Letní rybářská bonanza (11.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak tato akce mi přijde hloupá a překombinovaná, myslím si, že bez nákupů košů je nesplnitelná, a opět je v tom nákup za reálné peníze, skoro to vypadá, že RT už neví, jak na nás vydělat peníze, kupuj, kupuj a kupuj, nekoupíš - nemáš, nesplníš, :cry::oops:
     
  2. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ale jo konečně pořádný blazinec nemám rád pořádek a tohle je něco pro mě už to mám rozepsaný tak hurá na lodku.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak z prvních beden mi vypadly 3 obyčejné návnady + ta jedna darovaná - no, nic o čem bych radostně psala domů, ale zábava je stejná s obyč jako s deluxe návnadou. Tak jsem to prubla, zdá se, že jsem ze cviku nevyšla, třikrát se podařil perfektní zásek. Ze všech třech pokusů vyšel ploskozubec.
    Opět myslím pozitivně, stačí už jen 1 a budu mít ploskozubčí lištu plnou a bude bednička s další návnadou. No a nevyšla mi na ten poslední pokus chobotnice? To se ví, že jo.:cry:
     
  4. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Mi nejvíc vadí,že si nemůžu udělat návnadu jakou chci,ale musím čekat na náhodně vypadnutou,takže spíš palíček dolů,jinak mě rybaření vždycky bavilo:sleepy::sleepy:
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    milý RT....z 5 beden základní návnady a i když se trefuji tam kam mám, jenom nejnižší ryby. Velice se krotím, abych sem nenapsal něco, za co bych si zasloužil BAN. .....BAN dávám tobě, RT. Vyloženě si to pohnojil.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    8 odehranych, 45 stribrnaku, takhle asi ne... samy prumerny ryby at jsem presnej co to da...
    tech 100 her fakt ani nahodou, kdyz nahodny je uplne vsechno...
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    odehrane 2 hry a dál??? je to nanic toto
     
  8. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    to je ale akce vůbec mě nebaví
     
  9. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Který kruh je potřeba pls trefit,na větší šanci získat cennější rybu?Už jsem to za ty 2roky zapoměla :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jesterka: ten šedý, ale moc tomu nevěř, náhoda je prevít, ryby skáčou jak chtějí,-).

    Já bych ty návnady raději mlel ve mlýně, takhle melu jen pusou a jsem na nule ,-).
     
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nějaký návnady lze získat z nového úkolu v Družstvu,jinak mě ty dvě akce moc neberou.Hledání věcí na čas nehrotím,co bude to bude,stejně získám jen 70b vždy.Možná si za pár let ty místnosti s věcma zapamatuju :D .Fotografickou paměť fakt nemám.Raději posílám expres,zatím se daří kupodivu :)
     
    Naposledy upraveno: 12/7/19
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    V nápovědě píšou toto. Když to vezmu kolem a okolo, tak vlastně ani nekecají :eek:xD
    zzz.png
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl bych být hodně moc sprostý!:p:p:p
    Milé RT,mince si mám jako vycucat s prstu?!?:eek:>:(
     
  14. likantrop1

    likantrop1 Zelenáč fóra

    ahoj
    rybaření byla jedna z akcí co mě hodně bavilo ale co jste s nim ted provedly tak to je .......
    bohužel poslední dobou jste podle mě takhle ....... více akcí.
    jestli to bude pokračovat dál tak zvažuji,že tuto hru přestanu hrát
     
  15. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    potrebuji na dovolenou tak tahaji prachy za me velke minus klikat muzes jak chces stejne to vypadne podle vetru :p
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Tak mince mi nepadly ani jednou.Na co tam ty nákupy vůbec jsou? Nějak jsem to nepochopila.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Môžem chytať všeliako ale iba tie najmenšie padajú.Včera s tej prvej darovanej som chytil mečiara a odvtedy samé šunty.Takto moji zlatí z RT cesta nevedie.Nebudem kupovať žiadne koše koľko urobím toľko bude:sleepy::sleepy:.
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tento způsob akce zdá se mi poněkud nešťastným o_O
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chápu, že ani skutečný rybář to nemá u vody lehké, čekání, ale tohle není zábava.
    Urval jsem jednu premium a z ní dva humry a zase čučím do neznáma ,-)))).
     
  20. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,jojo také chytám samé čudly,tato akce je tentokrát nějaká divná-.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.