Letní senzační hry 2016 (12.8. - 18.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jejda jejda,toto šlo rychle:p
     
  2. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. tak hlásím, že akci mám splněnou celou.. trochu jsem ještě pošlechtila.. a ještě asi dám něco šlechtit na noc..
    Ale když jsem chtěla dát dekorky do řádku ve stonku, klikla jsem na dekorku, a... hodilo mě to do města k Lukášovi, který tam zvedá všechna zvířata najednou - jak tady už kdosi dal krásný obrázek toho.. A teprve potom jsem si přečetla v ofiku, že ten stonek s dekorkami dostaneme až po skončení akce.. Tak nic.. budu muset počkat.. :)

    Díky moc za pěknou akci, která byla i pro mě splnitelná, a dokonce brzy.. bez sáhodlouhého a vyčerpávajícího pěstování a hledání, jak co zvládnout a ještě spousty padátek, jako bylo předtím...
    A doufám, že po skončení akce budu moci ten řádek zaplnit a aktivovat.. a nezmizí mi místo toho..

    Taky jsem moc ráda, že dali naspod veliké a silné krávy, na ně menší, ale ještě dost silné psy, na ty slabší husy a nahoru nejslabší rybu..
    že to nedali obráceně.. to by byla hrůza... Takto je to aspoň v pořádku :)

    A nejvíc mě překvapilo (v dobrém), že globál byl hotový dřív, než jsem sem přišla.. Za to taky moc děkuju všem, kdo se na tom podíleli..
    Před časem jsme to nedokončili, i když mnozí dávali ze zásob, co jenom mohli...
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    A hele ono už je hotovo.........to je po ránu příjemné překvapení. Tak aspoň něco našlechtíme.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já pořád ještě trnu v úžasu, že mám hotovo, i když jsem začínala s jedním psem a husou.... jen jedno mě mrzí: že tam není napsáno obtížnost: vysoká. To bych si teprv plácala po ramenou.
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Hotovo ešte včera. A dodala som niečo aj do globálu , aby som tú stonku mala zaslúžene :)
     
  6. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Děkuji, ale odměny pro mne nejsou dostatečně motivující.
    Ty jsou spíš pro začátečníky
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Úloha dokončená aj bez šľachtenia. Taktiež som dal niečo aj do globálky počtom 400 000.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Globálka je hotová, tam už zbytečně vyhazujete svá zvířátka. Už stačí jen si splnit osobní úkoly (kdo se k tomu ještě nedostal) ;)
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To byla bezva akcička, za chvíli hotovo, globální úkol taky a ještě jsem vydělala cca 2,5 mil. Teď ještě nesmím zapomenout koupit turbomlýn, abych domlela vypotřebované SK :)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Včera to frčalo jedna radosť.Osobná úloha u mňa za pár minút hotová.Pár kusov kráv a rýb som uhodil do spoločného aby som aj ja mal troška podiel.Však 200 kráv a 200 rýb ešte vychovám xDxD.Keď že stajne mám stále na ploche ani ich neschovávam nech sa množia.Šľachtencov som tam nedal lebo u mňa BB katastrofa iba genetika tak nebudem zbytočne míňať SK.
     
  11. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    ahoj, do stonku sa daju dekorky až po ukončení akcie? Ulohu mám splnenu a dekorky do stonku nemám. Ďakujem
     
    monsaf tohle ocenil(a).
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    chrust1 - odměny za globál až po ukočení akce ;)
     
    dana9494, petaM2001 a monsaf tohle ocenili.
  13. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Hurá dopadlo to, husy jsem zmákla a ryb bylo dostatek......paráda:):):):):)
     
  14. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Ahoj, hlásím hotovo (už včera, ale nebyl čas zajít sem k vám). To je dobře,že je hotový i společný úkol. Tentokrát to šlo rychle.
    Přeji všem hezký den.
     
  15. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    krásný den všem farmářům a dobrým lidem :)
    tak to byl opravdu fofr, osobní bylo splněno hned včera za pár minut i s nějakými přebytky do globálu a koukám, že to pomohlo, protože globál už je taktéž dávno hotov :p

    to co jsem utratila za pár šlechtěnců, to mám dávno zpět, teď šlechtím pro ostatní, takže mám i něco vyděláno, dávám vždy dost pod cenu, tak to mizí rychlostí blesku xD
    jsme to ale šikulové, tak ahoj při příští akci :D
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Si myslím, že tentokrát to RT šikovně propočítal a možnost splnění tu byla 100%-ní :D. Pomohli všichni hráči, co se zúčastnili a o tom tato hra je :p. Naše komunita se na chvilku semkla a určitě z toho mají všichni hezký pocit ;). Ale bych už ten "stoneček" taky chtěla zapnout xD ...
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já měl včera noční, takže jsem se mohl přihlásit až o pauze ve 20,40(neplacené), hezky si sklidím tulidomek, jdu to naházet do hrnce a tak jsem v duchu uvažoval, kolik zvířat můžu postrádat - a ono hotovo! Ale ze zdvořilosti jsem přihodil asi 20 psů. Mě to nezabije a něco také přepadlo, bo se mi nechtělo počítat... Doufám, že moje sklerotická hlava nezapomene za týden nandat dekorky a zprovoznit řádek!
    Všem, kdo přispěli svým dílem gratulka a dík!
    Ta noční byla fakt výživná...Brrr
     
  18. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    zdravím, splnila jsem všechny zvířata a když jsem klikla na přispění všech zvířat tak pokrok je 0 a magický stonek nejde zaplnit.Co dělat dál abych mohla zaktivnit stonek?Díky za pomoc.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zabeva, pokud jsi dala všechna zvířata, tak dostaneš stonek automaticky. Pozná se to podle toho, jestli se ti u bedýnky s rybami ukazuje stonek a je zafajfkovaný ;)

    Edit pro Zabeva - ano přesně tak, stonek dostaneš po skončení akce a k tomu všechny dekorky
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  20. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    ano vše zaškrtlé, takže stonek aktivuju až po skončení akce?ptám se protože když chci dodat výru na stonek přesune mě to na kocoura.ale v dekoračkách mám jen boxování nevím kde je zbytek?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.