Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    V kine tabuľka .....prosím čakaj.......a ja čakám a nič .Vraj momentálne pre mňa nič nemajú. Však ja sa uspokojím s hocijakým filmom, nemusí byť hneď OSKAROVÝ.:p
     
    dana9494, rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    V kině zase nic :(:(:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Ahojky,mám dnes kino,video k olympiádě :)
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jj také jsem ho zkoukl :inlove:
     
    dana9494 a rolland64 tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já taky, ale dělat ze sebe vola, kterej neví, že olympiáda skončila, za to mi ten jeden florouš nestojí.
     
    dana9494, petaM2001 a šebejda tohle ocenili.
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes v kině taky promítají ;)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Já dneska měla video s Krpálkem...v premiéře a dvou reprýzách :-D Ale proč ne
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD někdo se probudil - dnes 2x Krpálek a 1x "krvinky"
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    ať ze sebe dělá třeba VOLA, ale zlato má a to už mu nikdo nevezme tak jako KB mě za zhlédnutí!!
    Dnes zatím 4x15 KB a to je po pětidenní pauze v kině dostatečná útěcha
     
    dana9494, Tatsume a petaM2001 tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes v kině 4x15 + 1x5 KB ;)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Včera jednou Krpálek a jednou krvinky, 30 KB doma :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, taky Krpálek, ale body nedal nebo dělám něco špatně...

    Edit: od včera ani bodík. A to zkouknete video celé nebo je v tom nějaký jiný fígl?
     
    Naposledy upraveno: 27/8/16
    dana9494 tohle ocenil(a).
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) dnes opět Krpálek a krvinky - body připsány s mírným zpožděním
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dnes 1x krvinky, to je dobré - 4x by bylo lepší, ale "spokoj se s málem a budeš šťastný" ;)
    EdmontDantes: Já radši nic neriskuji, ale taky nemůžu říct, že bych to viděla celé - pustím video, nechám ho běžet a jdu na forum:D Pak se vrátím a vyzvednu bodíky.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, včera video s Krpálkem a 1x krvinky. Dnes zatím nic.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, díky za odpověď. Ať video zavřu dřív nebo nebo nechám běžet, žádný bod, to se mi ještě nestalo.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně to připisuje sice trochu se zpožděním, ale nakonec se body objeví vždycky.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    krvinky,auta + 3x F5-----objekty,krvinky a je z toho 60KB:p
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já nemám zase nic :(:(:(
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) dnes 2x satelity (je tu barák nebo tu není barák? xD), včera 2x je to stejné auto nebo to není stejné auto? ... jak jsem říkala, skončila akce za floreny, kino chvíli pojede