Letní kvíz s tombolou (16.7.-16.8.2019)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 16/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Děkuji za bonusový kód a také sousedce aničcemalírce za dárek. Soutěž byla prima, přinesla mi nejen zábavu, ale také doplnění znalostí do hry. Už se těším na další. Je fajn, že se tentokrát zapojilo hodně farmářů.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj všem,
    tak na mě se usmálo neuvěřitelné štěstí... Na JC se hrozně těším. :):inlove:
    Soutěž se mi moc líbila, jen na ní si udělat více času, měla bych bodů více. Něco bych určitě nevěděla, ani kde hledat...třeba pozadí, to mne tak trochu míjí.
    Mrzí mne jen to, že jsou hráči, kteří podvádějí.. snad jim to stálo za to, nemít možnost se zúčastnit dalších soutěží.
    A k soutěži - nejvíce mi vyhovují tipovačky a tento druh, co byl.... Děkuji dobenovi za pěknou soutěž a tu spoustu času, kterou tomu věnoval. :inlove:
     
    jindrasofr, doben a L.Lady tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji dobenovi za kvíz a za tu práci, kterou s tím měl a teď jsou ještě nespokojenci s výhrami. Přeji to moc všem, i těm, co vyhráli vícekrát, je to hra o štěstí a tak to má být. Těším se na další podobnou akci
    ;)
     
  4. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Strašně moc děkuji dobenovi za soutěž i za výhry, z bazénu pro mořského poníka mám obrovskou radost. I když akébii už mám, hodí se vždycky. I když soutěž byla trošku těžší, muselo se dost hledat, moc se těším na další.
    Díky!
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Petka03 děkuji,jsi moc hodná,za netopýří jeskyni IV. budu moc ráda. Pěknou hru všem
     
    Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  6. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Ahoj,
    až dnes jsem se dostala k tomu se podívat, jak to dopadlo o_O Díky za bonusový kód, ačkoli jsem měla skoro nejvyšší počet lístků, nevyhrála jsem nic :D . Takže díky Dobenovi, že ocenil alespoň moji snahu, hledání dalo docela zabrat. :p
    Jinak otázky, co měly jednoznačnou odpověď beru, ale nelíbila se mi 37 - kolik je potřeba JC - to jsem nedokázala spočítat, ač normálně jsem matematik docela dobrej :cry::cry:
    nebo 34 - nejvyšší hodnota dekorky při OaD - to mi přišlo jako hodně blbá otázka
    a 31 - co je potřeba k okamžitému dozráni s SH - myslela jsem, že je to chyták, protože ofi název "kaštanový řádek" neexistuje a zase se muselo počítat :cry::cry:

    Občas by nějaký zpestření mohlo bejt, tak zase něco vymysli ;)
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a doben tohle ocenili.
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Z časových důvodů jsem všechny odměny odeslal až dnes,
    ale již by měly být na vašich účtech.
    Na podzim mám zatím naplánovanou jednu větší soutěž,
    tak uvidíme, jestli se mi ji povede zrealizovat.
    Více informací se s předstihem dozvíte v mém deníku na fóru,
    takže jej určitě nezapomeňte sledovat.

    ;)

    [​IMG]
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    doben: JC dorazil, děkuji. :music:
     
    doben tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji, akvárium se po cestě nerozbilo :)
     
    Honzulka05, doben a MatysekKamilek tohle ocenili.