Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nyda

    nyda Rádoby autor

    Mi se po černém týdnu, dnes jednou objevila reklama na Warcraft, ale už je zas černo ani body se nepřipsaly.
     
  2. evca190

    evca190 Vážený autor

    Dnes kolem 7:30 se mi spustila v kině reklama na nějaký film... už nevím jak se jmenoval, Warcraft nebo tak něco.. trvalo to přes čtyři minuty a žádné kinobody se nepřipsaly :oops:
     
  3. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Evca190, mám stejný problém. :music: Od té doby zůstává obrazovka pouze černá a už ani nepíše, že nejsou reklamy.
     
  4. -Harlekýn-

    -Harlekýn- Zelenáč fóra

    Reklamy nejsou? Kdyby byla snaha a hlavně zájem, tak by byly i reklamy........
     
    alexandrakerulova00 a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Tak sa nám natíska otázka: Kde páni z NDR udelali chybu ? Vyzerá to ako reklama na film Čiernočierna tma ;)
     
  6. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Ahoj,zapomněli nám dát brýle na noční vidění.
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  7. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Je to černá díra v Galaxii...a signál odeslaný směr Galaxie a zpět Země, že jsme černou díru my pozemšťané zahlédli, trvá mnoho a mnoho světelných let, tak si na připsání bodů této exkluzivity budeme muset ještě hodně dlouho počkat. Takže trpělivost, prosím. Hlavně nepřestávejte hrát, protože až se body za toto budou připisovat, bude se jednat o historický okamžik.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  8. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    To ano, až přijde ten historický okamžik, tak určitě bude opět trvat pouhý okamžik a pak zase několik měsíců bude jen hláška, že nic není k dispozici.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak jsme si stěžovali,že kino nejede,tak se nám teď zatmívá před očima.Na mě to dělá dojem jako by kino bylo,rozeběhne se kolečko,ale pak jen černo.V jiném prohlížeči to samé.Asi to bude film pro dospělé,ale to já už jsem dávno;)
    Tak nevím,jestli to je opravdu film s nějakou chybou nebo si z nás dělají srandu.
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Asi už vím název toho filmu co běží (neběží)= černá obrazovka. Film se jmenuje Bylo nebylo, abraka dabra.

    Pěkné pokoukání a hezký podvečer.
    Madulka_cz
     
    Natka2256 tohle ocenil(a).
  11. krroir

    krroir Stálice fóra

  12. bibif

    bibif Rádoby autor

    A co když to není chyba? Třeba je to nový, přelomový film s názvem Pět černochů v tunelu, a když se na něj vydržíme koukat tak dlouho, až nás bude bolet za krkem, obdržíme jako odměnu od RT Katalpu XXL a Oranžového koně.
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nojo, my víme - ale než to začali inovovat, bylo ve 2.00 na co koukat. teď už neběží ani ten jeden spot.:cry:
     
  14. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak,že je hlášeno jsem si nevšimla.Omlouvám se.Trošku na tomhle fóru občas něco překouknu.
    Ovšem bojím se,že to nebude nic platné.Ani 15ti min.pokus body nepřičte.Jsem si myslela,že se třeba rozbila čočka v kameře.:p
    Ale teď vážně.Není to tak dlouho co tahle černotina byla na denním programu a výsledek byl,že vlastně nebyl.Radši se utlo a hotovo.Takže jsem trošku skeptická,ale třeba budu příjemně překvapená.o_O
     
  15. krroir

    krroir Stálice fóra

    bibif, je to chyba a jestli budete pokračovat, přistoupím k trestů, když budete spamovat.
    Monča***, vím, že se to opakuje. Taky doufám, že budu příjemně překvapen. Bohužel nám nezbývá nic jiného než čekat a pokud tady budou hráči spamovat, tak tu opravu určitě nezrychlí.
    Osobně se raději dívám do nicoty než na nápis, alespoň nějaká změna.
     
  16. tosenevidi

    tosenevidi Zelenáč fóra

    Jaké spamování?? Každý přeci chápe, že hráči pojali jako odlehčení to, co má dávno fungovat. Proto to veškeré špičkování a né spamování............................................
     
  17. krroir

    krroir Stálice fóra

    tosenevidi, chyba je hlášená od včera a vy tady stále brbláte především o černé obrazovce.
    Je naprosto bezpředmětné o tom psát, když je to hlášené. Tudíž to není špičkování, ale spam.

    btw. Proč nepíšeš ze svého hlavního účtu?
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Hlásím,že místo kina se mi objevila anketa na Farmeramu.Poctivě jsem vyplnila,někde jsem velmi váhala a odměna byla 30bodů.Takže zkoušejte,alespoň něco se dá ulovit.
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Heleďte,ať buď přestanou vysílat filmy pro dospělé,nebo začnou kontrolovat občanky.
    Jakmile kliknu na ikonu "spusť film" vyrazí mě z kina ! :mad: A to opakovaně.
     
  20. kva-kvak

    kva-kvak Pisálek fóra

    Tak jsem dneska šel do kina a když jsem se usadil do křesla, dal si pop-corn a coca-colu a odkliknul tlačítko spustit film, tak mi to z kina vyrazilo. Ani tu černou díru jsem neviděl. .....že bych nezaplatil ?:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.