Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Manulka

    Manulka Zelenáč fóra

    dnes opět v tuto nekřestanskou hodinu 5:34 jsem chytla video.
    :sleepy::)
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Potvrzuji, kino běží mezi půlnocí a šestou, reklama se dá chytit jen jednou. A že běží jinak na každém serveru? Když už jsem u toho, sbrám body pro celou rodinu, každý jsme jinde, ale reklama všude. P.S. Vstávám kvůli něčemu úplně jinému, ale při té příležitosti....
     
  3. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Ahoj,já jsem dnes taky měla v 4.30 hod jedno kino.
     
  4. jezevec111111

    jezevec111111 Zelenáč fóra

    9
    samozřejmě že jde o body, věřím že 90% hráčů včetně mě neřeší co je v reklamě, ale do kina chodí pro body:)
     
  5. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Já se jenom pořád divím - i tady se divím, a dost často, že dejme tomu v cizině běží v kině kampaň na nový výrobek nebo dejme tomu film, který je ve stejnou dobu uváděn na trh i u nás - reklamní spot k tomuto tématu se u sousedů vysílá, u nás ne. To si výrobci myslí, že si to stejně koupíme reklama nereklama, kdežto těm "vyspělejším" je třeba se více podbízet? Nebo je někdo jen pohodlný a nemá na plat pracovníka, který by prezentaci zajišťoval i pro naši lokaci?
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Kašpárku,

    myslím, že nikdo z nás nevidí do čísel, které jsou proto zda vést nebo nevést reklamní kampaň právě v této hře rozhodující.
     
  7. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    Ja uz jsem dlouhou dobu na chytani videa pro floreny zanevrel, evidentne nam tu nic neni dano jen tak zadarmo, ze? ;)
     
    Paraziti29 tohle ocenil(a).
  8. Paraziti29

    Paraziti29 Zelenáč fóra

    Kino už jsem nechytla asi 3 měsíce, celkem mě to už i štve
     
  9. -Harlekýn-

    -Harlekýn- Zelenáč fóra

    Také mě docela vadí, že nemáme stejné možnosti, jako jiné národy, kde se Farmerama hraje.
    I když vím, že chleba levnější nebude, pokud dostaneme připsané nějaké body z kina, ale není to férové, aby hráči z Česka platili jako jinde a neměli žádnou výhodu. I když by zase někdo mohl namítat, že nic platit nemusíme, takže je to začarovaný kruh. Pokud bude RT hráče v Česku přehlížet, tak máme smůlu.
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tento problém se netýká pouze české a slovenské komunity, jsou bohužel i další herní lokace, která videa nemají a nejhůř je na tom Řecko a Bulharsko, které nemají téměř vůbec nic a navíc byly tyto lokace úplně poslední, kde se kino spouštělo.
    Navíc, kdyby videa opravdu byly, tak by je v ostatních BP hrách české a slovenské lokace měly, stejně jako my jsou tam tom i rising cities apod.

    Doufejme, že se podaří realizačnímu teamu hry spustit další projekty pro kino, za které bude možné získat kinobody. Projekty jsou určeny pro všechny lokace a každá má limit, že může být shlédnuto pouze jednou, takže by se postupně mělo dostat na všechny.
    danda
     
  11. -Harlekýn-

    -Harlekýn- Zelenáč fóra

    Díky za odpověď, takže můžeme jen doufat........
     
  12. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Tak třeba poslední dny kino běželo ve velmi časných raních hodinách - šlo o upoutávku na třídění odpadu a vůbec ekologické myšlení členů EU. Docela zajímavou formou (kreslený minipříběh), české titulky. S adresou, kde se dozvědět víc. Asi jsem jedním z mála, který si všiml a šel se podívat dál. Co udělá sponzor, když zjistí, jak minimální je odezva respondentů? Příště se na nás vykašle - a to především proto, že spot běžel v nevhodnou dobu.
     
  13. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    No, jasně. Je 6.45 a už nemáme nárok. To snad znamená, abychom si převrátili spaní, jak kojenci? Pokud jsem sůvila kolem 5h, tak vždy jedna upoutávka byla? O co RT jde???
     
  14. kocur9966

    kocur9966 Pisálek fóra

    dobré ráno, pustite si kino, u mňa teraz premieta
     
  15. tosenevidi

    tosenevidi Zelenáč fóra

    Ani ťuk.........
     
  16. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Zdravím všechny farmáře. Letos jsem byla na dovolené v Dánsku, kde reklama běžela úplně normálně. Je mi srdečně jedno v jakém jazyce ji uvidím. Já reklamy z celého srdce nenávidím, takže pokud ji nerozumím, tím líp. Tady jde o princip. Pokud je zavedeno do hry kino, tak by mělo fungovat a neberu takové výmluvy, že jsou země kde jsou na tom hůř než my. To sice hezké, ale vůbec mě to nezajímá. Tím nás dost krmili a krmí v televizi a novinách.
     
  17. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Ztotožňuji se s Coolischec. Když je zavedená nějaká hra, tak má vše fungovat pro všechny stejně a né, aby byl někdo
    zvýhodňován, podle toho, jak se to RT zlíbí. Pokud nemají v každé zemi do kina reklamu v její řeči, ať pouští cokoliv jiného. Třeba to, co neustále naskakuje, když se přihlásím do farmy. To je v češtině......
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj,

    a nemyslíte, že to kde bude reklama pouštěná není záležitost poskytovatele reklamního prostoru, ale záležitost objednavatele, tedy toho co tu srandu platí.
     
  19. majojo

    majojo Rádoby autor

    Nebo zavést pár úředních řečí, jako v OSN neo EU: anglicky, německy, rusky, španělsky. A už to sázím, už to promítám.... Kdo nerozumí, má smůlu.

    pajda361: Nebo by měl poskytovatel prostoru upozornit zadavatele na netušené rozšíření možností působení reklamy i na oblasti, kde zatím mediálně dávají lišky dobrou noc.
     
  20. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Ahoj všem. Neustále se tady dočítám, že pro naší zemi, nejsou reklamy v češtině. Nevím přesně, kdy bylo k nám kino ve městě umístěno, ale domnívám se, že to možná bude něco kolem 1r. Co RT dělá, že za tu dobu, neudělali nic, aby reklamy byly. Jen se neustále vymýšlí různé změny ve hře, které nejsou nutné a to, co by hráči pomohlo, stojí na mrtvém bodě. To snad musí mít RT zájem, aby reklamy někde sehnali. Jak je to v jiné zemi, kde kino běží bez problémů?? To si snad sami hráči hází udičky a shání výrobce reklam?? Pochybuji o tom. Je to pouze a jenom, v kompetenci RT !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.