Letní hry I - III (30.6.2023 - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo, právě jsem se koukl a zjistil, že už máme další dva kódy jako omluvu. Asi tu akci odpískám, neb vydolovat z plantáže pomalu 600 padadel... U mne asi SCI_FI. Já totiž rád spím a noční bdění u kotlů už přenechávám těm mladším - však jsem si to tam také odmakal
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt trapný!:p
    Ubohá akce,ještě ubožejší odměny! Tahle úprava vyjít včera,tak polovina hráčů odpadne!:p
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jako obvykle...padátka prd.
    Napěstováno mám,ale kupovat nic nebudu.
     
    Naposledy upraveno: 30/6/23
    findy22, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  4. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Tak jsem něco rozpěstoval,ale díky změně odměn akci končím.Naštěstí to příšlo teď a né až ke konci akce.Doufám,že to nebude častěji.
     
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    Díky za úpravu a posílám akci k čertu.Rozpěstováno mám škoda SH. Stejně tyhle akce nesnáším,nebudu půlku prázdnin skoro všechny víkendy trávit u Farmy a ještě za takové ubohé odměny. Kolo je taky zazděné tou novou trapárnou,vířivky a ty jejich kondominia jsou naprosto k ničemu klidně si je nechte. Všechny jsou v liště.Bylo by na čase aby to z kola konečně vypadlo.
    Skvělá akce na začátek prázdnin. :p
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě se líbí řádek tak do ní jdu :)
     
  7. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    díky za změny!,
    jsem ráda, že akci můžu vypustit,
    víkendovky nepatří k mým oblíbeným akcím ...
    navíc na baha jsou problémy s padátky, takže tímto je problém vyřešen.

    A to jsme se tu včera radovali, že dostaneme opravdu hezké odměny. Tak nám ta radost moc dlouho nevydržela.
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj je to teda neférové uprostřed akce měnit odměny k horšímu,ale vzhledem ,že odměny už neřeším a akci mám rozjetou a jsem zvyklá akce dodělávat ,tak pokud budou padat padátka tak ji dodělám ,řádek zase tak špatný není a každá odměna se taky hodí.:(
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,celý deň som sa sem nedostal a teraz toto,no,asi to odpískam na začiatku.Aké dva kódy máme?Ja viem len o jednom?
     
    Naposledy upraveno: 30/6/23
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ještě že jsem to nezačal,nějak nemám ted cas na hru a jsem rad že něco udělám,na baha akce promně padla a na fare budu rád že to udělám,jo fofr je fofr a hra jde stranou.
     
    Helena1313, evainfo a bačkora85 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    2,5 dne..? jak pro koho. Po odpolední ...?
     
    Helena1313, evainfo a radyn.m tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proč já se do akce pustila, to nevím, zlákaly mne dekorky a ono nic ;), tak asi na to kašlu a možná si dojdu jen pro řádek
     
  14. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Na ten druhý kód: SUMMERDRAMA mi to píše:"bonusový kód je naplatný"-.-

    Akce jsem si všiml až dnes před půlhodinkou, na baha všade chlévky, žádné kvítí na okamžitou sklizeň, takže za den a půl... to odpískám. Ty dekorky mi nestojí za vycucání zbytku zelených -.- a řádek holt oželím.

    edit: tak ten kód už funguje...
     
    Naposledy upraveno: 1/7/23
  15. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    opravdu jde farma do kopru. Plochu na farmě nedostaneš pokud nehraješ protežové údolí. 600 padátek na jednu plochu a ty zoufale nepadají. a pak udělají změnu v dekorkách . samé odkládaní protože jim to nefunguje a jen samé omluvy které jsou nám nanic.
    už je to trapné.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím z dovolené, tuto akci jsem zaregistrovala pozdě. Takže jsem v pátek ráno po sklizni celé farmy, zjistila, že na Baha se bude něco dít. No, reakce na akcičku byla zezačátku dobrá, takže jsem nelenila, pokácela stromy, zasadila, chlívky nakrmila SK a udělala jakousi (ne)přípravu. No, teď studuji upravené odměny, jen nevím, zda mám vůbec chvátat a snažit se akci stihnout... Samozřejmě, to že jsem se nenachystala je moje chyba, ale ještě větším omylem bylo, si nenastudovat komplet vše. No jo, dovolenkový mód. Co teď stihnu, stihnu, dál už se snažit nebudu...
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký podmračený víkend všem ... já myslela počasí :D ale ono se to hodí i na tuto akci, jsem se taky zamračila -.-

    Tak chybí jenom dvoje plavky a bude hotovo. Na baha mě nic nebrzdí a tak akci pojedu dál. Žanky sice nemám, ale pokusím se využít dlouhodobky s podporou stonků, bonusů v liště a třeba to bude padat dobře :p prostě ten stoneček chci a chci a chci xD :p




     
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno, na první úkol mě chybí 5x plavky a bude hotový ;). Změny v odměnách mě samozřejmě také mrzí, ale rozjetou akci určitě nepřeruším a pojedu až do konce ;). Vždyť nejde o život. Všem, kdo se rozhodnete pokračovat, přeji hodně štěstí na padátka a fajn hru :);). Hezký víkend všem :)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Túto akciu som tiež odignoroval ako aj na farme a neľutujem.Nemusím mať všetko.Prajem vám pekný víkend;);).
     
  20. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Pořád mi to hlásí, že kód je neplatný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.