osobního úkolu, čili tak asi před týdnem :-D a za tu dobu mohla skončit někde v parku, na ploše.. hledejte lidi :)

    po předchozích zkušenostech raději už dekorky vyvětrat nedávám, ikdyž si řeknu, že zaručeně přece po týdnu musím vědět, kam jsem ji šupla, pak dvě hodiny hledám..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.