Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. form22

    form22 Rádoby autor

    Ještě jedna technická otázka.
    Myslela jsem,že všechny nové příspěvky se objevují na hlavní straně fóra(nové příspěvky).Po mé druhé reakci tomu však není.Teď už je nějaká změna?Nebo problémy ve hře?
    Hezký den
     
  2. Otami59

    Otami59 Pisálek fóra

    Ahoj. Tak mi to nějak hlava nebere. Takže reklamní prostor, který se denně nabízí tomu, kdo neinvestuje jiné finance do hry, tak je vlastně za trest. A když to nabízí provozovatel hry, což podle mě je RT, tak proč naříká, že nemá české reklamy? Vždyť tady jich pouští spousty. Tak to, že v ČR nejde pořádně kino, tak je pouze ve zvůli RT, že reklamy nechce pouštět a né, že jich je nedostatek.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Otami59 a ty znáš podmínky za kterých jsou oba reklamní prostory nabízeny?
     
  4. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit
    Pajda 361 Určitě není reklamní prostor na farmách, kde hráč nic nenakupuje nabízen RT zdarma. Tudíž, když hráč nenakupuje, alespoň pro RT získává prostředky reklamou. Místo aby tyto reklamy zpřístupnil kupujícím hráčům, raději je zveřejňuje jinde. Kvůli tomu jsem přestala na druhou svou farmu úplně chodit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/14
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Gazela52: nevkládej mi do klávesnice něco co jsem nenapsal. Nikde jsem netvrdil, že je tento prostor nabízen zdarma. Podmínky za jakých je ten či onen prostor nabízen neznám. Ale určitě si dokážu domyslet, že když uzavřu z někým smlouvu, že reklama bude spuštěná při startu hry, tak že ji nemůžu umístit do kina a naopak.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  6. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Tak v tuto chvíli se mi spustil v kině dotazník a hned poté reklama.
     
  7. silviec

    silviec Mistr fóra

    no dnes mi vyjimecne kino zacalo nabihat, pak jen jiz cerna obrazovka, rikam si asi davaji Temno, ale jen se mi promotalo spusteni a nic ani body
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak jsem se těšil a zase nic:(:(:(
     
  9. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    Tak nic nového. Již řadu měsíců, video není k dispizici a dnes tedy změna. Černá černota.
    Žádné video, žádný dotazník.......
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu zmateni co je reklama a k cemu... ta reklama pro ty co nic nezaplatili je jako kdyz mam program, co bud zaplatim, nebo se mi zobrazuje reklama - to je ta co se ukazuje tem co nikdy nezaplatili a te je pochopitelne "neomezene", protoze hrac za ni nic nedostane... ta reklama co byla v CfA nebo ted v kine je jina, za tu RT "zaplati" hracum bodama, takze s tou setri, protoze to znamena z jeji strany ztratu nakupovani florenu (na co asi ty body chceme?)... ale rano dotaznik dobry, ted jen cerny obdelnik a nic v nem (cistit nema smysl, chrome ma aktualni FP)...
     
  11. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    Predpokladam, ze realizacni tym pochazi z Nemecka, nebo se pletu? Tam maji stejne casove pasmo jako u nas a neverim tomu, ze by sehnani sponzori reklam souhlasili s tim ze pro jejich nemecky region se bude jejich reklama v kine vysilat ve 2 am. ;)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mimochodem, černý obdélník, který naběhne místo reklamy je mi stejně na nic jako ta jejich populární hláška. No těch patnáct kinobodů, za které občas získám jeden floren, mě taky nespasí, stejně, když potřebuju, musím kupovat, ale je to takové vstřícné gesto - a i to si mistři RT odpouštějí.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  13. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    No já taky nemám na co koukat.;)
     
    jaris5121972, pinkieta a *-farma*- tohle ocenili.
  14. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Díly Aloise Jiráska volám : U nás...Temno

    Ale abych nebyla nespravedlivá-- asi po 5 černých obrazovkách naskočila anketa spokojenosti s Farmeramou - to jsem si pošmákla..
    Proti všem

    Mějte se :D
     
    Laca-25 a evca190 tohle ocenili.
  15. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Zatím vše ( a bylo toho docela málo) co jsem viděla bylo v jiném jazyce než v češtině, většinou v němčině.
     
  16. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tak jsem vyplnila v kině dotazník a od té chvíle mám pouze černou obrazovku :(
     
  17. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    No tak já černou obrazovku i bez vyplnění dotazníku, nebo nějaké reklamy před tím. Prostě buď že není k dispozici - a nebo když se člověk těší, že se objeví nadějný větší obdélník, tak je z toho zase jen zklamání. Od posledního tvoření výřezů z obrázku NIC:eek:
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Obrazovka stáe černá, přes nahlášený problém. Zajímalo by mě, jestli po 2.00 naskočí ten spot Awakeners. No a že se vysílá v takovou hodinu? Napadlo mě možné vysvětlení - platí to EU, která před koncem roku potřebuje utratit fondy... Jestli to má dopad nebo ne, to už je jedno. Jako za dávných dob, kdy podnikoví šoféři koncem roku museli projezdit benzín, papaláše po nákupech vozit nesměli, tak kroužili s prázdnými auty kolem podniku, aby jim nekrátili spotřebu na příští rok.
     
  19. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Stále mám pouze černou obrazovku :(
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, hezká černá obrazovka v kině, trochu pokrok proti včerejšku ale jenom maličko.:(>:(:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.