Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dnes 2x reklama na Overwatch za 18KB pokrok proti včerejšku včera 3x reklama Overwatch za 5KB
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Točí sa mi točí, vesmírne teleso kolo očí, ale iba raz za 15 kb . Asi už začali kino-prázdniny, tak vraj nemám vysedávať v kine ale šup do prírody.
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  3. VitekFrydek1970

    VitekFrydek1970 Pisálek fóra

    Promítači došla asi barva na nápis, že žádné video momentálně není, tak tam poze černý obdélníček.
     
  4. samec

    samec Magnát fóra

    Když se mi podařilo vyřešit běhací kolečko,tak je tam zas pro změnu,jak píše kolega VitekFrydek1970,pouze černý obdélníček--je třeba nahlásit chybu.........
     
    Janké861, KOLENO1970 a ldivacka tohle ocenili.
  5. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Mě to dělá to samý.
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  6. Jitule17101959

    Jitule17101959 Pisálek fóra

    Kolem deváté dopoledne jsem řešila 1x vesmírné objekty, od té doby pouze černý obdélníček ........
     
    Janké861 a KOLENO1970 tohle ocenili.
  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Měla jsem také malý černý obdélníček, ale stačilo aktualizovat stránku - F5 a kino se rozběhlo.
    Dnes objekty a 65 KB přilétlo ihned na moje konto.
     
    Janké861 a kometak96 tohle ocenili.
  8. samec

    samec Magnát fóra

    Koukám,že se nic nenahlásilo--asi je to tak správněxD;)-----kino se mi také rozběhlo2x,ale jak dopink je tam zas ten obdélníček!! To asi není v pořádku:p
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já také za celý den několika pokusů hlásím černý obdélníček a nepomáhá ani F5.
     
    ldivacka a Janké861 tohle ocenili.
  10. bill

    bill Pilný autor

    ahojte to je preto čierny obdlžnik lebo premietač šiel do zimnych krajin lebo mu tu je horuco su dovolenky nema komu premietat peknu hru prajem:p:p
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  11. erudy

    erudy Pisálek fóra

    Aha, tak tu je letne kino, no pokúšal som sa písať do sekcie ktorá bola už uzavretá beťari a dali ste už novu alééé nič sa nemení na fakte dnes letne kino dáva iba čierne vysvedčenie. Dúfam že od zajtra už pobeží
    Slunce ,seno a Farmerama

    Ďakujem týmto *JÁ*

    P.S. chyba neni v mojom prímači
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
    ldivacka tohle ocenil(a).
  12. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    žádný obdélníček jsem nezpozoroval, ale 45KB připsáno :D
    nevím čím to je? dalších 30KB :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
  13. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj lidičky, obdélníček už zmizel a 4x15 je připsáno :D
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já chci kino!
    No co co na Vary je ještě brzo... :D
    Takový pěkný auta tam ráno jezdila, a teď?
    Prázdná cesta i plátno.
    No i ta mladá maminky co nedá sušenku a představte si vlastnímu dítěti!
    Fuj to byla reklama, tedy kino!
    Tak půjdeme raději na 3D za pár stovek, no neber to?
    Čau všichni...
     
    Janké861 a kometak96 tohle ocenili.
  15. erudy

    erudy Pisálek fóra

    jj dneeeská osvieteny pán premietač prišiel, pustil film až 15KB a potom zopar krat ešte rozpačite rozsvietil vypol (možno aj sa ospravedlnil nepočul som) a už ho nebolo čo to tam máte za lampáreň ? Ja tiež chcem kino.
     
  16. vercik1987

    vercik1987 Zelenáč fóra

    samé "čekejte prosím" po pěti minutách této hlášky jsem to vzdala :wuerg: snad příště
     
    rolland64 tohle ocenil(a).
  17. alunk

    alunk Aktivní autor

    Po dlouhé době 15 kb a zase se promítač flinká a lenoší :( já se chci koukat na kino :( a lenošit :D
     
  18. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Do zimních krajín šel i v lon v létě.Ale z čeho mu budou počítat důchod,když se již nejméně dva roky flinká!!!!!Nechápu proč kino raději nezruší a neustále nás tím nasírají:cry::wuerg:;):D
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p mě kino teď docela funguje ... je ale třeba to zkoušet několikrát denně
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Medvánek ono asi funguje jako kino pro dospělé - z nedostatku jiné činnosti jsem chvilku pozorovala tu sovu na plátně a ona se chová jak exhibicionista v parku :D..... takže s nějakým programem počítám až po slunce západu xD
     
    lacrima, petaM2001 a krakoramaja tohle ocenili.