Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    tahnudopekel, švestinka, díky za vysvětlení, o.k., já to beru, že je to variabilní, ale každopádně je to zajímavé, že někomu jde spustit zřejmě totožný typ úkolu (např. orientace) víckrát za sebou a jinému třeba vůbec, já jsem třeba žádné důchodce, nebo kočárky (taky tu někdo před pár dny zmínil) vůbec neviděla :). Tak už o něco lépe chápu, o čem se tu píše (že to některým skutečně jde nasbírat ve videích těsně po sobě) a budu doufat, že se to někdy poštěstí i nám ostatním. :D
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  2. lukysek888

    lukysek888 Zelenáč fóra

    Mě bohužel kino nejde vůbec, vždycky tam naskočí na zlomek vteřiny nějaký obrázek a hned zmizí. Pak se tam objeví nějaké kolečko, které se vůbec nehýbe. Je to asi bloklý. Nebo něco nemám nainstalovanýho na počítači. Nevím. V oboru výpočetní technika nejsem zrovna silnej v kramflecích. Neuměl by mě někdo poradit co s tím. Dříve mě kino šlo, ale ted´ už asi 3 měsíce nic.
     
  3. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Mne nejen ze nejde kino, uz je to temer setrvaly stave, ale blbne cela farma. Ted jsem dodaval do druzstva, kliknu na -, sviti 44 kusu guana, dam potvrdit, prodleva a ejhle aktivovalo mi to kombajn, ktery jsem fakt nechtel, potvrzoval jsem preci o -1ks. Kur vajicko snesl a pod prupovidky co jsem tu pronesl si fakt spravci farmy za ramecek nedaji....krucinal. Prepinani ploch jde jak kdyz nejde apod...s kombajnem to bude super, zvlast kdyz jsem nahazel vsude vyrobny....fakt diky! Takze do druzstva radsi vubec nedodavat a na farmu taky nechodit nez si to opravi...
     
  4. kaculatko1989

    kaculatko1989 Pisálek fóra

    letní kino asi bude až bude léto
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  6. PeS

    PeS Pisálek fóra

    • Používání vulgarit, urážek, dehonestace, napadení. Pajda361
    nezmarka.cz: ....ano tuto odpoved jsem cekal....zajimave, ze totalni cisteni cele historie prohlizece apod vyzaduje pouze tato hra, nikdy nechcete priznat, ze programatori jsou prasata...jako resit sekani na 8gb ram a 4 jadru, kde jede spousta ostatnich veci bez problemu a vetsinou i tahle hra jede ok...;-/
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    PeS:
    tady je diskuze k letnímu kinu, máš-li technické, nebo jiné problémy s hrou, obrať se prosím do příslušných vláken.
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Označena orientace [​IMG] za 45 KB a teď by mohli pro změnu dát [​IMG]
     
  9. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Také orientace někdy i 3x za den
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  10. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    U mne právě frčí orientace, už mám 4x15 KB :D
     
    -Kuteno-, evainfo a lacrima tohle ocenili.
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) jen aby nám to vydrželo, téměř každý den se můžu 3-4x pocvičit v orientaci ...
     
    kometak96, charlie.b46 a -Kuteno- tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nevím, jestli to vydrží, ale ráda bych, aby to konečně začalo!
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    K tomuhle přání se připojuji - v poslední době ať přijdu kdykoliv, nepromítá se o_O Procvičovala bych se klidně i v satelitech, kdyby byly.
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já nemám pořád nic :(
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm už dlho nic8)
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) zajímavá změna - upoutávka asi na novou hru Overwatch, 4x15 a 1x5 kinobodíků je doma ...
     
    skalara.v, kiki2305 a kometak96 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, taky jsem ji párkrát viděla a zisk mám stejný. Snad se promítač vrátil z dovči a chíli se tu zdrží :D
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, utíkejte všichni do kina, promítá se cosi-nevím co to je- ale stačí zatrhnout cokoliv a body to dáváxD
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Mně se už ttaky daří tam promítače občas přistihnout. :D
    Dokonce se mi asi 3x podařilo pustit kino opakovaně a bodíky přibyly, paráda. Ale tedy zatím jsem pouze orientovala, až dnes 2x reklama na Overwatch. Se tomu promítači nedivím, že si pořád odskakuje, ona to musí být parádní nuda, pořád tam mít nějaký dezorientovaný postavy. ;)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Šup do kina rozhodnout jestli je to kulatý nebo rozvětvený objekt ;)

    [​IMG]
     
    skalara.v, kometak96 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.