Letní rybářská bonanza (11.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pruska99

    pruska99 Pisálek fóra

    Tak nevím, jestli je toto ještě zábava.......
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce se pustím ,přestože je hodně překombinovaná,ale poslední dobou hraji stylem buď anebo koše ani chybějící padátka nekupuji co dám to dám ,hraji to jako oddychovku a ne honičku a mimo to mám dost jiné práce v reálu a ne sedět u farmy 24 hodin denně ,a taky to jde.Všem farmářům přeji mnoho úspěchu.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak nějak mám pocit, že je nás hodně co už farmu hrajeme protože je škoda po takové době přestat a už nás to tak nebere-není nadšení jako před 1,2,a více lety-. Jestli začnu akci nevím,protože příští týden nebudu mít moc času:p;)
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoj :) Do akce jdu jako vzdycky no uvidime kam dojdu,protoze tu budu 5dnu pres mobil.....

    PS: Vim ze to tu nepatri no nemuzu najit teple sluchadla a ani sekci kde jsem o tom cetla o(((((( poradi nekdo,DIKY
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - ahoj, zkus to TADY
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dekuji moc :)
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  7. burds

    burds Titán fóra

    Tak už na stará kolena neumím číst.No nic ještě že je tu spousta hodných lidí kteří mi řeknou co já slepejš přehlídla.Děkuji.
     
  8. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Cítím se jako Zpěvanka z nádherné pohádky Sůl nad Zlato...

    pomóóóóóóóóóóć, pomoc, pomoc....

    chceš-li pěknou vítanou letní akci pohnojiti stačí rybáře navnaditi
    zisku bedny nemalé nástrahou provrtané
    provázanou křížem krážem
    náhodou ba návnadou
    inu opravdu jen náhodou
    Ale pokud je vše o náhodě
    bude se nadávati valně...
    což naší milované farmě
    né "náhodou" je ke škodě..

    chápu RT že chce mít provázané akce, navnadit hráče,
    rádoby odlehčenou akcí
    ale v době dovolených vymyslet takovýhle paskvil bez možnosti ovlivnění výsledku
    už jen popis akce musel zabrat pomálu dva dny.
    No což obujme holínky doplňme data a urá vpřed našim zítřkům.....
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimave, dekorka mi ma dat nastrahy... sice se fontana v textu ukazuje 34*, ale ze by davala navnady, to nevidim...
    No mozna to tam je, ale jen precist vsechno co se tu za den ukaze je na par hodin, fakt je to nutny?
     
    olivka1180 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - určitě je to tam (min. 2x) :)

    001.png
    002.png
     
    Honzulka05 a anickamalirka tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    teda nevim, mam do akce "jit" nebo nemam do akce "jit" -.- provazane akce a prekombinovane, chjo. Navic patek a sobota se budeme vracet od slane vody...
    tot otazka
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No teda - jestli jsem to dobře pochopila, tak z rybí fontánky nám jednou téměř za dva dny vypadne 1 bedna s návnadami, to znamená cca 10 beden do konce akce? A v bedně může být 1 až max. 3 návnady? V dalších průběžných akcích jsou v odměnách další návnady, ale tak cca po jednom kuse? No tak jestli je to takhle, tak to se vůbec nemusím snažit a vyplácám jen to, co mi náhodou přistane na farmičce...jdu to číst ještě znovu, jestli se nepletu.
    Celkově hodně zmršená dříve fajn akce, ode mne palec dolů.
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak, my budeme v době této akce nevím kdy přesně u slané vody, kluk dostal befel nainstalovat cokoliv do mobilu, aby na to farma jela, zákaz využití dat - má 6 GB a projede je za týden! Maminka bude hrát farmu. Tak snad to dám nějak k mé spokojenosti... Měla bych tak stíhat sklízet dekorku i cosi k akcím, a jestli bude termín, tak jak chlap říkal, měla bych v klidu odehrát všechny návnady doma. Jen se modlit, abych stihla aspoň poslední den OaD...
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Akce s rybařením mě vždycky bavila - a nemyslím, že zrovna tohle by se mělo změnit - ale při mém štěstí typu "co si nevydřu, nemám" je otázka, jestli se dohrabu alespoň k větvičce č.1
    No nic, tak si budu prostě rybařit a přidělené odměny považovat za příjemný vedlejší bonus :)
     
    maribeja, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Co k tomu dodat?!? Totálně zmršená,kdysi opravdu velmi oblíbená akce!!:p:p
    Opět samá náhodnost.Někdo bude vysmátej jak lečo,druhej vzteky bezsebe!
    Tanec ve větru:11x nástraha,6xbedna s návnadami S
    Velká honička:15xbedna s návnadami S
    Do akce jdu,ale jen kvůli stonku na zkrácení dekorací.Bude se hodit na obrstromky a na dekorace navyšující počty z chlévů a výroben!
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ze ma davat vim, to je napsany nahore u navnad - proto jsem se ptal, akorat jsem se dival u dekorek na polozku Zisk, tam byvaji tyhle info... v tech mnoha popiskach mnoha akci najednou se to holt ztrati... no ale i tak, mizeny vynos pro zisk nahody co mi umozni ziskat upgrade, co zkrati cas pro ziskani nahody...
    Neni jednodussi udelat kolo stesti misto tech akci kde budou tyhle specialitky rovnou?
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj, přímo k těm upgradům to nepsali - asi proto, že návnady už z toho po akci padat nebudou, tak aby z toho pak někdo nebyl zmatený ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. hubabuba2005

    hubabuba2005 Zelenáč fóra

    Skali: Prosím pošli report, o patro výše že to totálně RT podělalo, z velmi povedené akce udělali nechutný guanový bobeko_O:oops::cry:
     
  19. dencice

    dencice Stálice fóra

    Jsem totál zmatená, nevím, vůbec nic, rybí fontána mi stoji na bahamě, ale žádnou návnadu nevidím, že by mi z ní měla padat, nevím, kde seženu další věci na rybyření, před tím to pro mě bylo srozumitelné, teď nevím vůbec, nějaká dobrá duše pomůže a vysvětlí, jak pro blbečka, jako pro mě,děkuji:eek::music:
     
    Honzulka05 a mirbel46 tohle ocenili.
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    tak to je akce na nic.
     
    Apachie1 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.