Letní senzační hry 2016 (12.8. - 18.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Letní senzační hry 2016 ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Akce začíná 12.8. od 14:00 hod. a končí 18.8. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    V průběhu akce si můžete ve Farmářském obchodě zakoupit chovný koš “Farmářský šampion” pro lepší šlechtění:
    [​IMG]
    • 40x kráva
    • 40x pes
    • 40x husa
    • 40x ryba
    • 4x hnědá kráva
    • 4x dalmatin
    • 4x husa běločelá
    • 4x klaun očkatý
    • pomocník Chovatel na 100 hodin
    • pomocník pro chov na 100 hodin
    • 100x parfém
    • 100x superkrmivo
    Cena v české lokaci: 129 Kč
    Cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    Lze koupit opakovaně

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou a to jen pokud bude balíček po tuto dobu stále v prodeji.)


    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit, jak vše dodávat...
    [​IMG]

    Akce je tentokrát rozdělena na dvě části - osobní a globální. Do osobní části akce dodáváme všechny typy vyžadovaných zvířat (krávy, psy, husy, ryby) - tedy základní i vyšlechtěná zvířata - pomocí tlačítka Přispět. Upozornění: pokud do některé části dodáte zvířata ve vyšší protihodnotě, než kolik je požadováno, přebývající protihodnota se nezapočítává do následujícího osobního úkolu, započte se však do globálních úkolů. V případě, že budete chtít dodat do úkolu o 5 % a více nad zbývající protihodnotu k dokončení úkolu, objeví se upozornění, že přebývající protihodnota bude ztracena. Pokud budete dodávat o méně než 5 % nad požadovanou protihodnotu, upozornění se neobjeví.
    [​IMG]

    Protihodnoty jednotlivých zvířat:
    Osobní úkoly

    1. úkol
    Dodej: krávy v protihodnotě 60000
    Odměna: 250x váš level BZ, 50x superhnojivo, 20x Zuzino ultrahnojivo,
    Letní senzační hry 2016 - nálepka
    [​IMG]

    2. úkol
    Dodej: psy v protihodnotě 60000
    Odměna: 250x váš level kr., 40x Zuzino superhnojivo, 1x bedna s nářadím XL, 5x hvězdička

    3. úkol
    Dodej: husy v protihodnotě 60000
    Odměna: 350x váš level kr., 4x párty lístek, 2x kupón na pomocníky (1 hod.), 15x hvězdička

    4. úkol
    Dodej: ryby v protihodnotě 60000
    Odměna: 375x váš level BZ, 50x superkrmivo, 2x bedna s nářadím XXL,
    Boxování
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 415 BZ/TBZ, velikost 1x1

    Plněním osobních úkolů současně plníme i globální úkoly, započítává se do nich veškerá protihodnota dodaná do osobní části akce od všech hráčů z celého světa. Rovněž si splněním osobních úkolů odemykáme možnost získat globální odměny. Po splnění všech čtyř osobních úkolů můžeme pokračovat v dodávání zvířat přímo do globální části akce.

    Po ukončení akce všichni hráči, kteří se podíleli na globálních úkolech - ať už tím, že plnili pouze své osobní úkoly nebo po jejich splnění dodávali zvířata i nadále - obdrží globální odměny v závislosti na tom, kolik globálních úkolů se podaří splnit.
    Upozornění: hráč dostane jen tolik globálních odměn, kolik splnil svých osobních úkolů! Například: pokud se podaří splnit všechny čtyři globální úkoly, hráč, který splnil všechny čtyři osobní úkoly, obdrží kromě osobních odměn také všechny čtyři globální odměny - tři dekorace a řadu na magickém stonku. Ale pokud hráč splní kompletně například pouze dva své osobní úkoly, po skončení akce obdrží pouze dvě globální odměny - první a druhou dekoraci. A naopak - pokud hráč splní všechny své osobní úkoly, ale herní komunita jako celek splní například pouze tři globální úkoly, hráč obdrží první tři globální odměny.

    1. úkol
    K dodání: zvířata v protihodnotě 2 400 000 000
    Odměna: Bobr baskeťák
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 835 BZ/TBZ, velikost 1x2

    2. úkol
    K dodání: zvířata v protihodnotě 2 400 000 000
    Odměna: Jako ryba ve vodě
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 840 BZ/TBZ, velikost 1x2

    3. úkol
    K dodání: zvířata v protihodnotě 2 400 000 000
    Odměna: Svalnatý kocour
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 1690 BZ/TBZ, velikost 2x2

    4. úkol
    K dodání: zvířata v protihodnotě 2 400 000 000
    Odměna: řada na magickém stonku
    [​IMG]
    kouzelná moc: jednorázový bonus 400x váš level BZ, 1x růžové želé, 20x parfém, další aktivace: 120 hod.

    Tak hurá do toho, ať je to všechno hotovo!
     
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak to vypadá na rychlou akci pro ty co mají zásoby. A globální - jestli mi něco neuteklo, tak například hus bychom museli globálně dodat 53.333.333 ks (bodová hodnota 45) a Kivi ptáků 3.864.734 ks (bodová hodnota 621/ks).
    Není to nesplnitelné, zvlášť když se to navýší o šlechtěnce.
    Ale chci ? Vlastně ano, minimálně Bobra baskeťáka !
    :)
    EDIT: proč počítám Kivi ptáka, safraporte? Nejvyšší body z těch 4 zvířat má pes (450/ks), takže bychom museli dodat 5.333.333 psů.
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  3. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Jestli počítám správně, musí 40,000 lidí splnit komplet svůj úkol, aby byly globální odměny. To nevypadá úplně nemožně oproti předešlým globálním akcím.
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zase nechápu ale což dem potem:p
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    No perfektní..zde stonek je,ale v celosvětovým....,takže nezáleží na mě zda ho dostanem.
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    Trh s uvedenými zvířaty prázdný už asi před hodinou. Popravdě jsem si říkal, co to je, tak jsem juknul na anglické fórum, tam nic. Ovšem Němci tam tu akci už měli. Jejich ofiko vyšlo v 8:50, možná to je 9:50, nemám tam asi dobře nastavený čas. Jojo, to se to nakupuje, když to vědí dřív než zbytek světa :(

    edit: Přenastavil jsem si správně čas na DE fóru a měli to tam v 9:50 našeho času. To jen abych tu nehlásal bludy

