Letní senzační hry 2016 (12.8. - 18.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já mám dodáno vše.čekám na globální dodání.nemíním někoho dotovat za mou poctivou práci a on slízne smetanu. 120 hodin stonek je trapná odměna jako už pár posledních stonkových odměn. Co takhle stonek na 120 LET.>:(>:(:wuerg:
     
    dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Rossi1972 - nemusíš čekat na globální dodání, je už vše hotové od včera v podvečer, smetanu si tentokrát slízl ty ;)
     
  3. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojte nepridam nic mam znemozneno nakup jsem na cerne listine a nejsem si vedoma nejakeho figlu......pri placeni kartou.posledni dobou je to cim dal horsi kdyz chteji korunky tak nevim proc blokace hracum kteri zaplati.
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    A co takhle , že by skončila platnost karty? Nebo je překročený limit zůstatku, možností je fůra.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  5. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahojky super akce furt dodávám do společnýho a ted čtu,že už je hotovo tak aspoň něco zase napěstuju
     
  6. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    rossi1972
    [QUOTE="rossi1972, post: 22947 Co takhle stonek na 120 LET.>:(>:(:wuerg:[/QUOTE]

    Tak takú stonku by som brala, s garanciou že ju budem môcť pozbierať aspoň 2x:D
     
  7. zelene47

    zelene47 Pisálek fóra

    Kdo ví kde je vidět po dodání zvířat kolik je v protihodnotě splněno u globálních úkolů? Díky.
     
  8. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    asi nikde, už je splněno
     
    petaM2001, maja.rada a tydýtková tohle ocenili.
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, hned v pátek odpoledne jsem měla dodáno a v globálním bylo polovina hotova, dneska ráno byl globální hotový, tak alespoň dochováme dodané základní a díky BB i šlechtěná zvířata. SAMOZŘEJMĚ JSEM DODÁVALA I DO GLOBÁLU. Nepřipadá mi to fér se jen vozit.
    Jen pro předešlého pisatele-zelene47- u otevřených krabiček máš zelenou fajfku u splněného úkolu a vlevo máš zelený sloupec se čtyřmi bublinkami s cenami a u nich máš také fajfky a sloupec je ve všech částech celý zelený. To naznačuje splnění globálního úkolu.
    Zdravím všechny a přeji hodně úspěchů při BB (sama moc přeskoků nemám, u nižších do 3 to skočí z 1 na 3, ale výš už jen normálně a k tomu dostanu 2 - 4 základní zvířata. Bývalo lépe) Jára
     
  10. Kukuzice

    Kukuzice Zelenáč fóra

    Ahoj, nemůžu zadat počet dodávaných zvířat, políčko se mi vůbec nezobrazuje. Díky.
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Jak to tu čtu, by mě zajímalo, kolik šlechtěnců prolítlo zbytečně komínem
    U globálních akcí by se mohlo zveřejňovat, kolik % chybí nebo naopak kolik bylo splněno nadlimit.. mohly by to být zajímavý cifry
     
  13. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Tak koukám global splněn, vše odškrtnuto a do stonku nic nejde dodat, mám čekat až po skončení akce nebo začít plašit? :-D
     
    petaM2001 a karbar tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mozna by na prvni stranu chtelo cervene napsat pod stonek, ze dekorace a stonek bude dodan az po skonceni akce... jinak tu bude cim dal vic stejnych stiznosti, ze nemaji nic a nahazeli do globalniho vsechno...
     
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    první stranu nikdo nečte :-D
    stručné sdělení Globální odměny: Získáš po akci je asi moc stručné
     
  16. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak se opět ukázalo, jaká jsem nezkušená začátečnice.:eek: Tímto bych chtěla moc poděkovat Ivuška08 a hansicek za rady, protože bez jejich příspěvků bych do akce asi vůbec nešla s tím, že nemám šanci to stihnout. Dala jsem na vaše rady, nakoupila 20 chlévků od každého zvířete, krmila zvířata, mlela krmivo a trochu si i zašlechtila. A teď před chvilkou - tedy 112 hodin před koncem akce - mám vše splněno a akci kompletně hotovou.:) Zbylo mi i dost zvířat na to, abych je prodala a získala zpět utracené penízky. Odteď už vím, že i když nemám žádná zvířata před začátkem akce, dá se to zvládnout i tak a ještě s takovým předstihem. Jsem poučena pro příště a teď se raduji z druhé kompletně hotové akce za dobu, co hraji, a ze třetího získaného stonku! Takže ještě jednou děkuji, milí farmáři! :inlove:
     
  17. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    těším se že budu mít další stonek, jen těn čas je tedy hrozný 120h....kdo tohle vymýšlí...
     
  18. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    jejdamenka :inlove:
    len pred chvilkou som objavila novú misiu:D
    postavila chlievy a fičím:D
    vratila som sa z mojej živej farmy a už mám doma 3 kačacie vajíčka :D od indických bežcov :inlove:
    ked si kačičky :inlove:zvyknú na nový domov :) pustím ich do záhrady a budú loviť slimákov:inlove:
    milujem sliepočky kačičky aj vás farmári moji:D♥♥♥
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kristinka - a nejsou náhodou kachní vejce jedovatá? Něco v tom smyslu se za mého mládí tradovalo, stejně jako o kozím mléku. Ve vejcích prý byli cizopasníci (kachní se dávala do zmrzliny, proto byla tak dobrá) a kozí mléko zase přenášelo boreliózu a encefalitidu od klíšťat..... No, ale od té doby se to asi změnilo. Mimochodem, když jsem chovala slepičky a králíky, byla jsem celé vsi pro srandu, protože jsem je za prvé nechávala očkovat a za druhé, v životě jsem ani jednoho/jednu nesežrala. Všichni jsou pochovaní pod jabloní.
     
  20. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, možná se už na to někdo ptal, ale pořád mi tam chybí boxování, to získám jak, abych měla všechno do té řady na stonku? Děkuju.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.