Letní hry I - III (30.6.2023 - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se skřípěním zubů..........
    [​IMG] 8)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak Vy uz finisujete a ja este len rozpestovavam bez vianocky a nevinnosti :mad::cry: som to ja ale sikovnica sikovna xDxDxD
    Takze sa asi posuniem dalej az rano a to som si vytocila 100% :(
     
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    zapomněla jsem na akci... a nemám padátka... tak dopěstuju potřebné, a pak holt budu točit něco dlouhodobějšího
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak druhá víkendovka splněna ;):).
    Pěknou neděli všem :)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Chybí 50 letáků tak snad do rána vypadnou ....
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už je hotovo. Lablab zajistil chybějící letáky a tak už se celá farma vrátila do běžného režimu
    Přeji všem krásný letní podvečer.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky chybí letáky, uvidím ráno. Držte mi palce.:p;)
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Taky jsem ztroskotala na pajdátkách, ale za 3 hod sklízím Saguaro tak snad to dopajdá :) at se vám daří :)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  10. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Už jsem ani nedoufala , že to dám , ale podařilo se !:D
     
  11. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Tak tentokrát sa aj mne podarilo dokončiť, tiki maska pomohla- ešte raz chcem poďakovať všetkým, ktorí mi ju poslali, Ďakujem:)
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak už minule jsem nedodělala poslední ukol,dneska asi jen polovinu zvládnu,měla jsem návštěvu dceru s vnukem,takže ted v 15 hodin jsem sklidila lablab ale jasně chybí celkem 220 padátek takže se nechytám a ještě 1950 ks akční
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    a je to tu zase... vypadávátka... na dokončení celé části II mi chybí ještě 75 ks. Mám tam pokrácený Čajot... ale nevím, nevím. Moc mu šancí nedávám. Ani Zázvor se před chvílí moc "nepochlapil" -.-
    Děj se vůle RT
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Druhé kolo letních her je úspěšně dokončeno. Dnes dopoledne dopěstován poslední zbytek akčního kvítí. To mi chybělo cca 100 padátek. Dala jsem pokrácený čajot. Teď mi dozrál - vypadlo 113 kousků. Tak už jen nezapomenout na poslední část. Nemám ráda tyhle víkendovky...
     
  15. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím Všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Za dvě hodiny je konec druhé části a já mám sotva polovinu padátek. Jsem zklamán:mad:. Asi to dělá to letní počasí: málo deště = málo padátek :oops:.
     
  16. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Teraz som ukončil s malou rezervou, cez deň som pestoval akčnú, na noc lablab. Ostali mi 2 akčné a 3 padátka.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jsem na Plantáži dnes ráno (že jsem si nevzpomněla dřív?) upíchla své 3 muzikanty JC z jedné britské kapely... a Čajot se pochlapil. I tady krátce děkuju svým dárcům vypadávátek :inlove: Letní hry II považuji tímto za uzavřené :music:
     
  18. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Taky se mi podařilo pochytat pomocí lablabu zbytek letáků, měla jsem fakt obavu, že to nezvládnu. Ale, nakonec se to podařilo a zbylo mi ještě neuvěřitelných 94 kousků. :)
     
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také mám tentokrát hotovo, tak uvidíme poslední úkoly, jak se mi to povede načasovat.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som mala hotovo uz vcera a bosorka to dala LTT, no musela som jej trosku pomoct,este ze ma dost SH :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.