    Jinak jsem počítal, doufám že správně, že k dosažení společného úkolu musí splnit 40 tisíc hráčů každý svými 60 tisíci protihodnoty. To vypadá jako rozumně nastavená laťka.

    Fakt mi to přijde málo, přepočítávám to už asi pošestý

    2 400 000 000/60 000=40 000 nemůžu si pomoct

    Nechápu jen, že je akce opět střední, jako ta minulá, která mi fakt dala zabrat. Ale co už, s tím nic nenaděláme :)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  7. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Akce na pohodičku, snad všichni dáme i globální úkol celý. Držím palečky všem
     
  8. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    akce na naše peněženky.Na trhu už je prázdno to byla rychlovka
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Do osobního úkolu mi chybí pouze šlechtěnci hus, protože jsem se zásobil dopředu podle loňského šlechtění bobrů, kde stačil do každého z osobních úkolů1 šlechtěnec 4. stupně.
     
  10. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    Ahojky...akce vypadá dobře..odměny taky...takže s chutí do toho!!!!!! Přeji všem krásný den..:)
     
  11. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Vzorna priprava spravi svoje! Nie je toho tak vela! Psov 134ks, Krav 317ks, Hus 1.334ks, Ryb 193ks zo zakladnych. A so zvyškom šup-lup na trh.
     
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Óójéé, co si pamatuju, tak u poslední globální akce vznikla leda tak hádka jako prase, když si někdo dovolil veřejně sdělit, že plnit nebude xD Možná si to z dlouhé chvíle zkusím zpětně najít, abych se pobavila.
    Každopádně předem říkám, že do akce nejdu, takže na mě nespoléhejte :p
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Ryby asi nesplním.Nemám jich tolik.Tak nevím mám li vůbec začínat.Ale krávy udělám určitě chci nálepku.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Jenom pro srovnání loni se do globálu dodávali bobři a bylo potřeba celkem 74 750 000 000 protihodnoty. Teď je do hlobálu potřeba celkem 9 600 000 000 protihodnoty.
     
  15. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    skúsime a uvidíme možno to dám
     
    dana9494, blondmary a evainfo tohle ocenili.
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Plnila jsem každou akci, doufám, že bude BB, aby se něco našlechtilo a nevybílili jsme si všechny zásoby . 40 000 těch, kteří by akci splnili, je docela dost, je to v době dovolených a prázdnin, tak nevím zda se to podaří! Řádek by se hodil, ale když nebude, tak se nedá nic dělat, zásoba růžového želé je ve spíži ve velkém množství. Střední obtížnost je asi myšlena spíš pro nižší levely, ty to stejně nemají šanci splnit, při poslední akci jsem také měla co dělat, aby se splnilo a to byla taky střední obtížnost! Přeji pěkný den a kdo chce, jdeme do toho!!! ;););)
     
  17. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Odměny nic moc. Asi do toho nepůjdu a raději se budu věnovat BB.:p
     
    babako a dana9494 tohle ocenili.
  18. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    akciu plniť nebudem, veľmi veľa zvierat som dala do úloh do haly, aspoň si doplním zvieratká, budem sadiť, čo som túto akciu dodávala , takže ostatným prajem peknú akciu :)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  19. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Si to asi vyžeru ale zrovna akce protihodnota nebude převedena a jedná-li se o šlechtěnce u mě nebodují. Co je to za novinky, stonky na 120 hodin? Jestli mě má zlobit náraz bodů tak omyl, mě zlomí šlechtěnci a ty fakt nemám. SK nekoupím, namleto je ale ne na tuhle kravinu. Bez SK se obejdu, to jo, prošlechtím 700ks a dostanu mizerných 60? Nic nechci, ať to udělají pro ty tak co to globálně splní. Dobrovolně se toho vzdám i kdyby to byla dekorka na banány. Stačí už tyhle domrvené OH a globál. přístup k dopingu, není dopující jako dopující. Hezký výkend, budu muset dotočit asi zeleninu, minulá fiasková akce mi vyžrala docela dost a došly švestky. Tady je balím, hodně zdaru při BB. Martina
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek kolegyně farmářky a kolegové farmáři,
    s chutí do toho a půl je hotovo, jak říkali dříve. A opět to bude o KFC.... někdo ji má a jiný zase ne. Akce vypadá jako lehká nenáročná, navíc s BB v zádech a kdo si odchoval patřičné množství zvířat, ten vyšlechtí a má hotovo. 4 x 60.000 a stačilo - říkám to hned a na rovinu, aby bylo jasno a pokud to v globálu udělají všichni, tak by to mělo stačit ne jednou, ale mnohokrát...... ale je doba dovolených, prázdnin a mnozí už dopředu říkají, že do toho nepůjdou.... inu, každého věc a svobodné rozhodnutí, u některých se tomu ani nedivím. Asi poprvé jsem si přestavěl jednu louku a šoupnul na ni chlívky, odchovny a rybníky... a že jich mám za tu dobu. ;)xD
    To aby si i moje krejcarové konto přišlo na své.
    Takže ať se daří a přeji pohodový den.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.