Letní hry I - III (30.6.2023 - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ani to nebolelo, ale sem je problém se dostat :p
    [​IMG]
    A ještě jsem to vložila do špatného vlákna a nejde to smazat :DxD

    ***přesunuto do správného. Skali ;)

    Moc děkuji Skali :D
     
    Naposledy upraveno: 2/7/23
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Kupodivu mi padátka napadaly a s vodřenejma ušima jsem akci dokončila.
     
  3. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    No zmeny v dekorkách nepotešili, ale aj tak akciu robím. Aj bedne s bonusmi sú pre mňa zaujímavé. I.časť hotová.
     
  4. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Tak jsem si nějak neuvědomil, že to končí ve 22 hod. Mám na poli lablab a dozraje asi 40 min. po konci. A víc už to zkrátit nemůžu.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak nic. Poslední úkol jsem nesplnila -.-
    Chybělo mi na těch 5 Plavek vypadávátka - Šnorchly.
    Holt jsme se v průběhu akce přemísťovali na dovolenou...
    Dívala jsem, že tam je odměnou dekorace. Tak budu mít zase šedivý řádek :sleepy:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem první část ukončila s odřenýma ušmami xD
    Matematika pro základní školu mi pořád nejde, na splnění diamantu v prvním úkolu mi pochybělo čtyřicet kytek. Neva, tam nebylo nic, co bych musela obrečet :)
     
    Naposledy upraveno: 2/7/23
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - ahoj, do řádku přijdou libovolné dekorace, tak že jsi o nic nepřišla ;)
     
  8. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Tak 21:45 som mala posledný zber na padátka a stále bolo málo, chýbalo mi na 3 plavky....preto ma napadlo či by bolo možné zaradiť tiki masku k nejakým odmenám v akciách, nemám sa k nej ako dostať a v tejto víkendovej akcii by pomohla dosť.

    edit: Ďakujem krásne všetkým farmárom, ktorí mi poslali podpultový tovar :inlove:;)
    Skali dobré duše sa našli skôr, ako som stihla napísať:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 3/7/23
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Richards76, -Jara05- a kamienka tohle ocenili.
  10. Plea

    Plea Pilný autor

    Tato akce byla bez tuny superhnojiva či spousty citrónů takřka nesplnitelná... Pokud by zůstaly původní síly dekorací, tak by bylo opodstatněné, ale takto..

    Mně ani nevadí zpožďování akcí, na to se dá vcelku zvyknout, ale vyloženě mě vytáčí, že se pak hodí bonusový kód s omezenou platností na 3 dny.. Když už to má být jako omluva, tak dejte hráčům aspoň delší časový úsek to využít, ne každý čte hned vše na fóru jak divý..

    Samozřejmě chápu, že aby byla hra z dlouhodobého hlediska udržitelná, tak musí být rentabilní pro jeho tvůrce a celý tým..
    Ale když už se zpětně hasí nějaký požár, tak by bylo fajn to zmírnit lehce a ne změnit hezkou odměnu na odměnu k ničemu. S takovou akorát odradíte hráče a ti se Vám na nějaký bonusový kód stejně vykašlou.

    Ještě pár takových "neférových" úprav a možná se konečně na farmu vykašlu a začnu dělat se svým volným časem něco smysluplnějšího xD

    Y_n_O: Většinu akcí dávám s naprostým přehledem v časovém předstihu.. Tady bylo potřeba těch padátek zbytečně moc, ale mám citróny, takže jsem to stihla.. Na přítelově farmě se protočilo přes 400 ks superhnojiva a nestihlo se to, moc to nepadalo a akční přitom bylo dosti. Záleží i na lvl., přípravě atd. atd.

    Pokud se snižovaly síly odměn, tak se měly upravit i i počty dodávaných věcí.

    Za mne je toto neférové.. Ale už jsem se vyjádřila výše.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/23
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já jsem poslední ukol nestihla chybělo mi 5x plavky padátka někaj nepadala ale myslím že se nic nestalo že to půjde dál i bez ukončeného ukolu

    kamienka--já bych ti poslala ale to jde asi jen když jsme přátelé nebo?mám 2500 ks tiki masky na skladě
     
    bačkora85, kamienka a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - ahoj, stačí si přidat dotyčnou osobu do přátel (ve městě na poště napsat zprávu, poté ji označit třeba v odchozí zprávě a přidat do přátel). Dělám to také tak ;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plea, Citrony nemám, 3x168 SH na urychlený čajot nepovažuju za tuny. Pak ještě dvakrát pokrácený lablab, bez SH. Zbytek pajdátek napadal z akčního plevele. A nebyla jsem u kompu furt, v sobotu jsem měla dvanáctku bez přístupu, akční jsem zasela na pohopole, v neděli jsem se dostala na farmu také po práci až odpoledne, znovu pohopole. Čtyřicet SH a vrtulek pokaždé vydalo za ztracené sklizně. Ještě mi 72 padátek zbylo.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/23
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    Asi se ptám blbě, a omlouvám se, ale opravdu Letní hry II a III začínají v sobotu a ne v pátek jako Letní hry I?

    Edit: Dob děkuji, ptám se kvůli přípravě
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evinana opravdu začínají až v sobotu.
     
  16. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, kto robí akciu, zasejte na plantáž dlhodobky na zajtra :)
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak na toto som zabudla no nastastie som zasadila dlhodobku do vecera tak zacnem az niekedy vecer ked sa vratime a vnucata budu v posteli xD
     
  18. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    sovicka64 Taky jsem zapomněla ;)
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký dník na bahamce :) pomerančové kytky už napěstované a jen se čeká asi na 300 letáků, nasazeno saguaro a zítra by to mělo dopadat :p




     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také mám napěstováno,jen klasicky na Baha chybí padátka.250:(Snad to do zítra napadá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.