Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    Tak dnes dalších 65KB :inlove: Jen tak dál pane promítač:)

    no a další 3 bodíky jsou doma :p
     
    Naposledy upraveno: 5/9/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: dnes se mi kino snažilo 2x něco nabídnout, vždy to skončilo hláškou "oops, něco se nepovedlo" (v angličtině to bylo) ... pak 2x krvinky ... no, lepší jak drátem do oka xD
     
    petaM2001 a pajaable tohle ocenili.
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Já dnes nic - prý někdy příště , kino na mě hází "kaštany".
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes taky nic :(:(:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Taky jsem nedostala body - reklamy na Honor8.
    Třeba to dojde dodatečně, jak se stávalo
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. hasičanka

    hasičanka Zelenáč fóra

    Medvánek a karbar - není třeba čekat, stačí sjet obrazem videa dolů (po straně je klasická posunovací lišta) a dole vpravo je "pokračovat"
     
  7. zanetinka11

    zanetinka11 Zelenáč fóra

    Taky nedostávám body za Honor8
     
  8. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Mě Honor8 body dává. Možná malá rada. Po skončení videa počkejte chvilku až se nahoře objeví zelený rámeček a odklikněte -- continue --. Tím je video ukončeno.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Reklama na Honor8

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Imperátor fóra

    Ahoj, honor8 dává KB, klikni dvakrát, objeví se pokračuj, klikni a body jsou doma


    :p;)satelit mě předběhnul ale je to takxD
     
    šebejda a petaM2001 tohle ocenili.
  11. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    tak jezevec je v nedohlednu a promítač má na dveřích cedulku "šel jsem hledat jezevce" takže dneska "prd Konopníková"
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak včera 15 kb dneska 68 kb ale pomáhám promítači F5;)
     
  13. bill

    bill Pilný autor

    ahojte v kine beži Najit budovy satelitnich snimku a tam hlaška Ja jsem si nejste jisti :D:D:D:D peknu hru prajem
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Novinka v kině - asi ze které doby pochází dům na obrázku.

    [​IMG]
     
    Janina0971 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm dneska nepomáhá ani oblíbená F5:music:
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p dnes 60 KB ...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes 65 KB ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak honem do kina reklama na Huawei

    [​IMG] [​IMG]
     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a dnes opět 68 kb jezevec mi nešel ale kino dává slušněxDxDxDxD
     
    karbar a satelit tohle ocenili.
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    U mě už asi pátý den se střídá - krvinky, auta, satelitní snímky vždy asi 3-4x za sebou. :) Dnes reklama na Huawei.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).