Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dnes zatím 30 KB
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj dnes 4x po 15 KB a 1x za 5 KB. ;)
     
    dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dnes autíčka za 2x15 KB :)
     
    dana9494, kometak96 a rolland64 tohle ocenili.
  4. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    Včera 4x15 autíčka dnes zatím nic no uvidíme večer :)
     
    dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: tak dnes opět zatím nic ...
     
    dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Dnes opět kino jede - 4x15 KB :)
     
    blondmary, dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes kino 65 Kb ;)
     
    blondmary, dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  8. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) promítač se vrátil z víkendových toulek a pustil mi 4x autíčka - 60 KB je doma ...
     
    dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  10. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    po sobotě a neděli neúspěchu je tu pondělí a 65KB doma
     
    dana9494 a kometak96 tohle ocenili.
  11. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    45 KB, ale už by mohli zmeniť film.:D
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím. Už druhý deň ani kuk. U mňa to funguje raz za 4 dni, asi to kino vie, že na dedine nie je tak veľa divákov a premieta sa raz za čas :D:eek::oops:
     
  13. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Prečo mi tam vyskočí nejaký PALLAS LUDENS ?
    Auta nejdu spustit.
     
  14. -frida1976-

    -frida1976- Pisálek fóra

    Tak včera 15KB a dnes zatím 30. Tak snad do večera ještě něco bude ;)


    Dalších 30KB doma, takže po dlouhé době zase spokojenost
     
    Naposledy upraveno: 3/8/16
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dnes po nějaké době zase 2x15 KB, prima :)
     
  16. zdenka.59

    zdenka.59 Rádoby autor

    ahoj mám problém s kinem,nevíte někdo jakým způsobem se potvrzuje tiskopis co je v kině ,nejde mi odeslat,ani potvrdit děkuji
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj zdenka.59,

    pokud hru spouštíš v prohlížeči Internet exporer, tak prosím pro potvrzení dotazníku použij jiný. Nejlépe Google Chrome nebo FireFox.
     
  18. lebowski78

    lebowski78 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    musím konstatovat,že ani na Googlu mi to nefunguje 8)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/8/16
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  20. zdenka.59

    zdenka.59 Rádoby autor

    děkuji moc pajda.361,kino mi už funguje a dokonce jsem si udělala 4x15 KB
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).