Letní kalendář (1.7. - 31.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak na kalendář se těším ;). Každý dárek, ať je jakýkoliv, vždy potěší :)
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Kdo by rád nedostával dárky jen tak ?????
    Krásné léto plné sluníčka a pěkných chvil všem hráčům a dík realizačnímu týmu. Užijte si léto s námi.;););)
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    A zas tu máme dárečky,
    vybereme je všecky.
    Ale hlavně každý den,
    nezapomeň otevřít jen jeden!!!!!!
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Dárečky :inlove: Už se těším :)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dárky já ráda :)
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) i ty drobné dárečky jsou hezké a myslím si, že nezapomínám. Ale nedávno jsem zjistila, že sama v neděli zapomínám posílat dárky a to vždy s myšlenkou, že jsem je poslala :p No buď je to německý kolega, nebo jenom farmářský defekt,
    který se dá opravit xD rozhodně se omlouvám všem skvělým sousedům ... polepším se ;)


     
  8. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Júú, paráda!, celý měsíc (tak, podle FARMERAMY tady vidíme, jak ten ten čas rychle ubíhá, nedávno byly Vánoce a už tu máme letní kalendář), moc děkuji za každý dárek a všem farmářům, moderátorům i realizačnímu týmu přeji krásné léto.
     
  9. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Moc děkuji za dárečky,jen nesmím zapomenout to odkliknout,děkuji všem kdo nám to připravil hezké prázdniny ,at všem sluňíčko svítí děkuji :):):)
     
  10. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove: Na ceny se těším. Jen doufám, že žádnou nevynechám ať mě to nestojí žádný floren. Musím si nastavit zvoneček-připomínáček :)
     
  11. kocieva

    kocieva Expert fóra

    hnojivo, vykřičník v tabulce po přihlášení do hry, to jistí, to je stejné jako u denního dárku.
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Vše bylo napsáno a já se připojuji k díkům.
     
  13. maminka1976

    maminka1976 Pisálek fóra

  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zase jiná grafika, líbí se mi moc.
     
  15. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Každý dáreček potěší. :) Nakonec si to i zasloužíme,no ne?;) Díky za ně!
    Všem přeji příjemné a super léto!!! :):cry:
     
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    2.7. 15x Zuzino ultrahnojivo
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Ahoj, taky mám ráda dárky, ale budu týden pryč bez možností připojení k farmě a tak se ptám jak dlouho po určeném dni je možné vyzvednout ? S florenama jsem smířená, ale zajímá mě, že až se vrátím a 15.7. připojím tak jestli vyzvednu dárky od 9.7. počínaje? jestli není zpožděné vyzvednutí nějak časově omezeno? Díky

    EDIT Dob Díky
     
    Naposledy upraveno: 2/7/24 v(e) 9:39 AM
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 za floreny můžeš vyzvednout veškeré dárky z předchozích dní po celou dobu trvání akce. ;)
     
    zejdy66, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    3.7. BZ/TBZ bonus +200% na 48hod
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    4.7. ... a dnes tu máme připravené penízky do Rama obchodu : 5x Farmářská mince