Letní rybářská bonanza (11.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    To bude asi proto že dáváte na plochu toto:

    [​IMG]

    ...ale správně je toto:

    [​IMG] Rybí fontánka I.
     
  2. dencice

    dencice Stálice fóra

    Díky, to už je vyřešené a ty bedny, kde získám nástrahy??? To jsem nepobrala...hledám a čtu vše dokola,ale nějak to fakt nechápu
     
    Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. lumpík13

    lumpík13 Zelenáč fóra

    No hodně "blbé", že se dá kaliandra zasadit jen na farmě. Nevím, jak ostatní, ale celá Farmerama už není co dřív. Honem, honem pořád nějaké akce, hry... A zábava, odpočinek a radost z farmaření se pomalu vytrácí.
     
    hanynkach, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Ta rybí fontána je jen jedna? Dává bednu s nástrahou?Jestli dobře chápu?No nevím,krapet předimenzované,nějak nemám sílu číst návod,druhá věc je ho pochopit :D Pak zjistit jestli se zapojím :D Možná budu raději pěstovat do stodoly...
     
    hanynkach a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra


    dendice
    - KUK SEM

    [​IMG]
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dencice

    Buď koupit, dále jsou také v odměnách za určitý počet her, odměny z dalších akcí a také z té Rybí fontánky I.
    A v akčních koších jsou Bedny s nástrahami L


    bedny s návnadami.png
    nástrahy.png

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jesterka74

    001.png

    vstup do akce.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Skali, prosím, mám dotaz. Nečetla jsem a umístila rybí fontánku do parku , místo farma, Baha, nebe - jak je v popisu akce. Bude v tom nějaký problém ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Přirovnal bych tuto akci k jedné České pohádce, která na rozdíl od akce byla a je zábavná! "motanice"
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ptakoun - umístění farma, Bahamarama a nebe znamená, že si můžeš fontánku dát někde na farmu (takže i do parku), na Baha (včetně ostrova pokladů) a nebo do nebe (což raději až po akci) ;)
    Hlavně mrkni, jestli je to ta správná Rybí fontánka I :)
     
    hanynkach, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Skali, dííík
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Jonsdorf - A to bude trvať skoro 2 týždne!:p
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zeptám se úplně blbě: Rybí fontánka 1 není upgrade na Rybí fontánku, co mám v inventáři?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pechfoglovičko, myslím jen že dochází RT názvy, nic víc.
    Poznáš to i podle času zběru, u nové je asi sto let.
    Já bych to nazval "Vzduch! Nebo leknu!" nebo "rybí gimnastka" či "Sem se lekla až sem zkameněla"
     
    Naposledy upraveno: 11/7/19
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- ahoj, rybí fontánka I je základ a na ni se věší záclony. Mám tu připravený takový univerzální obrázek, tak kukni ;)

    rybí fontánka.png
     
    Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jedno písmenko a to "k" je navíc v nové dekoraci. A je to ošklivá ryba ,-)).
     
    Trepifajksl, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  16. robertbocek

    robertbocek Zelenáč fóra

    jo to je hruza ta akce...
     
  17. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem ulovila 3 mečouny a bedýnka za odměnu žádná.Jak je toto možné? Nebo jsem něco špatně pochopila?:sleepy:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    naruto2002 - ahoj, mě se to také povedlo na vedlejší farmě a dostala jsem odměnu za mečouny, co jsi myslela tím, že není bedýnka. Dostáváme odměny dle ulovených mořských tvorů - podívej se na první stránku této diskuse a rozklikni si odměny za ulovené mořské tvory a tam to uvidíš. V mém případě mě vypadly PL
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Na nástrahu zdarma jsem chytila mečouna a dostala tu bedýnku,která je napravo u každé ryby,tu jsem otevřela a byla tam ta nejlepší nástraha,na tu jsem chytila 3 mečouny,tak jsem myslela,že za to budou bedýnky a po otevření některá z odměn,které jsou napsány u každé ryby,takže jsem to špatně pochopila,díky za info;)
     
    hanynkach a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak mám chycených 5 chobotnic a mince žádná!Kde je chyba?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.